zasto mi se ne moze dignuti kad sam sa njom!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam jedan malo veci problem...u vezi sam vec 3 meseca a samo mi se jednom uspeo da digne kad sam bio sa njom i to se brzo spustio zbog njenog ponasanja...pitam se da li nesto nije u redu samnom...al opet s druge strane gledano nikad nemam taj problem samo kad sam sa njom...a sad razmisljam jel to do nje...ne ume mozda da me napali ili ili...ne znam, pitam se...a veza je cudna nisam siguran dali me ona zeli zapravo mozda zbog toga...jer previse se opterecivam s nekim stvarima dok sam sa njom...ne mogu nikako da se opustim... ne zelim prekid nisam siguran da je volim al znam da mi puno znaci...ne znam sta cu!!!

E ti si pravi lik. I meni se to desavalo ako me zenska navlaci samo na ljubljenje (lecenja kompleksa i hranjenje ega) a ja to provalim. Nece se dici mi milimetra, e onda one polude i misle da nisu neke zenske.:hahaha:

ko ih jebbe, ko se maca laca od maca i pogine.:hahaha:
 
imam jedan malo veci problem...u vezi sam vec 3 meseca a samo mi se jednom uspeo da digne kad sam bio sa njom i to se brzo spustio zbog njenog ponasanja...pitam se da li nesto nije u redu samnom...al opet s druge strane gledano nikad nemam taj problem samo kad sam sa njom...a sad razmisljam jel to do nje...ne ume mozda da me napali ili ili...ne znam, pitam se...a veza je cudna nisam siguran dali me ona zeli zapravo mozda zbog toga...jer previse se opterecivam s nekim stvarima dok sam sa njom...ne mogu nikako da se opustim... ne zelim prekid nisam siguran da je volim al znam da mi puno znaci...ne znam sta cu!!!

Ti si s' njom tri meseca i nisi je kresnuo?:confused: Svaka čast domaćine:lol:...ali kako se to ona ponašala kad tebi ne može da se digne?....:confused:
 
E gde si Lunče :) :zag:
Nemam pojma :)
Ma to ti je psihicki. Meni se to desi pod obavezno, ako se zenska nece torbat a ja to osetim. I mogu ti reci da volim sto je tako. Ko jebbe kucku kad je dosla na meni hraniti sujetu sto je njen majmun syebbo.

E to je meni skroz jako.:hahaha:

Znam da moze-psihicki,ja samo proverava da decko nije zastranio :lol:
 
:hahaha:

E to si zbilja yebbeni sampion
.:hahaha::hahaha:

Zato ja kao klinac nisam hteo imati curu, da je vodim i samo se ljubimo. Za vodanje sam imao psa, a ljubit se ne mogu ako ne torbam.:hahaha:

Pa ne to je kao da ti neko pokazuje čokoladicu ali ti ne da da probaš.....tri meseca je sa ribom i ništa:confused:....... i onda dođe nas da pita šta mu je:dash:......nedostatak vitamina dečko eto to je!:lol:
 
imam jedan malo veci problem...u vezi sam vec 3 meseca a samo mi se jednom uspeo da digne kad sam bio sa njom i to se brzo spustio zbog njenog ponasanja...pitam se da li nesto nije u redu samnom...al opet s druge strane gledano nikad nemam taj problem samo kad sam sa njom...a sad razmisljam jel to do nje...ne ume mozda da me napali ili ili...ne znam, pitam se...a veza je cudna nisam siguran dali me ona zeli zapravo mozda zbog toga...jer previse se opterecivam s nekim stvarima dok sam sa njom...ne mogu nikako da se opustim... ne zelim prekid nisam siguran da je volim al znam da mi puno znaci...ne znam sta cu!!!

xaxaxxaxaxaxxa
:neutral:
xaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxaaxx :rotf:
 
Pa ne to je kao da ti neko pokazuje čokoladicu ali ti ne da da probaš.....tri meseca je sa ribom i ništa:confused:....... i onda dođe nas da pita šta mu je:dash:......nedostatak vitamina dečko eto to je!:lol:

Ma imas takvih ko u prici i medju starijima. A ona se krpi sa bivsim dok je ovaj novi majmun ceka.

A od bivseg je otisla jer ga nije mogla kontrolirat ili neki vec drugi razlog, emocije prema njemu jos uvek ima, i tada novi taliban trpi torturu, a jadnik nije ni svestan koliko je glup.

Meni je samo u zivotu drago sto sam tako jebbeno jako frajer i zene mi ne mogu prodavati takve spike.:D

E znas ti da su meni cak zene tih papucara, rekle, steta sto tvoji prijatelji nemaju bar 10 posto tvoga, cak su to rekle iako me mrze.

E a frajer je frajer. Kitonja.:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top