Tvoj referat

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Koliko vam je bitan referat partnera?Odnosno da li ste od onih cutljivih tipova odnosno zena,ili volite da sve kazete?ne bitno sta.pitam generalno..Meni i jeste i nije,naravno nisam od onih tipova koje boli k**** sta je partnerka radila,ali ne volim ni sve da znam..ima jedna narodna:neznanje je blagost..:ok:
 
Bitan mi je u granicama normale, ja ne umem da cutim, brbljivica sam po prirodi, a i inace me gusi kad nesto krijem u sebi, tako da vrlo brzo iniciram razgovor i otvorim se. Iskrena sam, a isto zelim i od njega, to je sve.
 
Bitan mi je u granicama normale, ja ne umem da cutim, brbljivica sam po prirodi, a i inace me gusi kad nesto krijem u sebi, tako da vrlo brzo iniciram razgovor i otvorim se. Iskrena sam, a isto zelim i od njega, to je sve.

pa sada kontam to.eto ja sam od onih cutljivih.nemam pojma,nekako mi ne ide da joj pricam sta sma sve radio i sta me muci..nemam pojma..mozda zato sto sam sirovina,nebitno zbog cega.ali nekako ne znam,smatram da to nije njena briga..:ok:
 
Ne podnosim neznanje ma koliko ono spašava.Ne smatram da dvoje treba da referišu jedno drugom,već da kažu onoliko koliko žele,smatraju da treba i koliko osjećaju potrebu da nešto podijele.
 
neizreciva lik si.:ok: od tebe nista manje i drugacije nisam ni ocekivao..:ok: sta te boli,i nemoj da se opterecujes,sto manje znas to ti ej bolje,psoto ako cutljiv lik krene da prica,to je uglavnom los znak..:ok:
nedodiri,u pravu si.tako je bolje.sto manje se rapsitujes i interesuje to te manje ta osoba opterecuje svojim njesrima,a pogotovo ako joj ili njemu ne mozes pomoci..:ok:
 
Ja nemam šta da krijem.... ako me pita odgovorim.....ja ne pitam previše, svako ima svoju prošlost i to je njegova stvar ako hoće da kaže neka kaže....treba biti svestan da je ta osoba živela i pre nas i da se nije rodila kad je nas upoznala....a ko ne može da se nosi sa istinom neka je i ne traži....ima ljudi koji se opterećuju prošlošću sadašnjeg partnera, ne znam šta će im to u životu... :kafa:.
 
Koliko vam je bitan referat partnera?Odnosno da li ste od onih cutljivih tipova odnosno zena,ili volite da sve kazete?ne bitno sta.pitam generalno..Meni i jeste i nije,naravno nisam od onih tipova koje boli k**** sta je partnerka radila,ali ne volim ni sve da znam..ima jedna narodna:neznanje je blagost..:ok:

Sve pricamo jedan drugom. Kako drugacije? Ok, ne svaku svoju misao, ali sve ono sto je bitno.
 
ma zvoco,zabole te.naravno da je ta osoba pre mene mala zivot,kao i ja pre nje.nikako mi nece biti jasne te cure koje su opsednute mojim zivot pre njih.ajd razumem ako je interesuje sta volim u krevetu,ili koje mi je omiljeno jelo,ali brate,sta sma aj radio sa curom pre nje to je se stvarno ne tice,kao i da li smo pikili ili kakaili danas ili nismo.:roll::lol:
 
pa sada kontam to.eto ja sam od onih cutljivih.nemam pojma,nekako mi ne ide da joj pricam sta sma sve radio i sta me muci..nemam pojma..mozda zato sto sam sirovina,nebitno zbog cega.ali nekako ne znam,smatram da to nije njena briga..:ok:

I ja. Inače, uopšte nisam ćutljiva, ali kad treba partneru, naročito novom da nešto ispričam, zamuknem. :confused:
 
Koliko vam je bitan referat partnera?Odnosno da li ste od onih cutljivih tipova odnosno zena,ili volite da sve kazete?ne bitno sta.pitam generalno..Meni i jeste i nije,naravno nisam od onih tipova koje boli k**** sta je partnerka radila,ali ne volim ni sve da znam..ima jedna narodna:neznanje je blagost..:ok:

Ono so zeli da mi kaze,kaze mi.Nikada ne insistiram da-mora.To sto smo u braku ne znaci da nemamo pravo na neki svoj zivot ne vezan za partnera.
Mozda je ponekad i bolje neke stvari precutati.
 
Koliko vam je bitan referat partnera?Odnosno da li ste od onih cutljivih tipova odnosno zena,ili volite da sve kazete?ne bitno sta.pitam generalno..Meni i jeste i nije,naravno nisam od onih tipova koje boli k**** sta je partnerka radila,ali ne volim ni sve da znam..ima jedna narodna:neznanje je blagost..:ok:

Govorim i pricam,nisam od cutljivih zena..Muskarac kome smeta pametna zena i zasluzuje da zivi sa glupacom.Pricam normalno..ne treba preterivati.Ponekad je cutanje zlato i bitan deo umetnosti zivota...:)
Kazem i sama a a ko mu je nesto nejasno,moze i sam da pita..:)
 
Koliko vam je bitan referat partnera?Odnosno da li ste od onih cutljivih tipova odnosno zena,ili volite da sve kazete?ne bitno sta.pitam generalno..Meni i jeste i nije,naravno nisam od onih tipova koje boli k**** sta je partnerka radila,ali ne volim ni sve da znam..ima jedna narodna:neznanje je blagost..:ok:

Ako me interesuje-onda me interesuje sve,ako me ne interesuje-ne interesuje me ništa.
Nudim sve što i tražim,dajem koliko i dobijem. Pošteno.
 
Koliko vam je bitan referat partnera?Odnosno da li ste od onih cutljivih tipova odnosno zena,ili volite da sve kazete?ne bitno sta.pitam generalno..Meni i jeste i nije,naravno nisam od onih tipova koje boli k**** sta je partnerka radila,ali ne volim ni sve da znam..ima jedna narodna:neznanje je blagost..:ok:

Ne volim kad me pita....osetljiva sam na to...a imam i razloga....
Ne pitam ga ništa....znam samo ono što želi da mi kaže i što mi svojim delima da do znanja...
 
Ne podnosim neznanje ma koliko ono spašava.Ne smatram da dvoje treba da referišu jedno drugom,već da kažu onoliko koliko žele,smatraju da treba i koliko osjećaju potrebu da nešto podijele.

Slozila bih se sa ovim...

@tema
malo je konfuzno postavljena tema ili samo meni tako deluje...da li se cutanje odnosi samo na proslost partnera ili na "aktuelnu" vezu, odnos...
u svakom slucaju smatram da je dobra komunikacija medju partnerima jako bitna...ne mora da mi prepricava svoju proslost u detalje niti ocekujem da ce svaku misao da iznese...ali isto tako nije mi svejedno sta je u proslosti radio i sta mu se vrzma po glavi kada je nasa veza u pitanju...

Bitno mi je da se kaze sustina, ne volim kad se cuti ali ne volim ni nepotrebno laprdanje tek toliko da bi se pricalo o necem...
Isto tako smatram da je bespotrebno da partner u moje ime odlucuje sta me interesuje u vezi njega...u smislu: "Svoj teret nosim sam i onda se grize u sebi, nervira, izdrkava na mene i druge umesto da problem podeli samnom...ne bih savetovala ako se to od mene ne ocekuje, trazi i sl. dovoljno je samo da saslusam...to zblizava partnere a i onaj koji nosi neku brigu, rastereti se...

Uostalom svaki problem je manji kad ga podelis sa nekim...al' daj utupit to u glavu sebicnjaku...:roll:
 

Back
Top