Tvoj referat
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Tvoj referat

Iskusan Glenn Frey (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Tvoj referat

Koliko vam je bitan referat partnera?Odnosno da li ste od onih cutljivih tipova odnosno zena,ili volite da sve kazete?ne bitno sta.pitam generalno..Meni i jeste i nije,naravno nisam od onih tipova koje boli k**** sta je partnerka radila,ali ne volim ni sve da znam..ima jedna narodna:neznanje je blagost..
    When i'm at the wheel,i feel free

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Tvoj referat

Prva pa, zamisli-ja

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bitan mi je u granicama normale, ja ne umem da cutim, brbljivica sam po prirodi, a i inace me gusi kad nesto krijem u sebi, tako da vrlo brzo iniciram razgovor i otvorim se. Iskrena sam, a isto zelim i od njega, to je sve.

Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Girlicious Pogledaj poruku
    Bitan mi je u granicama normale, ja ne umem da cutim, brbljivica sam po prirodi, a i inace me gusi kad nesto krijem u sebi, tako da vrlo brzo iniciram razgovor i otvorim se. Iskrena sam, a isto zelim i od njega, to je sve.
    pa sada kontam to.eto ja sam od onih cutljivih.nemam pojma,nekako mi ne ide da joj pricam sta sma sve radio i sta me muci..nemam pojma..mozda zato sto sam sirovina,nebitno zbog cega.ali nekako ne znam,smatram da to nije njena briga..

NeDoDiri nije na forumu
    nauči se čekatii,jer oni koji se (po)bune,odlaze brže
    Domaćin NeDoDiri (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    96

Ne podnosim neznanje ma koliko ono spašava.Ne smatram da dvoje treba da referišu jedno drugom,već da kažu onoliko koliko žele,smatraju da treba i koliko osjećaju potrebu da nešto podijele.

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

uglavnom sam imala posla sa zatvorenim personama i navikla sam da moram da cupam iz njih i osnovne stvari....a ja sam kao na tacni....ni ne moras da pitas....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

neizreciva lik si. od tebe nista manje i drugacije nisam ni ocekivao.. sta te boli,i nemoj da se opterecujes,sto manje znas to ti ej bolje,psoto ako cutljiv lik krene da prica,to je uglavnom los znak..
    nedodiri,u pravu si.tako je bolje.sto manje se rapsitujes i interesuje to te manje ta osoba opterecuje svojim njesrima,a pogotovo ako joj ili njemu ne mozes pomoci..

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ako zaboravimo na 50k postova...naginjem ka ćutljivima...

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Ja nemam šta da krijem.... ako me pita odgovorim.....ja ne pitam previše, svako ima svoju prošlost i to je njegova stvar ako hoće da kaže neka kaže....treba biti svestan da je ta osoba živela i pre nas i da se nije rodila kad je nas upoznala....a ko ne može da se nosi sa istinom neka je i ne traži....ima ljudi koji se opterećuju prošlošću sadašnjeg partnera, ne znam šta će im to u životu... .
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Citat Original postavio Glenn Frey Pogledaj poruku
    Koliko vam je bitan referat partnera?Odnosno da li ste od onih cutljivih tipova odnosno zena,ili volite da sve kazete?ne bitno sta.pitam generalno..Meni i jeste i nije,naravno nisam od onih tipova koje boli k**** sta je partnerka radila,ali ne volim ni sve da znam..ima jedna narodna:neznanje je blagost..
    Sve pricamo jedan drugom. Kako drugacije? Ok, ne svaku svoju misao, ali sve ono sto je bitno.
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

ma zvoco,zabole te.naravno da je ta osoba pre mene mala zivot,kao i ja pre nje.nikako mi nece biti jasne te cure koje su opsednute mojim zivot pre njih.ajd razumem ako je interesuje sta volim u krevetu,ili koje mi je omiljeno jelo,ali brate,sta sma aj radio sa curom pre nje to je se stvarno ne tice,kao i da li smo pikili ili kakaili danas ili nismo.

Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Sally_Solomon Pogledaj poruku
    Sve pricamo jedan drugom. Kako drugacije? Ok, ne svaku svoju misao, ali sve ono sto je bitno.
    Pa tako bre.kako kako?missim ne interesuje me sve u detalje.. neke stvari osoba zadrzi za sebe,naravno da nece da prica i baljezga sve i svasta.

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

ne volim ako neko prelazi u detalje, volim da znam neke značajne događaje i td...ali ne želim znati baš sve.
    Carpe diem

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Za priču sam, ako to želi i partnerka, nije moranje...

Domaćin Agnes (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    74

Ne moram bas sve da znam..malo tajanstvenosti zna da bude stimulativno, u mom slucaju.
    I tried being normal, it sucked!

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

pa sada kontam to.eto ja sam od onih cutljivih.nemam pojma,nekako mi ne ide da joj pricam sta sma sve radio i sta me muci..nemam pojma..mozda zato sto sam sirovina,nebitno zbog cega.ali nekako ne znam,smatram da to nije njena briga..
    I ja. Inače, uopšte nisam ćutljiva, ali kad treba partneru, naročito novom da nešto ispričam, zamuknem.
    I jare i pare.

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Ono so zeli da mi kaze,kaze mi.Nikada ne insistiram da-mora.To sto smo u braku ne znaci da nemamo pravo na neki svoj zivot ne vezan za partnera.
    Mozda je ponekad i bolje neke stvari precutati.
    "Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
    Charles Buk
    owski

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Smile Re: Tvoj referat

Govorim i pricam,nisam od cutljivih zena..Muskarac kome smeta pametna zena i zasluzuje da zivi sa glupacom.Pricam normalno..ne treba preterivati.Ponekad je cutanje zlato i bitan deo umetnosti zivota...
    Kazem i sama a a ko mu je nesto nejasno,moze i sam da pita..

1976! nije na forumu
    Uz pokvarenu maštu i prljave strasti, ja sam vrlo, vrlo, vrlo zadovoljan tip
    Domaćin 1976! (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    95

Ako me interesuje-onda me interesuje sve,ako me ne interesuje-ne interesuje me ništa.
    Nudim sve što i tražim,dajem koliko i dobijem. Pošteno.
    Moje ime nije važno,jer je namera-to što čini razliku od čoveka do čoveka

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Pa tako bre.kako kako?missim ne interesuje me sve u detalje.. neke stvari osoba zadrzi za sebe,naravno da nece da prica i baljezga sve i svasta.
    A ko spominje baljezganje?
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne volim kad me pita....osetljiva sam na to...a imam i razloga....
    Ne pitam ga ništa....znam samo ono što želi da mi kaže i što mi svojim delima da do znanja...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NeDoDiri Pogledaj poruku
    Ne podnosim neznanje ma koliko ono spašava.Ne smatram da dvoje treba da referišu jedno drugom,već da kažu onoliko koliko žele,smatraju da treba i koliko osjećaju potrebu da nešto podijele.
    Slozila bih se sa ovim...

@tema
    malo je konfuzno postavljena tema ili samo meni tako deluje...da li se cutanje odnosi samo na proslost partnera ili na "aktuelnu" vezu, odnos...
    u svakom slucaju smatram da je dobra komunikacija medju partnerima jako bitna...ne mora da mi prepricava svoju proslost u detalje niti ocekujem da ce svaku misao da iznese...ali isto tako nije mi svejedno sta je u proslosti radio i sta mu se vrzma po glavi kada je nasa veza u pitanju...

Bitno mi je da se kaze sustina, ne volim kad se cuti ali ne volim ni nepotrebno laprdanje tek toliko da bi se pricalo o necem...
    Isto tako smatram da je bespotrebno da partner u moje ime odlucuje sta me interesuje u vezi njega...u smislu: "Svoj teret nosim sam i onda se grize u sebi, nervira, izdrkava na mene i druge umesto da problem podeli samnom...ne bih savetovala ako se to od mene ne ocekuje, trazi i sl. dovoljno je samo da saslusam...to zblizava partnere a i onaj koji nosi neku brigu, rastereti se...

Uostalom svaki problem je manji kad ga podelis sa nekim...al' daj utupit to u glavu sebicnjaku...

Ističe se Serdecnij (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Meni ako se decko ne poverava kao najbojem prijatelju ili ako ja ne mogu da ga dozivljavam isto tako - veza propada

Slične teme

1. referat iz geografije
    Autor nipikopolapafu u forumu Škole
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.05.2008., 09:55
  2. Termiti-referat
    Autor Stef@n u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.03.2008., 01:35
  3. referat o periklu
    Autor becmek u forumu Jezik
    Odgovora: 0