Ај, ала Сремци лумпују на Сави, илити: Ваш став о ЛСВ-застави Војводине

Ваш став о истицању ЛСВ-заставе Војводине

  • Живим у Војводини и ПРОТИВ сам њеног истицања.

  • Живим у Војводини и ЗА њено сам истицање.

  • Живим ван Војводине и ПРОТИВ сам њеног истицања.

  • Живим ван Војводине и ЗА њено сам истицање.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

menjam.se

Iskusan
Banovan
Poruka
5.939
Zapalili zastavu Vojvodine

FoNet, 23.03.2010 10:38:22

SREMSKA MITROVICA - Policijska uprava u Sremskoj Mitrovici podnela je krivične prijave protiv Nikole J. i Miodraga R, zbog paljenja zastave AP Vojvodine, sa jarbola ispred Skupštine opštine Stara Pazova.
U saopštenju se navodi da su njih dvojica, u noći između 20. i 21. marta, zapalili zastavu AP Vojvodine.
Zbog osnova sumnje da su izvršili krivično delo uništenje i oštećenje tuđe stvari, protiv osumnjičenih biće podneta krivična prijava Osnovnom javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici.

http://www.novosti.rs/code/navigate...word_add=zastava vojvodine, zapaljena zastava


Коментари:

Јаша Томић
23. mart 2010 11:17:53
У потпуности подржавам ове момке и паљење квази заставе

Milan
23. mart 2010 17:17:54
Ja sam rodjeni Vojvodjanin i ovakvu separatisticku Vojvodinu ne priznajem.Ne priznajem region organizovan po klasicnom feudalnom principu i njenu vlastelu koja smatra da je bogom dana i da ce Vojvodina bez njih propasti ako se oni odreknu duplih funkcija.Vojvodinu koja Beogradizaciju menja Novosadizacijom.Vojvodinu u kojoj ja kao Pancevac moram da se lecim u Novom Sadu.Vojvodinu u kojoj DS sprovodi separatisticku politiku i predstavlja ekspozituru LSV.Takvu Vojvodinu ne priznajem pa makar je i lazno predstavljali kao Evropsku Vojvodinu.

Riki
23. mart 2010 11:00:48
Pustite ljude na miru,bolje zastava da izgori nego narod.


 
Poslednja izmena:
Предлажем да добију исту казну коју је Ненад Чанак добио када је ломио лого РТС-а са све српском заставом на њему!
Да поново парафразирам Нешу Чанка та застава је најобичнија свињарија!
 
logo neke televizije i zastava neke regije koja je ustavna kategorija nikako nisu iste , na stranu sto je zastava bez veze , al ovo pravno gledano ima iste posledice kao i paljene drzavne zastave ...

A da li to vazii za paljenenje stranih zastava , ili samo onda ako je zastava one drzve gde si zastavu zapalio ?

@ tema . Momcima koji su palili po medalju , penziju i kuci .

Eto ja sam Lala i nema sanse da priznam tu zastavu ko svoju .
Nikad .
 
Poslednja izmena:
A da li to vazii za paljenenje strqanih zastava , ili samo one ako je zastava one drzve gde si zastavu zapalio .

@ tema . Momcima koji su palili po medalju , penziju i kuci .

Eto ja sam Lala i nema sanse da priznam tu zastavu ko svoju .
Nikad
.

:super: :super: :super: :worth: :worth: :worth: ИСТО :worth: :worth: :worth:
 
Jeste li primijetili da Crnogorci/Hrvati/šiptari/LDP-ovci uvijek glasaju na anketi za onu opciju koja je najgora za Srbiju?
Ali uvijek, apsolutno nije bitno koje je pitanje postavljeno, dakle na najbanalnije isto kao i na najozbiljnije.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: То те изненађује...':dash: :dash: :dash:
 
Danas svako moze da ima svoju zastavu,pocev od mesne zajednice, sela, grada, klubova, stranke, firme, itd...itd.

Poenta je u tome kako se ta zastava dozivljava...a ova vojvodjanska je sto se toga tice cist promasaj jer je malo ko na teritoriji Vojvodine dozivljava kao svojom. Ni Srbi, ni Madjari, ni Hrvati, ni svi ostali u Vojvodini ili bar ogromna vecina njih u toj krpi ne vidi nista sto bi ih vezivalo za nju. Sta vise vecina cak i ne zna kako ta zastava izgleda niti ih to zanima. Ja licno bih ladno mogao da se popisam na nju koliko mi znaci i koliko mi je bitna.

Rodjen sam i zivim u Vojvodini ali priznajem i postujem samo zastavu Srbije, postujem i zastave svih narodnosti mnogo vise nego tu glupavu novokomponovanu zastavu Vojvodine.
 
Danas svako moze da ima svoju zastavu,pocev od mesne zajednice, sela, grada, klubova, stranke, firme, itd...itd.

Poenta je u tome kako se ta zastava dozivljava...a ova vojvodjanska je sto se toga tice cist promasaj jer je malo ko na teritoriji Vojvodine dozivljava kao svojom. Ni Srbi, ni Madjari, ni Hrvati, ni svi ostali u Vojvodini ili bar ogromna vecina njih u toj krpi ne vidi nista sto bi ih vezivalo za nju. Sta vise vecina cak i ne zna kako ta zastava izgleda niti ih to zanima. Ja licno bih ladno mogao da se popisam na nju koliko mi znaci i koliko mi je bitna.

Rodjen sam i zivim u Vojvodini ali priznajem i postujem samo zastavu Srbije, postujem i zastave svih narodnosti mnogo vise nego tu glupavu novokomponovanu zastavu Vojvodine.
:ok: :ok:
 
Lično ne bih imao ništa protiv zastave Vojvodine koja bi imala utemeljenje u istorijskim činjenicama

Svi znamo kako je izgledao grb Srpske Vojvodine

vojvodina021.jpg
 
Битно је да су DS i LDP, наметнули ту огавну заставу, а не брине их продубљивање сиромаштва и лоша економска ситуација и ниша нису учинили поводом тога. Најважније да је чанак који је постао ВЕЛИКИ фактор у " демократској"власти "намирен". Наравно, да сам против дотичног ругла. Живим на територији Војводине, ако то нешто значи
 
I s kojim pravom se iz uze Srbije izjasnjavaju o zastavi Vojvodine?
Sta ona ima s tim?

Исти већински народ насељава ужу Србију и Војводину, још увек :lol:

Ако ниси знао, први срби у садашњој Војводини они који су побегли пред турцима из данашње уже Србије
 
Poslednja izmena:
Zna se koja je zastava Vojvodine.
I gledam ovu anketu i ne mogu da verujem.
Toliko glasova protiv.
tako je bilo i za Kosovo.
I onaj referendum sa 105. 5 procenata za ocuvanje Kosova.

I s kojim pravom se iz uze Srbije izjasnjavaju o zastavi Vojvodine?
Sta ona ima s tim?

A sta Backa ima sa Vojvodinom, a narocito sta ima sa Banatom . Eto ja sam iz Banata , pa ne mislim isto , Jesam iz Banata , iz starosedelacke porodice , al sam prvo Srbin , pa sve drugo .
U koliko se predje crta , Banat ima da odvojimo od ostatka Vojvodine , a ne verujem ni da ce Srem da ostane . A vas ce u Backoj i onako da sredi MIle sa Klise .
 

Back
Top