strah od poroda,,

Nisam se plašila. Istina, bilo je malo nelagode...ali ništa strašno.
Elem, ako se plašiš, uvijek možeš tražiti carski rez, epidural i sl. (ako si u većem centru).
I ne slušaj svakave priče, možeš samo savjete...

Ja sam ti to jednostavno shvatala: oko 5 milijardi ljudi na planeti...svi su se rodili...pa neću ja sad praviti bauk...Dakle, prirodna stvar...tvoje djetešce mora van i ti mu moraš pomoći...čisti čin LJUBAVI.

SREĆNO!
 
da imam 20 godina ali sam u glavi jako zrela,,da u Stockholmu sam,,i blizu mi je bolnica,,i svi su jako fini u bolnici,sestrice,,ali ipak sam ja malo uplasena jer mi je prva beba,,plasim se poroda,ne plasim se odgajanja,jer cu u tome uspjet,,hvala vam cure na odgovorima,,,pusssaaaaa
 
da imam 20 godina ali sam u glavi jako zrela,,da u Stockholmu sam,,i blizu mi je bolnica,,i svi su jako fini u bolnici,sestrice,,ali ipak sam ja malo uplasena jer mi je prva beba,,plasim se poroda,ne plasim se odgajanja,jer cu u tome uspjet,,hvala vam cure na odgovorima,,,pusssaaaaa

:p eee ovo ti je zlatno....veruj mi, niko nije zreo sa 20 a samo poneko je sa 30.....

tema: vodi racuna o sebi i bebi i obrazuj se....sve je to prirodno i bol je izdrziv (ja sam imala vrlo tezak porodjaj sa komplikacijama ali nema veze, veliki ulog je upitanju i ne sme se zeznuti stvar, moras biti skoncentrisana i raditi sve sto ti kazu sestrice i dr).....i nemoj bzvz da vristis, samo gubis snagu a beba ne dobije dovoljno kiseonika.....:bye:
 
drage moje tek sam u 5 sedmici trudnoce ali se uzasno plasim poroda,,,:dash: sama pomisao na to me najezi,,interesuje me jeste li se vi plasile poroda,i akko ste se osjecale na porodu?????iance paniku sam vec sada digla:worth::heart:

Svako ima svoja iskustva, nije lako ..
Al Boga mi svaka mi je rekla : kad vidiš svoju bebu , sve muke na svitu samo nestanu . PUF'

Cestitam.:D
 
ojojojojjjjj REGNATRIXCIS nisam stvarno znala ma nije valjda potomak,,hahahah thanks sto si me naucio/naucila,,hihihi pusica za pametno moje,,:-)))))))))))))))))))) CURE MOJE OSTALE HVALA VAM NA ODGOVORIMA,,I CESTITKAMA,,LJUBIM VAS
 
drage moje tek sam u 5 sedmici trudnoce ali se uzasno plasim poroda,,,:dash: sama pomisao na to me najezi,,interesuje me jeste li se vi plasile poroda,i akko ste se osjecale na porodu?????iance paniku sam vec sada digla:worth::heart:
Cestitam:)
Normalno je da osecas strepnju i strah ali kad budes pred kraj trudnoce,jedva ces cekati da se porodis.Ne slusaj tudja iskustva,svako je razlicit i ako je neka tvoja prijateljica imala lose iskustvo ne znaci da ces i ti.Opusti se i uzivaj u svim danima koji su pred tobom.
 
1. preživećeš
2.ima ovde dosta tema o tome pronađi, ppročitaj, verujem da će ti pomoći
ima gore lepljiva tema : kutak ua trudnice, verujem da će ti olakšati muke, ustvari sletke muke

eh, sve smo se plašile u trudnoći, valjda je to normalno
al ne razmišljaj o porođaju, prvo povedi računa da trudnoća dobro prođe, onda će i porođaj ići lakše
 
Nemoj se plasiti, da je to tako strasno nitko ne bi imao drugo, trece, cetvrto djete....

Mislim da taj strah na samom pocetku trudnoce svi imamao, mene je ulovio u 2 mj trudnoce i u 8, kad sam usla u 9 mjesec jedva sam cekala ici roditi:cool:
Bice sve ok, ne razmisljaj o porodjaju, uzivaj u trudnoci i sretno!:klap:
 
cure moje hvala vam na pomoci,,,mcokaaaaaaaaa

o da ja sam imala strah od porodjaja i zbog toga cak nisam ni htela da imam decu...ali vremenom to se nekako promeni u coveku beba je bila na putu planirano naravno al taj strah nikako da me prodje i eto na kraju u 8 mesecu odem da se poradjam a tresla sam se ko niko do tada i ko nikad do tada strasno ... sad mi smesno ..u sustini nije strasno bilo kako sam ja to sebi u glavi prezentovala...porodila sam se sa epiduralom i sve je bilo super i bez bolova a bola sam se i plasila zapravo najvise ...
 
ja se plasim porodjaja...ustvari ne porodjaja kao porodjaja nego one epiziotomije i ushivanja i te rane posle....
zahvaljujuci krstarici(da bas ne upirem prstom u korisnike),plasim se i indukcije
:lol:
 

Back
Top