Osobine

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Svako ima svoje vrline i mane...koje su vashe???? Budite malo samokritichni nemojte da postujete odgovore tipa...ja imam samo vrline :lol:
Inache..da pochnem ja...
Vrline : Vredna,vesela...i strashno luda i blesava.. ko me zna uzivo zna o cemu pricham :wink:
A...mane : uff...ima ih dosta...mislim da ponekad umem da pricham i pricham,i tako smorim sve ostale :lol: ...lako se nerviram...tvrdoglavost... sto moze da se stavi i u vrline,u zavisnosti od svrhe :lol: itd...nemam vishe pojma...
VI??
 
Vrline:dobar prijatelj,vrijedna,otkacena,lijepa :wink:
Mane:stidljivost,uf,pre osjecajna,uf,ponekad lako mijenjam raspolozenje,e da i tvrdoglava sam...
 
JaH_G|rL:
Svako ima svoje vrline i mane...koje su vashe???? Budite malo samokritichni nemojte da postujete odgovore tipa...ja imam samo vrline :lol:
Inache..da pochnem ja...
Vrline : Vredna,vesela...i strashno luda i blesava.. ko me zna uzivo zna o cemu pricham :wink:
A...mane : uff...ima ih dosta...mislim da ponekad umem da pricham i pricham,i tako smorim sve ostale :lol: ...lako se nerviram...tvrdoglavost... sto moze da se stavi i u vrline,u zavisnosti od svrhe :lol: itd...nemam vishe pojma...
VI??
Strasno luda.Mmm to mi se svidja :wink: Dobro vrline:Dobro plivam vozim bajs...salim se.Volim da divljam i dovodim nastavnike do ludila....joj ne mogu vise da se setim :? Dobro ajde sada mane:Suuvise tvrdoglav,ponekada se desi da uvredim nekoga sto nisam imao nameru i ne znam da cuvam tajne.A da sklon sam varanju riba mada se suzdrzavam a to sam uradio samo jednom :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
vrline: umno poremecen, novcem opterecen, besnilom zarazen, ludilom pregazen, lazem, kradem i opijam se.
mane: previse sam dobar (za svoje dobro)
 
vrline...neznam...mozda...mozda sam negde u dubini duse dobra...luda sam, volim zezanje...
mane...uzasno sam preosetljiva sve me jako vredja...ponekad sam cak zbog toga...neumem da se izrazim, pa sklona nekom nasilju tako nesto valjda... volim malo da budem agresivna...to je bilo pre sada se trudim da to prvazidjem...umem da budem jako mracna i pesimisticna...mrzim autoritete(jel to lose il dobro?)i mrzim mrznju...ma puna sam kojekakvih mana
 
Vrline:
pa ne znam,kazu da umem dobro da "slusam",da sam otvorena i iskrena (to cesto moze da bude mana).
Mane:
moja najveca mana je sto uvek prvo gledam druge pa onda sebe,to ne valja nikako.I da,ponekad sam jako tvrdoglava :oops: .
 
Vrline:
DObra sam drugarica,takodje mogu dobro da "slusam",iskrena sam,otvorena(ovo je ponekad vrlo lose)...
Mane:
Velika sam tracara,tvrdoglava,radoznala,ponekad stidljiva :oops: ...e da i niko mi ne ostaje duzan :twisted:
 
Pa vrline:Kad me neko dobro upozna onda otkacena i luda :D ,hrabra,umem da saslusam druge,dobra sam,romanticna,uvek zaljubljena :oops: ,inteligentna...
Mane:Menjam raspolozenja tako da ponekad padnem u neku depresiju,volim da izmisljam stvari o sebi i kad mi neko poveruje ja kazem "al si se primio",
stidljiva sam :oops: ,i volim da se bijem pogotovo sa decacima, :twisted: ponekad se pravim pametna :idea: ,mozda izgledam uobrazeno :lol: ali u sustini nisam uopste takva 8) ...
 
Bliznakinja:
Vrline:
DObra sam drugarica,takodje mogu dobro da "slusam",iskrena sam,otvorena(ovo je ponekad vrlo lose)...
Mane:
Velika sam tracara,tvrdoglava,radoznala,ponekad stidljiva :oops: ...e da i niko mi ne ostaje duzan :twisted:

Shto je loshe?


PS. Ako je ono shto ja mislim...Varash se
 
Tvrdoglava, komplikovana, agresivna, pesimista, iskrena (pa onda cesto kazem istinu koja povredi ljude), sklona preljubama, delujem uobrazeno....e, sad, sta je od toga vrlina, a sta mana....ne znam.
 
Vrline: pricljiva sam, znam da slusam, pozitivna sam osoba, vredna sam, skoro uvek sam dobro raspolozena...
Mane:tvrdoglava sam, uvek moram da isteram svoje (sto nekad zna da bude i dobro), cesto sam nepromisljena i brzpoleta.
 
MANE:tvrdoglava,(ponekad)zlobna,pomalo stidljiva,cesto govorim ne,netolerantna,(ponekad)nestrpljiva,ponekad umem da budem ne-drustvena osoba,povremena sitnicavost,depresivna(s vremena na vreme),...

VRLINE:smisao za humor,umem da cuvam tajne,iskrenost(ne preterana),istrajna,odlucno branim sve najblize prijatelje(ima ih nekoliko privilegovanih),umem da saslusam tudje probleme,imam odlicno pamcenje,...
 
vrline:iskrena,energicna,komunikativna,pametnica...
mane:neemotivna,lenja,zivcana,tracara,nikog ne slusam...ma ima jos i jednihi drugih nego ne mogu da se setim
 
MANE:tvrdoglava, stidljiva, drzim se neceg u sta verujem do kraja (to druge nervira, ali za mene je vrlina), cesto ne reagujem na pravi nacin, kakva stvarno jesam, vec u zavisnosti od okoline, raspolozenja... :roll: dozvoljavam nesvesno uticaje na mene

VRLINE:mislim da umem da saslusam i da pomognem na neki nacin, razumevanjem, istrajna sam, pomalo vredna... :wink:
 
MANE:verujem svakom,previshe osecajna,chesto pesmista,zivim u iluziji...
VRLINE:imam svoj personallity,brbljiva,slatka,pametna-ne kao Njutn ali... :lol: ,i volim da se druzim i zezam!
 

Back
Top