krak?????
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: krak?????

Početnik
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano krak?????

sta znaci krak? kako se krakuje i gde se mogu naci krakovi za neke programe???
    nisam sigurna dal sam ispravno postavila pitanje. prilicno sam nova u tim stvarima i ljubazno molim svakog ko se razume u ove stvari da mi malo pojani sta to znaci!
    pliz!!

Obećava d3amon (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

"Crack" je fajl koji ti omogucava da pokrenes piratska izdanja programa za PC. nisam pristalica piraterije pa ti necu dati odgovor na pitanje kako se krekuje i gdje se mogu naci krekovi!

Zainteresovan član Ragen (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio d3amon
    "Crack" je fajl koji ti omogucava da pokrenes piratska izdanja programa za PC. nisam pristalica piraterije pa ti necu dati odgovor na pitanje kako se krekuje i gdje se mogu naci krekovi!

da nisam koristio crack-ove, nikada ne bih naucio ovo sto znam.. znas, malo je smesno da imas 12 godina i kazes caletu da ti treba kinta za adobe photoshop 3.02... sada, desetak godina kasnije, nisam pristalica piraterije, ali, ne oklevam da upotrebim crack da bih ispitao odredjenu aplikaciju...

Početnik
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ko moze nek mi dalje pomogne.
    niko nije dovoljno bogat da bi kupovalo svaki program koji mu se dopadne!!!!

????????
    Guest

Podrazumevano cracs

Citat Original postavio macence
    Jednostavno, u googl tolbaru napišeš ime progama u nastavku dodaš cracs i dobićeš sajtove sa ključevima

Guest

Podrazumevano

Sine,vidi ovako otkucaj u Google-u ASTALAVISTA.BOX.SK i nakon toga u Search baru otkucaj ime i verziju programa
    za koji ti treba crack.Dobijas gomilu podsataka a izbor je na tebi,za koji sajt ces da se odlucis.Crack-ovi su razlicti neki su Serial Numbers u kojima ti treba samo broj za registaciju da bih skinula vremensko ogranicenje.Drugi su .exe fajlovi koji isto to rade prostim copy/paste-om u instalacioni direktorijum.Ako ti negde zapne ti javi rado cu odgovriti,batali ove sto se ogradjuju od cracova, svi su ih oni konzum,irali

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Sine,vidi ovako otkucaj u Google-u ASTALAVISTA.BOX.SK i nakon toga u Search baru otkucaj ime i verziju programa
    za koji ti treba crack.Dobijas gomilu podsataka a izbor je na tebi,za koji sajt ces da se odlucis.Crack-ovi su razlicti neki su Serial Numbers u kojima ti treba samo broj za registaciju da bih skinula vremensko ogranicenje.Drugi su .exe fajlovi koji isto to rade prostim copy/paste-om u instalacioni direktorijum.Ako ti negde zapne ti javi rado cu odgovriti,batali ove sto se ogradjuju od cracova, svi su ih oni konzum,irali
    Nisam se potpisao:
    Mile kontras sa NS.NET-a
    PS Nebisite ovaj post mnogim pocetnicima ce pomoci

Zainteresovan član Gizmo (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Kada im vec pomazes pomozi im i da se zastite od(skeniranja portova,spyware-a,ad-aware-a,kradljivaca toolbar-ova),koja se najcesce desavaju na tim sajtovima.Ako vec hoces da "pomognes" ljudima.

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Možeš naći programe na internetu, ima ih mnogo.Ali briši redovno sve što se nalazi u Temp i Temporary Internets Files.Ako neznaš to se nalazi u c:/Document and setting/local setting/Puno sreće!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: krak?????

sta znaci krak? kako se krakuje i gde se mogu naci krakovi za neke programe???
    nisam sigurna dal sam ispravno postavila pitanje. prilicno sam nova u tim stvarima i ljubazno molim svakog ko se razume u ove stvari da mi malo pojani sta to znaci!
    pliz!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Obozavam krakove i pirateriju. Ma dajte ljudi nemojte da kenjate, ko bre daje nekih par stotina dolara za Win XP, ili za Adobe Acrobat ili za Corel itd. Jel znate koliko kosta Win 2003 advanced server, i nek mi neko kaze da ovde na Balkanu ima neko koji ce da pukne oko 2500 $ za njega. Da i ne pricam o profi software-u koji kosta 3 4 pa i vise hiljada dolara. Muka mi je kad vidim da se neko proserava po forumima da je za legalizaciju software-a a nema dinara u dzepu. Zato i postoje ti sajtovi na net-u kao sto je astalavista.com i ostali njemu slicni. A ovo sad sa legalizacijom i to je neka vrsta pomodarstva kao u stilu koristim legalni software i sad sam ja mangup.

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Brate upravu si potpuno !!!! SVAKA CAST !!! Ja sam mislio dok sam pocinjao da radim sa kompovima da su crackovi standardan deo svake igre pa cak i originala ali kada sam jednog dana izvalio sta je to i posetio www.crackspider.net sve mi je bilo jasno. NA TOM SAJTU CES NACI SVE POTREBNE CRACKOVE koji ti trebaju a ako neznas da krekujes pitaj nekog iz komsolika ko ima komp !!!! E sad da nebi bila ovo previse piratska tema bezim ja odavde !!!!!!!!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •