Sta ste do sada neobicno ili posebno uradili?

Uida

Zainteresovan član
Poruka
111
Verujem da su mnogi od nas zeljni neke avanture,posebnih dogadjaja,neobicnih situacija...
Zato moram da vas pitam sta ste do sada posebno,neobicno ili lepo uradili u svom zivotu?
Da li su vam se desavale situacije gde ste se iznenadili svojom reakcijom i neobicnosti koja ona nosi i koju necete nikada zaboraviti? Evo prvo ja da pocnem:
-Sa drustvom sam pevala,dok su oni svirali gitaru u tramavaju,odlazili smo na neku audiciju:)
-Pricuvala malu devojcicu nepoznatoj zeni koja je isla da sopinguje:-/
-Zbog drage mi osobe otisla u drugi grad da budem sa njim makar par sati:)
-Suprodstavila se osobi sto puta jacoj od mene,i dalje se pitam odakle mi hrabrosti i kako sam sacuvala zivot:)
-Spasila zivot drugarici
-Imala sam jako cudne intuicije i lose osecaje koji su se nazalost obistinili:(
-Oprostila zeni koja mi je povredila oca
 
:zcepanje:
Ja promasila temu..:lol:
Evo :
1.Pomogla macetu da nadje dom a nisam ocekivala da cu to ikad raditi..posto pre nisam volela macke ...ali sad ih voleM...:aha:
A najlepse mi je bilo kad sam opet srela tu zenu kod koje sam udomila mace..i videla da je maca porasla u jednu divno odnegovanu macu....:aha:
2. Pomogla prijateljici....
.....
 
Poslednja izmena:
sta je uopšte za koga neobično i posebno?

po mojim merilima ništa što bi bilo toliko vredno pamćenja i što bi mene lično impresioniralo

a vidim da i drgi navode stavri koje su svi.ranje klincu

ne računam gluposti, muvanja, ku.rčenja, pojavljivanja kao idiot sa raznim vizuelnim fazama, delirium tremens stanja...

nebično i posebno je danas kad neko uzme svoj život u svoje ruke i prati svoj put


zadnji put da sam nešto veliko uradio je kad sam se ubijao pa se povampirio i okrenuo život za 180 stepni, tad bejah baš kul neko vreme... onda neka prosečnost sa plus i minus momentima

frustriraju me ovakve teme majke mi
 
sta je uopšte za koga neobično i posebno?

po mojim merilima ništa što bi bilo toliko vredno pamćenja i što bi mene lično impresioniralo

a vidim da i drgi navode stavri koje su svi.ranje klincu

ne računam gluposti, muvanja, ku.rčenja, pojavljivanja kao idiot sa raznim vizuelnim fazama, delirium tremens stanja...

nebično i posebno je danas kad neko uzme svoj život u svoje ruke i prati svoj put


zadnji put da sam nešto veliko uradio je kad sam se ubijao pa se povampirio i okrenuo život za 180 stepni, tad bejah baš kul neko vreme... onda neka prosečnost sa plus i minus momentima

frustriraju me ovakve teme majke mi

:lol::p
 
Verujem da su mnogi od nas zeljni neke avanture,posebnih dogadjaja,neobicnih situacija...
Zato moram da vas pitam sta ste do sada posebno,neobicno ili lepo uradili u svom zivotu?
Da li su vam se desavale situacije gde ste se iznenadili svojom reakcijom i neobicnosti koja ona nosi i koju necete nikada zaboraviti? Evo prvo ja da pocnem:
-Sa drustvom sam pevala,dok su oni svirali gitaru u tramavaju,odlazili smo na neku audiciju:)
-Pricuvala malu devojcicu nepoznatoj zeni koja je isla da sopinguje:-/
-Zbog drage mi osobe otisla u drugi grad da budem sa njim makar par sati:)
-Suprodstavila se osobi sto puta jacoj od mene,i dalje se pitam odakle mi hrabrosti i kako sam sacuvala zivot:)
-Spasila zivot drugarici
-Imala sam jako cudne intuicije i lose osecaje koji su se nazalost obistinili:(
-Oprostila zeni koja mi je povredila oca

e mislim al je neobicno svaka ti cast:roll: evo imam i ja nesto istusirala sam se jutros:roll:
 

Back
Top