Veliko/malo srce

Poruka
22.606
Pre neko veče sa imala romantični napad:rumenko:...izvinjavam se svima kojima do nije prijalo a li hebi ga desi se:lol:....i napisala sam sledeće:

Iza ove čelične fasade, stoji srce toliko veliko, da može da smesti celo nebo i da još ostane mesta

To jeste istina i ja se toga ne odričem....ali bih vas sad pitala, koliko ste spremni da svoje srce poklonite nekome msm dajete li ga na dlanu ili ipak postoji neka rezerva?
 
e viš da nisi...
a020.gif
 
Ne,to se ne daje na dlanu.Retko ko ce to ceniti,a vecina ce protumaciti kao da nemas alternativu,i samo ce te skloniti sa strane,na polici koja se zove "sigurna karta,na koju uvek imam vremena zaigrati".
 
Tema je složenija nego što se na prvi pogled čini.Ali,da ne mudrujen puno o tome,mišljenja sam da jedino kompletnim davanjem sebe,možemo da ostvarimo kvalitetan i zreo odnos između dvoje ljudi.
Svaka zadrška,doziranje,kalkulisanje i kompromis umanjuju onu iskonsku ljepotu koju može da pruži ljubav.
 
Pre neko veče sa imala romantični napad:rumenko:...izvinjavam se svima kojima do nije prijalo a li hebi ga desi se:lol:....i napisala sam sledeće:



To jeste istina i ja se toga ne odričem....ali bih vas sad pitala, koliko ste spremni da svoje srce poklonite nekome msm dajete li ga na dlanu ili ipak postoji neka rezerva?

banatski karusel :)
znao sam da nije džabe :)
:cmok:
 
Ne,to se ne daje na dlanu.Retko ko ce to ceniti,a vecina ce protumaciti kao da nemas alternativu,i samo ce te skloniti sa strane,na polici koja se zove "sigurna karta,na koju uvek imam vremena zaigrati".
Zašto misliš da malo ko cijeni "srce na dlanu",zar svi ne volimo da nam se pruži iskrena i potpuna ljubav,zar svi ne čeznemo za nekim ko pripada samo nama...
 
Prilazim sa rezervom, nikada ne verujem 100%, postoji neka zadrska kod mene po pitanju poklanjanja srca, verovatno je bilo na probi vise nego sto je trebalo..e, ako se taj neko pokaze na svim, meni bitnim, poljima..dobija ga na dlanu, sa sve aortama, sto neko pametan rece gore :).
 
Nisam sigurna da se ispravno prihvata to "srce na dlanu", cak se secam jednog davnog komentara gde su dve osobe otprilike ovako okarakterisane od strane jednog muskarca: Osoba A mu je zanimljivija jer je zatvorenija i tajanstvenija, dok je osoba B kao otvorena knjiga. Kvalitet osobe B koji nadjacava kvalitete osobe A - nije mu bio bitan. Verovatno slicno razmisljaju i drugi ljudi.
 
Pre neko veče sa imala romantični napad:rumenko:...izvinjavam se svima kojima do nije prijalo a li hebi ga desi se:lol:....i napisala sam sledeće:



To jeste istina i ja se toga ne odričem....ali bih vas sad pitala, koliko ste spremni da svoje srce poklonite nekome msm dajete li ga na dlanu ili ipak postoji neka rezerva?

Reci su sledece,kao ja,a bice to citat iz jednog filma:
""..ja imam :heart: kao pola planine..."
Mislim da sam sve rekla.Dajem ga bas na dlanu i samim tim ocekujem da i taj neko onda moje :heart: poklonjeno njemu,pazi kao da je na dlanu...:)
 
Nisam sigurna da se ispravno prihvata to "srce na dlanu", cak se secam jednog davnog komentara gde su dve osobe otprilike ovako okarakterisane od strane jednog muskarca: Osoba A mu je zanimljivija jer je zatvorenija i tajanstvenija, dok je osoba B kao otvorena knjiga. Kvalitet osobe B koji nadjacava kvalitete osobe A - nije mu bio bitan. Verovatno slicno razmisljaju i drugi ljudi.

..sto ne znaci da je otvorena knjiga nuzno procitana i da ne moze biti tajanstvena..Moze to sve u jednom paketu.:)
 
Pre neko veče sa imala romantični napad:rumenko:...izvinjavam se svima kojima do nije prijalo a li hebi ga desi se:lol:....i napisala sam sledeće:



To jeste istina i ja se toga ne odričem....ali bih vas sad pitala, koliko ste spremni da svoje srce poklonite nekome msm dajete li ga na dlanu ili ipak postoji neka rezerva?

dajem ga potpuno bez i jedno ali....i onda dodje neka kokoska i slomi ga...
velika srca zele da vole, mala da budu voljena...:heart:
 

Slične teme


Back
Top