Kako pokretati uspesne teme?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Kako pokretati uspesne teme?

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Kako pokretati uspesne teme?

Hajde da vidim sta mislite kako se pokrece uspesna tema, sta treba da sadrzi, kako da je osmislite, kako da je vodite....?

Posto svi ili velika vecina od mene trazi da krenem prvi, evo jedne...

Kad pokrecete temu , gledajte da je izaberete tako da ce ljudi moci da izgledaju odvojeni od same teme, tj da se tema njima ne desava, da nikako ne spadaju pod negativno u temi, a da se osecaju da su svesniji , pametniji , kulturniji od fenomena koji se negativno opisuje u temi...
    Ako u startu ubacite nesto sto vodi ka tome da svako pomalo ima nekih negativnosti koje se ispoljavaju pri tom fenomenu u temi, popularnost i brzina punjenja teme nece biti ni priblizno ista kao bez te male "pogresne" sugestije...

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Zainteresovan član Uida (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    30

Podrazumevano Re: Kako pokretati uspesne teme?

Tema o temi)U startu je zanimljiva
    Ne znam za druge,ali ja kada pokrecem temu nastojim da moje interesovanje za tudje misljenje bude iskreno,trudim se da moja tema drugima probudi radoznalost i da katkad i ona sama bude pokretac pitanja koje ce sebi ili drugima postaviti.Nema pravila kako tema treba da izgleda,ponekad je cak ne vodis ni ti koliko to rade ljudi koji iznose svoja misljenja i stavove.Licno volim da vidim ovde razna misljenja,cak i negativna,svi mi razlicito reagujemo,tako da ostajem dosledna sebi u ovom slucaju i pitam,i diskutujem o onome sta zelim,a ako tema dostigne veliki broj poruka,super,ako ne opet nema vezeNema uspesne ili neuspesne teme,ima samo ono o cemu ljudi zele da pricaju i o onome sto ne zele

Poznat tgdanijela (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    ženski
    Previše je kasno živeti sutra, živi još danas.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio Tuzni_patak Pogledaj poruku
    Hajde da vidim sta mislite kako se pokrece uspesna tema, sta treba da sadrzi, kako da je osmislite, kako da je vodite....?

Kad pokrecete temu , gledajte da je izaberete tako da ce ljudi moci da izgledaju odvojeni od same teme, tj da se tema njima ne desava, da nikako ne spadaju pod negativno u temi, a da se osecaju da su svesniji , pametniji , kulturniji od fenomena koji se negativno opisuje u temi...
    Ako u startu ubacite nesto sto vodi ka tome da svako pomalo ima nekih negativnosti koje se ispoljavaju pri tom fenomenu u temi, popularnost i brzina punjenja teme nece biti ni priblizno ista kao bez te male "pogresne" sugestije...
    Ja mislim da uspješna tema mora biti ''aktuelna'', baš takva da zadire u svačiji život pomalo; da svako ima iskustva sa njom - ali da može i neposredno i posredno pričati o toj temi - ono što je zaključio, iskusio, šta se već dogodilo u usporedbi sa onim šta se trenutno dešava..neka vrsta samoanalize iz koje se može donjeti neki širi zaključak.
    Kroz sebe, svoje iskustvo sagledavati sadržaj teme ...
    ...jer tako ćemo dobiti više ''pogleda'', bogatiji sadržaj....
    Izvući iz ljudi kvalitetnu srž ..deset ego postova, više vrijedi nego 50 id- prepucavanja....
    ..postovi iz kojih se može sagledati ''kako ego drži konce u rukama'' ...bar u toj temi ...

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Smile Re: Kako pokretati uspesne teme?

Citat Original postavio Tuzni_patak Pogledaj poruku

Gledam da izaberem nesto pametno,nesto stvarno realno i zanimljivo,p anekada i neki problem,nesto smisleno..nazalost,moja nece nikada biti lepljiva,vec sada to vidim,jer ovde su jedino udarne teme gde je vulgarnost primarna i notorna glupost.To prolazi.Sve drugo je krajnje sekundarno i ne vrednovano.Milion pregleda i 20 odgovora.A gde je tema stupidna i ogavna,to ce preci na 550 strana i milion postova...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Kolko god se trudili dodje vecina i syebe dobru ozbiljnu temu..ono sto ne treba raditi citirati svakog kao postavljac i svaka druga da bude njegova
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Moram da pojasnim , tema je posvecena naglasavanju uspesne teme...
    Dakle ne kako vi radite, nego sta mislite da treba raditi da bi bila maksimalno posecena...
    Niko nije pomenuo kvalitetnu temu...
    Mislim da ste malo dodali kontekst mozda i zato sto sam ja pisao "kako se pokrece uspesna tema, sta treba da sadrzi, kako da je osmislite, kako da je vodite." a sve ovo zvuci ozbiljno , odgovorno i predano.
    Mislio sam popularna, broj postova preko 3000....
    Neki su odgovorili sta je obicno rezultat....
    Ali interesuje me i to i jos neko poboljsanje pri konstrukciji takvih tema, a da ne budu slike golih zena...

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    177
    Reputaciona moć
    862

"tema" je, u stvari, pitanje.
    Ako zelite puno odgovora, postavljajte pitanja na koje vecina zna odgovor.
    Ne hegelovsko-kantovsku diskusiju, to nikako. Ni sumorne teme pa makar aktuelne.
    Pitajte ih u kom delu grada zive, higijena, zemske i to...
    Svako zeli da odgovori, da sebi i nada se jos nekome izgleda pametno, i da dobije potvrdu da postoji.

Da dodam: naslov teme mora biti kratak i kristalno razumljiv. (da li volite sex?)
    Poslednji put ažurirao/la hakim bej : 24.03.2010. u 04:11
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Mozda pomogne sledece....
    U svetu je najcitaniji tekst o ostavljanju pusenja na lak nacin...ali to je svet...
    Tu je potvrdjeno ono o aktuelnoj temi koja interesuje druge....ali to je najcitaniji....ne najodgovaraniji...eto moje greske u definisanju teme...
    Pisite o poboljsavanju oba kriterijuma...i citanost i odgovaranje...

Primećen član ColdPrayer (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Otvaranje tema u stvarnom zivotu mozemo porediti sa ovim na forumima. Ovaj forum obuhvata gotovo sve. Po meni forumska tema ne mora da bude prijatna da bi usao u nju i procitao je, kao sto ni svakodnevni razgovor ne mora. Takodje ovde ima i dosta spam tema i tema za "svadjanje".
    Koja je tema uspesna? Po meni, ona o kojoj se navise prica.

Početnik AnonimiA (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ColdPrayer Pogledaj poruku
    Otvaranje tema u stvarnom zivotu mozemo porediti sa ovim na forumima. Ovaj forum obuhvata gotovo sve. Po meni forumska tema ne mora da bude prijatna da bi usao u nju i procitao je, kao sto ni svakodnevni razgovor ne mora. Takodje ovde ima i dosta spam tema i tema za "svadjanje".
    Koja je tema uspesna? Po meni, ona o kojoj se navise prica.
    slazem se

Slične teme

1. Uspešne žene
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 30.08.2009., 15:52
  2. Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 17.03.2007., 21:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge