Kupanje u jadranu crne gore i hrvatske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja ne kapiram ljude koji letuju u onom kamenjaru dole u CG-u kada nemas osnovnih ljudskih uslova od vode koja cesto nestaje pa do plaza koje nisu sredjene itd. sem ako nemas nekog tamo od rodbine pa ti je dz :roll: HR ne bi iso zbog drugih nekih stvari,plus je skupo u odnosu na ono sto nude...

za smesne pare imas super uslove u Grckoj mada je i smorila vise Grcka pogotovo ako je neko bio vise puta al' svakom slucaju necu da dajem kesh i da letujem negde gde se osecam nepozeljno i da mislim da li ce neko da me navata samo zato sto sam Srbin.
 
...nije to bas tako...onda mi nikada ne bi trebalo da jedemo hranu koja potice iz naseg zemljista i voda jer su nam svasta bacali i za naredna dva veka nas zagadili...ehhhhhh kada bi se tako posmatralo...

Pa dobro..vidis koliki je porast oboljenja od raka u Srbiji....a na Kosovu da ne pricam koliko sipci crkavaju od raka posto u principu tamo je najvise i bacano svega i svacega.....pa cak i vojnici koji su tamo u mirovnoj misiji oboljevaju od leukemije i drugih oblika raka.

http://www.mondo.rs/v2/tekst.php?vest=73412&mes=10&god=2007&dan=11
 
Pa dobro..vidis koliki je porast oboljenja od raka u Srbiji....a na Kosovu da ne pricam koliko sipci crkavaju od raka posto u principu tamo je najvise i bacano svega i svacega.....pa cak i vojnici koji su tamo u mirovnoj misiji oboljevaju od leukemije i drugih oblika raka.

http://www.mondo.rs/v2/tekst.php?vest=73412&mes=10&god=2007&dan=11

...nisam ja to osporila ni najmanje...jeste istina...medjutim, zelela sam da ukazem da je nemoguce sacuvati se od stetnog uticaja...znaci, dzaba mi je da izbegnem kupanje na Hvaru ako jedem rotkvice sa juga Srbije...to sam zelela da kazem...
 
...nisam ja to osporila ni najmanje...jeste istina...medjutim, zelela sam da ukazem da je nemoguce sacuvati se od stetnog uticaja...znaci, dzaba mi je da izbegnem kupanje na Hvaru ako jedem rotkvice sa juga Srbije...to sam zelela da kazem...

Ali ako radis i jedno i drugo brze ces kasiku da bacis :D ....Zato izbegavati Jadran ....mada isti treba izbegavati iz vise razloga a ovo je samo jedan od njih.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top