Privatni vrtic-Novi Beograd
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Privatni vrtic-Novi Beograd

Primećen član Petka (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Privatni vrtic-Novi Beograd

Da li neko ima iskustva sa privatnim vrticima na Novom Beogradu?

Podrazumevano

U časopisu Mama i Vodiču za roditelje imate oglašene i opisane skoro sve vrtiće u kojima još ima mesta.

Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    U časopisu Mama i Vodiču za roditelje imate oglašene i opisane skoro sve vrtiće u kojima još ima mesta.
    To znam. Zanimalo me je necije iskustvo. Ako ima nekoga cije dete ide u neki konkretan vrtic. Sve je lepo u reklamama, ali... A takodje mozda postoji i neki dobar vrtic koji se ne reklamira na taj nacin.

Obećava
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Evo ja mogu da ti kazem da moje dete ima 14 meseci i da ide u privatni vrtic Meri, koji se nalazi u Bul. Avnoja kod Perpera.Krenuo je pre 5 nedelja i vrlo sam zadovoljna.Vaspitacice su mlade i mnogo su fine.Period adaptacije je trajao samo 3 dana i dete obozava da ide u vrtic.Ako te zanima jos nesto kazi...
    pozdrav

Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio denylop
    Evo ja mogu da ti kazem da moje dete ima 14 meseci i da ide u privatni vrtic Meri, koji se nalazi u Bul. Avnoja kod Perpera.Krenuo je pre 5 nedelja i vrlo sam zadovoljna.Vaspitacice su mlade i mnogo su fine.Period adaptacije je trajao samo 3 dana i dete obozava da ide u vrtic.Ako te zanima jos nesto kazi...
    pozdrav
    Zanima me radno vreme i koliko tvoje dete ostaje, kakva je hrana i sl.

Obećava
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Radno vreme je od 7 do 17 h.Dogovoris se sa njima kako tebi odgovara.Ako nema dece koja dolaze u 7 one dodju oko pola 8, a ako tebi treba da ostavis dete ranije one dodju kad treba.Oko hrane se isto dogovoris.Ja sam rekla da moje dete za dorucak jede griz i sl. i onda mu one to spremaju. Za rucak oni narucuju hranu iz Perpera, koji imaju posebnu sluzbu koja isporucuje obroke privatnim vrticima u kraju. Obavezno imaju supu i neko jelo tipa krompirici i meso , riza, riba, musaka...i sta ja znam...Donosis pelene, maramice, flasicu, peskiric(jer ih one peru kad ih presvlace)i jos sta je potrebno.Inace, to se nalazi u jednom stanu u prizemlju, imaju klimu, sobu za igranje, i sobu za rucak i spavanje.Solidno je to sve.Sto se tice uslova , sigurno su bolji nego u drzavnim jaslama i vrticima koje sam ja apsolvirala sa starijim sinom, a najvaznije je to sto su vaspitacice jako fine i kad je moje dete u pitanju nije bilo problema oko privikavanja.Posto sam zaposlena, on ostaje od 8 do 16 i 20, tamo spava i kad dodjem uvek je raspolozen. Ako te jos nesto zanima kazi... pozdrav

Slične teme

1. Privatni vrtic
    Autor Mali čičak u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.09.2017., 12:52
  2. Privatni vrtić
    Autor Becky Thatcher u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 10.02.2015., 11:10
  3. privatni vrtic,Novi Beograd
    Autor Dukis 94 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 9