UPRAVO ME JE SRCE ZABOLELO

ne_dam_se_ja_lako

Zainteresovan član
Poruka
187
Eto ljudi,da ne duzim pricu samo sam hteo veceras nekome posteno da se izjadam,ako ima ko samnom gore iskustvo neka podeli,imao sam devojku preko pola godine,zaljubio sam se u nju i "ona u mene" kao,bilo mi je super,sve odlicno na nivou (mada je ona imala pre nekog decka za kim je tugovala dosta),i kao ona dok je samnom sve je kao zaboravila njega totalno,ali se posle pola god ona hladi i ostavlja me,ok bi bilo sve to,da ustvari nisam saznao kako je ona ustvari bila samnom samo da preboli njega, (ne pitajte kako sam saznao jer je duga prica u svakom slucaju ne uhodim je niti mi pada napamet,cisto se slucajno desilo kako sam saznao) ,a ovamo kad god se sretnemo ona bi opet kao da se ljubi samnom,i opet mi neke lazne nade davala i vukla. I tako saznao sam da joj ja nista nisam znacio,i da sve sto je radila samo da bi prebolela i napravila bivseg ljubomornim. Ne znam sto sam vam ovo ispricao,morao sam da se izjadam nekome,osetio sam potrebu. Zivi bili!!!!!
 
Nisi ni prvi ni poslednji.
Cuvaj se ubuduce devojaka koje pate za bivsivma ili izjavljuju da je on bio drkadzija, idiot i svinja koja je maltretirala.
Takve uvek iznova traze samo istog takvog ili se vracaju istom takvom.
Ima normalnih devojaka, ovde si samo kolateralna steta, Preboli to brzo i ne dozvoli da ti pokvari sliku o zenama, jer nisu sve takve.

Rade to i muskarci, nemaju zene ekskluzivitet na tavko ponasanje
 
Eto ljudi,da ne duzim pricu samo sam hteo veceras nekome posteno da se izjadam,ako ima ko samnom gore iskustvo neka podeli,imao sam devojku preko pola godine,zaljubio sam se u nju i "ona u mene" kao,bilo mi je super,sve odlicno na nivou (mada je ona imala pre nekog decka za kim je tugovala dosta),i kao ona dok je samnom sve je kao zaboravila njega totalno,ali se posle pola god ona hladi i ostavlja me,ok bi bilo sve to,da ustvari nisam saznao kako je ona ustvari bila samnom samo da preboli njega, (ne pitajte kako sam saznao jer je duga prica u svakom slucaju ne uhodim je niti mi pada napamet,cisto se slucajno desilo kako sam saznao) ,a ovamo kad god se sretnemo ona bi opet kao da se ljubi samnom,i opet mi neke lazne nade davala i vukla. I tako saznao sam da joj ja nista nisam znacio,i da sve sto je radila samo da bi prebolela i napravila bivseg ljubomornim. Ne znam sto sam vam ovo ispricao,morao sam da se izjadam nekome,osetio sam potrebu. Zivi bili!!!!!

ma daj, da li si ti to cuo od nje ili od nekog drugog, mozda to i nije istina, probaj da razgovaras s djevojkom mozda samo neko hoce da vas zavadi.:confused:
 
takvih osoba kao sto je ona je puno na ovom svetu....zato kad biras...nemoj pozurivati sa zaljubljivanjem....navedi osobu da ona poludi za tobom,i da onda ti imas kontrolu u vezi(sto netreba da zloupotrebljavas)....znas kako kazu:"sto si vise hladan prema njoj,vise te zeli"
 
hvala ti brate na podrsci,sledeci put kad je vidim,samo cao i to je to nema prilazenja,dovidjenja,a posle ovoga mnogo mi je tesko da se zaljubim,bas me veceras boli srce


Sve nade si okrenuo njoj, to ti je greska. Iduci put kad se budes zaljubljivao, nemoj da ti ta ljubav bude kraj sveta, nego nesto sasvim normalno. Gledaj na nju kao na nesto sto ce biti ako mora biti, ako ne mora jos bolje
Mene zene nisu nikad uspele preyebat, jer sam bio oduvek macak i znao sam sa njima. Nema te koju sinnke nece prevrnuti ako to pozeli.:)
 
Eto ljudi,da ne duzim pricu samo sam hteo veceras nekome posteno da se izjadam,ako ima ko samnom gore iskustvo neka podeli,imao sam devojku preko pola godine,zaljubio sam se u nju i "ona u mene" kao,bilo mi je super,sve odlicno na nivou (mada je ona imala pre nekog decka za kim je tugovala dosta),i kao ona dok je samnom sve je kao zaboravila njega totalno,ali se posle pola god ona hladi i ostavlja me,ok bi bilo sve to,da ustvari nisam saznao kako je ona ustvari bila samnom samo da preboli njega, (ne pitajte kako sam saznao jer je duga prica u svakom slucaju ne uhodim je niti mi pada napamet,cisto se slucajno desilo kako sam saznao) ,a ovamo kad god se sretnemo ona bi opet kao da se ljubi samnom,i opet mi neke lazne nade davala i vukla. I tako saznao sam da joj ja nista nisam znacio,i da sve sto je radila samo da bi prebolela i napravila bivseg ljubomornim. Ne znam sto sam vam ovo ispricao,morao sam da se izjadam nekome,osetio sam potrebu. Zivi bili!!!!!

jao :sad2:
sta god da ti kazem, znam da nema vajde.
nije te ni zasluzivala, a ti lepo u nove pobede, naci ces bolju od nje :cmok2:
 
care care prevara te boli...vratice se ona za oprostaj da moli...moj savjet za tebe posto sam imao slicnu situaciju kao i ti, uvijek budi smiren nemoj praviti nikakve skandale radi sve sa stilom okrenuce se sve to vjeruj mi, iako te nije voljela ona sigurno prati svaki korak tvoj dokazi da imas stila i vidjeces kako ce letiti opet za tobom jer nece moci izdrzati da je neko bolji od nje s kim je bila prije u vezi, zeljece te nazad...a sve to kad se desi i kad se bude htjela vratiti daj joj nadu i na kraju joj uradi ono isto sto je ona i tebi vrati joj istom mjerom ima da poludi zbog tebe...a ti ces u medjuvremenu vidjeti da ima jos i cura...da nije jedina na svijetu...ne daj bice bolje
 
Eto ljudi,da ne duzim pricu samo sam hteo veceras nekome posteno da se izjadam,ako ima ko samnom gore iskustvo neka podeli,imao sam devojku preko pola godine,zaljubio sam se u nju i "ona u mene" kao,bilo mi je super,sve odlicno na nivou (mada je ona imala pre nekog decka za kim je tugovala dosta),i kao ona dok je samnom sve je kao zaboravila njega totalno,ali se posle pola god ona hladi i ostavlja me,ok bi bilo sve to,da ustvari nisam saznao kako je ona ustvari bila samnom samo da preboli njega, (ne pitajte kako sam saznao jer je duga prica u svakom slucaju ne uhodim je niti mi pada napamet,cisto se slucajno desilo kako sam saznao) ,a ovamo kad god se sretnemo ona bi opet kao da se ljubi samnom,i opet mi neke lazne nade davala i vukla. I tako saznao sam da joj ja nista nisam znacio,i da sve sto je radila samo da bi prebolela i napravila bivseg ljubomornim. Ne znam sto sam vam ovo ispricao,morao sam da se izjadam nekome,osetio sam potrebu. Zivi bili!!!!!

i sad kao treba da ti odgovorim ozbiljno dispadnem cool ?
mars bwe u peezdoo mameenoo
 
ja ne znam gde se nalazim majke mi,ajde sve je to ok,preboleh ja nju nekako,al dokle vise da mi se lupa o glavu,mislim nisam ja mogao da kazem da sam je voleo,jer ipak treba vremena,al sam bio ludo zaljubljen u nju!

Ajda, ajde . Proci ce to . Nisi ni prv ni poslednji .
Ponekad jaki nahebu sa slabijima . Sta ces . Ide u rok sluzbe . Ajd sad , u provod . Nemoj da sad sujeta pokvari one lepe momenta . Nemoj da si ogorcen .
 
takvih osoba kao sto je ona je puno na ovom svetu....zato kad biras...nemoj pozurivati sa zaljubljivanjem....navedi osobu da ona poludi za tobom,i da onda ti imas kontrolu u vezi(sto netreba da zloupotrebljavas)....znas kako kazu:"sto si vise hladan prema njoj,vise te zeli"

Koju ti bajku pricas? Pa jel ti znas koji ti maher moras biti da navedes osobu da poludi za tobom. To mozes samo kao stari iskusni frajer, ali to je gubljenje vremena.

Nije ona tu njemu kriva, kriv je sam sto je napravio citavu konstrukciju ljubavi u glavi koja ni u snu ne izgleda tako, i sad se lose oseca.

Pa i ja kad bi zamislio i cvrsto verovao da cu sa dve godine voziti mercedesa amg-ejca i na kraju budem u starom fordu, naravno da cu biti do ludila razocaran.

U ljubavi se vise kitu mora slusat, a manje srce, jer srce laze i skolono je romantici koja nije normalna, a kita samo zeli isprazniti donji lobi:hahaha:
 
Na to nekada ne moze da se utice :) ili se desi ili ne.



moze barem da neiskazuje tu svoju zaljubljenost....jer kad si dobar,i u svemu popustas,tj.pokazujes osecaje stalno,onda te vrte oko malog prsta tj.on/ona me obozava i imacu ga/ju pored sebe uvek,oprostit ce mi sve,mogu malo da se "igram".....znam to iz iskustva...


@violet
zar nije najsladji onaj koji je "suzdrzan"...ni dobar ni los....zlatna sredina....:)
 
Ја зато ако сам волела и тугујем сада, сматрам да је боље да будем сама мало, да се средим.... Зезнуто је. Комбинација је за оног ко може. Ја сам емотивац, и триповала бих се да "опет волим" само да не бих мислила на другог. И онда дође до тога што се теби десило..
Зато сам, и планирам бити, за мало самовања након великих веза... Не бих да ја неком сломим срце као што је мени учињено. Мада опет, неком су везе лакше. Зависи...


Време ће ти помоћи да је заборавиш. наравно. А за убудуће знаш мало боље :heart::zag:
 
Eto ljudi,da ne duzim pricu samo sam hteo veceras nekome posteno da se izjadam,ako ima ko samnom gore iskustvo neka podeli,imao sam devojku preko pola godine,zaljubio sam se u nju i "ona u mene" kao,bilo mi je super,sve odlicno na nivou (mada je ona imala pre nekog decka za kim je tugovala dosta),i kao ona dok je samnom sve je kao zaboravila njega totalno,ali se posle pola god ona hladi i ostavlja me,ok bi bilo sve to,da ustvari nisam saznao kako je ona ustvari bila samnom samo da preboli njega, (ne pitajte kako sam saznao jer je duga prica u svakom slucaju ne uhodim je niti mi pada napamet,cisto se slucajno desilo kako sam saznao) ,a ovamo kad god se sretnemo ona bi opet kao da se ljubi samnom,i opet mi neke lazne nade davala i vukla. I tako saznao sam da joj ja nista nisam znacio,i da sve sto je radila samo da bi prebolela i napravila bivseg ljubomornim. Ne znam sto sam vam ovo ispricao,morao sam da se izjadam nekome,osetio sam potrebu. Zivi bili!!!!!

ha... znaš šta, da je to istina, ne bi ta više igrala oko tebe...napunili su ti uši a ti si pao ko magarac...ali pošto vidim da kažeš da si je preboleo (u šta sumnjam jer da jesi ne bi se sad nama žalio)....šta te briga;)
 
Ја зато ако сам волела и тугујем сада, сматрам да је боље да будем сама мало, да се средим.... Зезнуто је. Комбинација је за оног ко може. Ја сам емотивац, и триповала бих се да "опет волим" само да не бих мислила на другог. И онда дође до тога што се теби десило..
Зато сам, и планирам бити, за мало самовања након великих веза... Не бих да ја неком сломим срце као што је мени учињено. Мада опет, неком су везе лакше. Зависи...


Време ће ти помоћи да је заборавиш. наравно. А за убудуће знаш мало боље :heart::zag:

jel to znachi da kretjes u lov na kobas ?:rumenko:
 

Back
Top