Terranova

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Мени је ова марка супер, јер увек имају доста модела у јарким бојама, нарочито у розе ... :zaljubljena:
Цене нису превисоке, а гардероба је баш трендовска... :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Imam jedan njihov džemper koji mi traje godinama, ali zato majica koju sam kupila skoro - loš materijal, loš kroj, katastrofa, ali je zato koštala 300 dinara.:mrgreen: Ne sviđa mi se generalno, deluje mi gore nego roba sa buvljaka, mada može ponekad da se nađe neka stvar koja je ok.
 
Ok su boje ali su ponekad previse jake,mada mi se svidjaju mladalacki modeli i taj njihov stil.Imam dosta njihovih stvari ali tamo je najbolje kupiti neku stvar pa kombinovati uz ono sto imas.Na onoj etiketi pise da je proizvedeno u Kini a izvoznik Italija mada su meni modeli lepsi od kineskih.
 
Ja nisam vidjala pocepanu robu u Terranovi. Modeli mi se svidjaju, ali ne svi. Sad imaju nesto u country stilu, pa moze da se nadje neka krpica da se uklopi uz nesto. Uglavnom su mi OK.
 
Super su dizajnovi.. ali problem je u materijalu koji nabavljaju..
Prebrzo se izlizu nakon pranja, i ni na sta ne lice..
Ipak je izbor materijala najbitniji za rad..
 
U Terranovu sam ušla par puta i nisam baš bila oduševljena.
No u srednjoj školi kupih tamo jednu majicu...tad sam bila u gothic fazonu i naiđem na , kako je ja zovem, čarapa majicu XD
Uska ali ne vulgarno uska, providna , crna...dugi rukavi. A čarapara ..pa zato je je otprilike materijal izgledao ko da si navuko crne najlonke na sebe :lol:
Bile su na nekom sniženju, 100 dinara ..
Evo i dan danas je imam , skroz je čitava sem što se na rukavu malo rašila ali to sam si uštepala i ni ne vidi se.
 
Please,
video neko ovu kosulju u TN?

SAB0005115001S176_1_PRODUCT.jpg
 
Kupila sam majicu u terranovi koja je posle 2 pranja u masini dobila rupicu. A sorc koji sam kupila prosle godine je fenomenalan.Slicno mi se desilo sa jos par stvari. Treba biti obazriv pri kupovini, gledati materijal...:) Inace fine stvarcice, jako povoljne..
 
Ne kupujem cesto kod njih, tj skoro nikada, prosle godine na ljeto sam kupila jednu pink kosuljicu i bas me prijatno iznenadilo da se boja nije isprala, da nigdje nije pukla, jos uvijek je kao nova, a ove godine sam jedino kupila majicu na bretele (pink) i sorc, obe stvari su samo za plazu. To sam kupila kada je bila ona proljecna akcija. :)
 
Nisu nista posebno, ali sam tamo nasla par finih stvari. U odnosu na kvalitet cena ispade vise nego dobra.
Dobijam iz inostranstva povremeno odecu i imam vise Teranovinih dzempera koji su odlicni. Ovde u Bg nisu bas na tom nivou, cini mi se da nama ipak ide losija roba.
 
Imaju solidne stvari za razumne pare, mada mi je nekako kupovina tamo kao igra na sreću - nekada ubodem ok stvar, a nekada kupim nešto što se raspadne posle nekoliko pranja. :confused:
 

Back
Top