Ima li istine u ovome?

sličan se sličnom raduje
suprotnosti se možda privuku jer svako ima drugačija interesovanja, pa je to zanimljivo, otkivaš nešto novo, 'vamo 'namo ...
al na duže staze ne ... kad isplivate iz one prve opijenosti, treba da bude što više zajedničkih interesovanja, hobija, tema, jer to vas drži (osim ljubavi, to se valjda podrazumeva)
ako ste dijametralno suprotni, neophodno je jako puno kompromisa i tolerancije, inače se gubite....
 
nema ti to veze sa slicnoscu ili razlikama, pocinjem da verujem da se privlace po mirisu :lol:
Ajde, nekome moze da se desi da ga privuce duh neke osobe,ali to posle dosta razgovora, razmene misli... ali privlacnost na prvu loptu, jok, nema sanse, bila sam dugo sa nekim ko je totalno, na svaki nacin, u svemu drugaciji od mene, sada imam nekoga mi je veoma slican.
Nema pravila
 
bila sam dugo sa nekim ko je totalno, na svaki nacin, u svemu drugaciji od mene

isto
i razišli smo se jer su razlike bile prevelike, nismo mogli ni oko čega da se iz prve dogovorimo... svako je hteo nešto drugo ...
a to je počelo posle izvesnog vremena da smeta

sad bih radije nekog ko mi je sličan, da imamo iste teme za razgovor, interesovanja, sličan pogled na svet, život, moral i ostalo...
 

Back
Top