posto kosta, majstore, kosovo ???

da li bi priznali nezavisnost kosova za neku cifru???

  • da , za 10 000 eurica

  • da za 100 000 eurica

  • ne , ni za 1 000 000 eurica

  • ne nikako, kosovo nema cenu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

moma325

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
153
Cesto se prica o tome kako je dobar deo srba sa KiM , prodao svoje kuce i imanja jos onomad , pre rata, siptarima za , bogami , debelu kintu....ne samo da se prica , nego je i primera koji potvrdjuju te masovne transakcije tusta i tma po vasceloj , sada uzoj Srbiji,,,

U Smederevu , Kraljevu , Nisu i mnogim drugim srpskim gradovima postoje cela naselja , velelepnih , najcesce trospretinh kuca sa lokalima koje su od tih para izgradili jos krajem osamdesetih , oni koji su , uocivsi dobru priliku za prodaju istu i iskoristili.

Da se razumemo, ne ljutim se ja na njih , jer svako ima pravo da proda svoju imovinu kome hoce i kada hoce, pa i za koliko hoce, nego samo mislim...nije mozda bas fer da sve pare od "albanizacije " kosova odu samo onima koji su imali tamo neka imanja , nego da bi i ostali gradjani srbije, kao sto su dobili , eto, bespletno akcije javnih preduzeca, trebalo da dobiju neku kintu od kosova,,,,,,,

E sad,,,pitanje je, koliko bi to para moglo da bude po glavi stanovnika Srbije, pa da vuci budu siti , a ovce na broju...

Ja , licno mislim da bi 10 000 ojra po glavi , bila ponuda koju srbin ne bi mogao da odbije, pa smatram da bi srpski politicari morali da se malo pozabave vise kintom koju bi siptari mogli da istresu za to zemlje, nego sto mlate praznu slamu .....

Naravno, ovo je samo moje licno misljenje, i ne prezentujem ga kao obrazac ili shemu po kojoj bi moralo da se radi, ali , me interesuje , da li bi vi licno , pristali za nekih 40 000 eurica po familiji, da ovlastite politicare da priznaju nezavisnost kosova???

Ja bi , ladno....:think:
 
Samo djubre i kriminalac od coveka moze da prodaje nesto sto je tudje i sto njemu ne pripada.
Tako da je moj odgovor NE, a oni koji poseduju imovinu na KiM mogu da je prodaju za 1 euro ili za 1 milion eura, potpuno nebitno i njihova stvar.

kako sad djubre i kriminalac???:eek::eek::eek:

Pa Kosovo je , nase, bre, zajednicko...srpsko...:mrgreen:

Kontam , kada vec ide , da se , posto je nase, svi ogrebemo za kintu , a ne samo neki :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top