Vrijeme je da se mirno razdružimo!

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
Predsjednik Vlade Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da se BiH održava samo zato što stranci pokušavaju da zadrže privid njenog funkcionisanja i da je vrijeme za diskusiju o mirnom razdruživanju.

"Mnogo je primjera koji ukazuju da BiH nije održiva zemlja i da se treba pristupiti nekom drugom konceptu. U BiH se primarno mora obezbijediti mir i stabilnost, a u okviru toga možemo da razgovaramo i o mirnim razlazima, zašto je to nemoguća varijanta? Zašto mora da bude samo ona varijanta za koju neki stranci misle da je moguća", rekao je Dodik u Banjaluci.

On je kritikovao predstavnike međunarodne zajednice da vrlo brzo i efikasno djeluju na svaki potez iz RS za koji smatraju da ugrožava institucije BiH, ali da ćute i ne reaguju na opstrukcije Bošnjaka koji pored RAK-a ugrožavaju i funkcionisanje Uprave za indirektno oporezivanje.

"Ne prizivam ja strance da mi rješavaju probleme, najvećim uspjehom ove politike i smatram prekid te ambasadokratije u BiH, ali ukazujem da oni vidljivo ne reaguju kada su zastoji na drugoj strani", dodao je Dodik


Neka se Pak "skine sa nas"

Dodik je rekao da za RS nisu prihvatljivi stavovi izvjestioca Evropskog parlamenta za BiH Doris Pak da treba ući u sveobuhvatne promjene u BiH, da treba mijenjati Predsjedništvo BiH i način njegovog rada, da treba izabrati jednog predsjednika, navodeći da je to s jasnim ciljem da se degradira prisustvo RS u Predsjedništvu.

"Koliko ja znam ona nije zadužena za Balkan i da se bavi BiH i u tom pogledu. Hvala što nam je pravila probleme, a krajnje je vrijeme da se skine sa nas'', rekao je Dodik.


http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/...-banja-luke-vrijeme-je-da-se-mirno-razdruzimo
 
1z4fx42.gif
 
"Koliko ja znam ona nije zadužena za Balkan i da se bavi BiH i u tom pogledu. Hvala što nam je pravila probleme, a krajnje je vrijeme da se skine sa nas'', rekao je Dodik.


http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/...-banja-luke-vrijeme-je-da-se-mirno-razdruzimo

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Што је пуно....пуно је....
Јес да смо ми чврсти...да издржавамо много тога....
али ред је да се ова Пак ...скине...са нас...
Њој се осладило....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Pazi metastaze muslimanskih kompleksa vež u samom naslovu teksta u Avazu:

"Premijer manjeg entiteta poručuje iz Banja Luke: Vrijeme je da se mirno razdružimo!"

Nemoć i tuga!!!

I ja sam to primetio da im se uvek proteze kroz tekstove, "manji entitet" :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:,sta ces kad poseduju celih 51% ogromne zemlje..ili prozivanja njih i dukljana za BG pasaluk,cak i ko BG pasaluk za njih smo velicina .....
 
Sloboda buraz dolazi iz srca BIH ne brini biti ce te uskoro slobodni u gradjanskoj BIH neces vise biti u tvorza.

Znas li ti nesrecnice da ce RS uskoro biti nezavisna a zatim zapadna Srbija,a da ces ti grcati,stenjati i shkrgutati u svojoj nemoci i konstantno gundjati u vezi nekog rata a pritom i sam znajuci da nemas ni mooda niti sredstava za pokretanje istog.

Tantalove muke ce snaci tvoju okruglu bosansku glavicu :mrgreen:
 
Ironija je u tome što su isti strani i domači političari u veliko tumačili, kako ovi narodi ne mogu živeti zajedno u istoj državi, dok je trabalo razbiti Jugoslaviju, nakon toga tumačili kako isti narodi moraju živeti zajedno u BIH.

Тачно - али то је само била најобичнија лаж јер је главни циљ ПОТПУНО РАЗДРОБИТИ СРПСКО НАЦИОНАЛНО БИЋЕ - ЊИХОВ ПЛАН ЈЕ ДА ЋЕ СТВОРИТИ ОНОЛИКО ДРЖАВИЦА КОЛИКО ГОД ЈЕ ТО ПОТРЕБНО Е ДА БИ У СВАКОЈ ОД ЊИХ СРБИ БИЛИ МАЊИНА - ТО ЈЕ ЈАВНИ И ОРГАНИЗОВАНИ ГЕНОЦИД НА СВИМ ПОЉИМА ПРОТИВ СРПСКОГ НАРОДА.

Па погледајте само шта су урадили у Војводини - иако тамо има 70% Срба ИЗМИСЛИЛИ СУ ТОЛИКО ТЗВ.НАЦИОНАЛНИХ ВЕЋА И ГЛУПОСТИ ТАКО ДА СРБИ ИАКО 70% СТАНОВНИШТВА ИМАЈУ 50% ГЛАСОВА У ПАРЛАМЕНТУ - ЗНАЧИ ПОТПУНО СУ ОБЕСПРАВЉЕНИ У СОПСТВЕНОЈ ЗЕМЉИ.

Г Е Н О Ц И Д........ Г Е Н О ЦИД ЕУ ОРГАНИЗОВАН ДА УНИШТИ СРБЕ !
 

Back
Top