Sve naše zablude

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Evo, recimo, moja potonja zabluda -

možda će ona ipak dopustiti svojoj pravoj "ja" da ispliva i oslobodi se tih šabanskih s.ranja...

velika zabluda - ona nikada neće dozvoliti sebi da bude ostvarena i srećna.


Koje su vaše potonje, ili istorijski gledano najveće, zablude?
 
Evo, recimo, moja potonja zabluda -

možda će ona ipak dopustiti svojoj pravoj "ja" da ispliva i oslobodi se tih šabanskih s.ranja...

velika zabluda - ona nikada neće dozvoliti sebi da bude ostvarena i srećna.


Koje su vaše potonje, ili istorijski gledano najveće, zablude?

zex,ti izgleda treniras menatalni sex sa ribom..:rumenko: vidi se da ste se posteno izhebali platonski..:prstic:
 
Poslednja izmena:
Zabluda br.1 Mislila sam da je muškarac mog života onaj koji me je(davno,davno)ostavio ,ne zato što me ostavio ucviljenu i očajnu,već zato što sam tad mislila da ga još više volim jer mi okreće leđa a nisam znala da moje srce ne jeca za njim,već da moja sujeta kljucka i jauče,da plačem jer sam sama.
Zabluda br.2 Mislila sam (opet davno)da sam ja ta koja će njega da promijeni,zbog čije će ljubavi on da postane bolaj ličnost.
 
Evo, recimo, moja potonja zabluda -

možda će ona ipak dopustiti svojoj pravoj "ja" da ispliva i oslobodi se tih šabanskih s.ranja...

velika zabluda - ona nikada neće dozvoliti sebi da bude ostvarena i srećna.


Koje su vaše potonje, ili istorijski gledano najveće, zablude?

moja istorijski najveca samozabluda je bila ta da sam u jednom periodu mislila da mogu protiv sebe:)
na razne nacine i u raznim ravnima. pa sam posle shvatila da sam samoj sebi mlogo teska za izboriti se/obuzdati/ukrotiti/pripitomiti i onda sam shvatila da svoje divljastvo ne mogu/ne treba/ne smem da gusim vec samo da uspem kulturno da ga kanalisem. i uspela sam. i znaci to sam ja, trebalo je sebe prihvatiti, nikako gusiti, i od sve te sirove energije oblikovati koliko toliko drustveno prihvatljivu jedinku.
i isto tako vremenom sam shvatila da postoje polja/ravni gde divljastvo kao takvo treba/mora da postoji/dela/eruptira a da na drugim poljima/ravnima treba da dela ono drugo u meni, sto nazivam raciom, prizemljenoscu i realnoscu.
i tako nekako moja podvojena licnost tumara ovim zivotom pa da vidim sta ce od mene jos da ispadne:)
 
Zabluda br.1 Mislila sam da je muškarac mog života onaj koji me je(davno,davno)ostavio ,ne zato što me ostavio ucviljenu i očajnu,već zato što sam tad mislila da ga još više volim jer mi okreće leđa a nisam znala da moje srce ne jeca za njim,već da moja sujeta kljucka i jauče,da plačem jer sam sama.
Zabluda br.2 Mislila sam (opet davno)da sam ja ta koja će njega da promijeni,zbog čije će ljubavi on da postane bolaj ličnost.

E bas me zanima zasto se to u ljudima javlja zelja da nekoga promijene,on je bio sigurno neki Zloćko a kao ti se nasla da ispravljas krivu Drinu.Mislim nemoj me shvatiti kao da ti pametujem,nego zasto si tako mislila.......?
Je li to,nesto zenam znaci,kada upecaju zavodnika,zenskarosa i pripitome ga,kao npr.uhvatis tigra i zelis da ti bude macak....igra se s klupkom vune....A vamo neki drugi lik,lomi noge za tobom,a ti nista....Onako me interesira... :)

Ali pojedinim djevojkama uspije to :)



TEMA : Ma zbog zena sam u vijecitoj zabludi,coece....:)
 
E bas me zanima zasto se to u ljudima javlja zelja da nekoga promijene,on je bio sigurno neki Zloćko a kao ti se nasla da ispravljas krivu Drinu.Mislim nemoj me shvatiti kao da ti pametujem,nego zasto si tako mislila.......?
Je li to,nesto zenam znaci,kada upecaju zavodnika,zenskarosa i pripitome ga,kao npr.uhvatis tigra i zelis da ti bude macak....igra se s klupkom vune....A vamo neki drugi lik,lomi noge za tobom,a ti nista....Onako me interesira... :)

Ali pojedinim djevojkama uspije to :)



TEMA : Ma zbog zena sam u vijecitoj zabludi,coece....:)
Nema tu nikakve tajne.Bila sam veoma mlada i mislila sam da moja ljubav može da ga promijeni,da bude bolji.Vremenom sam naučila da moja misija nije da ga mijenjam nego da se jedno drugom prilagođavamo...a svi mi volimo ipak da nas neko ponekad pripitomi,zar ne...:)
 
Evo, recimo, moja potonja zabluda -

možda će ona ipak dopustiti svojoj pravoj "ja" da ispliva i oslobodi se tih šabanskih s.ranja...

velika zabluda - ona nikada neće dozvoliti sebi da bude ostvarena i srećna.


Koje su vaše potonje, ili istorijski gledano najveće, zablude?

Ratovi su se vodili radi žena .
 
E bas me zanima zasto se to u ljudima javlja zelja da nekoga promijene,on je bio sigurno neki Zloćko a kao ti se nasla da ispravljas krivu Drinu.Mislim nemoj me shvatiti kao da ti pametujem,nego zasto si tako mislila.......?
Je li to,nesto zenam znaci,kada upecaju zavodnika,zenskarosa i pripitome ga,kao npr.uhvatis tigra i zelis da ti bude macak....igra se s klupkom vune....A vamo neki drugi lik,lomi noge za tobom,a ti nista....Onako me interesira... :)

Ali pojedinim djevojkama uspije to :)



TEMA : Ma zbog zena sam u vijecitoj zabludi,coece....:)

A ja zbog tipova . . .
 

Back
Top