Odvazne, opasne...spremne za nove izazove....?
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Odvazne, opasne...spremne za nove izazove....?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Odvazne, opasne...spremne za nove izazove....?

Ova tema je bila postavljena u februaru.... i gotovo nista! Nepotrebni komentari (kako je i inace obicaj od pojedinaca na forumu). Dakle, malo copy-paste... i zanimaju me postoje li prave devojke u ovom gradu...?!

``Ned, 01. februar 2004 23:07 Krajnje granice....? Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Pozdravi svima na forumu... da krenem redom - u poslednje vreme cujem previse istih ili slicnih prica. Lepe devojke se zale kako imaju probleme sa potencijom svojih mladica. Te ovaj moze jednom za vece i to 2 minuta, ovaj 2 puta nedeljno ovaj jednom u 10 dana.... i tako redom. Ja imam drugi problem - ne mogu da nadjem partnerku koja mene moze da prati!

Dva, tri, maksimalno cetiri orgazma za vece ili tokom dana i one ne mogu vise?!?!
    O cemu se ovde radi? Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet sa pogresnim osobama?
    Unapred hvala na odgovorima

Ističe se Captain Jack Sparrow (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Pa prijatelju ja mislim da ti imas jedan poremecaj koji se zove panov ili satirov kompleks ali u blazem obliku .... vidis ja ceo zivot imam frku sa tim sto mogu vise puta bez stajanja sto bi se srpski reklo bez vadj...a i zato me devojke ili zene brzo napuste sa ono pricama kako sam ja nenormalan i sta ti ja znam sta a da li je nenormalno zeleti od partnerke 12-13 ili neki put dnevno ... pa dobro ne svaki dan samo kad sam raspolozen a kad nisam onda tako 3-4-5 puta .... i sta ja da kazem?

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

pa...glup post zasluzuje glup odgovor! tj.ako imas devojku koju volis,imas neki problem ili tenziju,ma pitaj teta savetu

Aktivan član littlefoot (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Na to moram dodati, BG Pastuv uopšte nema maštu! :shock:
    Džabe ti da možeš ne znam ni ja koliko puta kad si sam potvrdio da i nisi neki. U suštini nije bitno koliko puta ili dugo, važna je tehnika i mašta, to je dokazano

Pošto očigledno imaš neki problem probaj ga rešiti nekim sex toy-em, tipa veštačke p..., možda pomogne :wink:

svako dobro

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

ocigledno delim krevet sa pogresnim osobama?
    Mislim da je ipak to... Mašta, tehnika i ostalo se razvija zajedno sa pravom osobom... Ili, je neko ovde rođen naučen?!

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

a da nemas ti mozda onu tehniku zvanu zeka...ako je to u pitanju jadna ti je ta mucenica

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ti si nenormalan
    Ocigledno si neki dzabalebaros cim imas vremena da o tome mislis ceo dan, da imas pametnija posla dolazio bi kuci umoran i sex bi ti padao na pamet u mnogo manjim kolicinama. 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

CCCCCCCCccccccccccccCCCCCC,
    da li vi pazljivo citate ista?!?!? Topic je bio ,, za odvaznE, opasnE..... a sve se javljaju dokoni likovi koji polako ali sigurno upropastavaju ovaj forum.
    Mozda sam ja nenormalan, ali pustite mene i ako ima nekoga ko misli isto kao i ja.
    Kako mogu da se dopisuju i diskutuju ******, bi devojke i razni drugi likovi i niko im ne smeta?!?!?
    Ocigledno je vecina vas uvrnuta, cim visi na forumu i diskutuje sa muskarcima na temu koja uopste nije namenjena njima.....

Primećen član
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Odvazne, opasne...spremne za nove izazove....?

Citat Original postavio BG Pastuv
    Ova tema je bila postavljena u februaru.... i gotovo nista! Nepotrebni komentari (kako je i inace obicaj od pojedinaca na forumu). Dakle, malo copy-paste... i zanimaju me postoje li prave devojke u ovom gradu...?!

``Ned, 01. februar 2004 23:07 Krajnje granice....? Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Pozdravi svima na forumu... da krenem redom - u poslednje vreme cujem previse istih ili slicnih prica. Lepe devojke se zale kako imaju probleme sa potencijom svojih mladica. Te ovaj moze jednom za vece i to 2 minuta, ovaj 2 puta nedeljno ovaj jednom u 10 dana.... i tako redom. Ja imam drugi problem - ne mogu da nadjem partnerku koja mene moze da prati!

Dva, tri, maksimalno cetiri orgazma za vece ili tokom dana i one ne mogu vise?!?!
    O cemu se ovde radi? Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet sa pogresnim osobama?
    Unapred hvala na odgovorima
    Jел ти постављаш питања или тражиш крес преко форума?
    Тешко да ће нека риба да се укључи у ову тему, која кад мало боље размислим и није тема већ пуштање палачинке, или да будем јаснији курчење. Па не би се ти за џабе представљао као пастув.

Primećen član
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Mile je nasao nas izraz .urcenje,.urcenje,.urcenje

Aktivan član mandrak-21 (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

sto bi neki rekli- samo prdi

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Stvarno mi nije jasno kako ste svi neozbiljni i ne shvatate ozbiljno tako ocigladan problem nekog ko sebe naziva "pastuv"!
    Eh...
    A ako dovoljan broj puta budes kopirao svoj post, ne samo da ces ti poverovati u ono sto pricas, vec cemo i mi poceti da se "uzivljavamo u situaciju".

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio mandrak-21
    sto bi neki rekli- samo prdi

Slične teme

1. Primljene fotografije, spremne da prave $$$