64% турака не жели јевреје за суседе и 54% не жели хришћане

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
A new study published in a Turkish newspaper Sunday said 64 percent of Turks would not want Jewish neighbors.

The study also suggested Turks had a low tolerance for diverse lifestyles in general, as three in four respondents said they would not want to live next to an atheist or anyone drinking alcohol.

Results published in Sunday's Milliyet also stated that 52 percent would not want Christian neighbors, 67 would not want to live next to an unmarried couple and 43 percent would not want American neighbors.

Three out of four Turks believe the EU is trying to divide Turkey and 81 percent believe the bloc's goal is to spread Christianity, said the study.
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1089253.html

Има ту још много чега у геноцидној турској. Да је и хиљадити део тога у Србији, одмах би бацали бомбе на нас.

Али турској се улизују, са једне стране америка а са друге русија. Милина за турке који могу некажњено да наставе са дивљањем, док за најмању ствар у Србији и РСу одмах запад прети насиљем.

тадић није споменуо у недавном срдачном сусрету са турчином о турским варварским добровољцима и сво оружје које су дали потурицама, усташама и шиптарима, али тадић као и запад не престају да хистерично лажу о Сребреници док им пена не изађе на уста.

Како није срамота запад и нашу власт да се понашају као најљигавији хоштаплерски лицемери улизавајући се турцима иако турци не престају са зверствима и геноцидима?

Што не траже бисерко, кандићка и остале "демократе" бомбардовање турске?
Што сада не урла подмукли запад да се бомбардује турска? Не само да није демократска, него би најрадије побила све хришћане, јевреје и атеисте.
 
Poslednja izmena:
Што не траже бисерко, кандићка и остале "демократе" бомбардовање турске?
Што сада не урла подмукли запад да се бомбардује турска? Не само да није демократска, него би најрадије побила све хришћане, јевреје и атеисте.

Bi serko,Kandićeva i ostale demokrate žive u Srbiji i pokušavaju da je reformišu ili poprave ponekad i nepopularnim metodima kao što je bombardovanje.Ne mogu njih nekoliko žena sad već u zrelom dobu, da reformišu i tursku koja im nije ni rod ni pomozi bog.Turska sama mora da pronađe svoje heroine tj. neke vrste svetica koje će ih povesti u svetliju budućnost bez ksenofobije i verske isključivosti.
 
Ne znam zašto ali ne mogu da poverujem u priču da NAS
srbijadotokija.gif
Turnjaci
b.turban.gif
mrze
 
Bi serko,Kandićeva i ostale demokrate žive u Srbiji i pokušavaju da je reformišu ili poprave ponekad i nepopularnim metodima kao što je bombardovanje.Ne mogu njih nekoliko žena sad već u zrelom dobu, da reformišu i tursku koja im nije ni rod ni pomozi bog.Turska sama mora da pronađe svoje heroine tj. neke vrste svetica koje će ih povesti u svetliju budućnost bez ksenofobije i verske isključivosti.

Zaboravio sam da napišem da bi ti tako odgovorile kandićka i biserko.Da to nije moje mišljenje.
 
oba ova slucaja, gde turci ne zele da imaju susede ovakve ili onakve, ili pak jevreji ne zele da imaju susede ovakve ili onakve je stvar izbora bez da taj izbor ikog ugrozava.
zato i postoje cetvrti na zapadu gde odredjene nacionalne grupacije zive.
nije zato sto im je tako pao pasulj nego zato sto tako zele.

medjutim, kad 50% srednjoskolaca jedne drzave smatra da odredjena nacionalna grupa ne treba da ima ista prava kao i oni, to je vec druga prica:

Nearly half of Israel's high school students do not believe that Israeli-Arabs are entitled to the same rights as Jews in Israel..

Skoro pola izraelskih srednjoskolaca ne veruju da izraelski arapi (gradjani izraela) trebaju da imaju ista prava kao jevreji.

sto i jeste slucaj.

ko ih uci rasizmu, skole, roditelji?

http://www.haaretz.com/hasen/spages/1155627.html
 
A sta je tu cudno. Xenofobija je sasvim obicna pojava. Pitaj srbe da li bi voleli imati Bosnjake kao susede.
Па ти си потурице највећи лицемер. Ксенофобија је у реду кад твоји турци је спроводе и признајеш да је обична појава.

У Србији не линчују нити тероришу потурице, али то раде турци са хришћанима у турској. љајић иако је доказано да је изетбеговићев следбеник, ипак није линчован.
 
Sused ti tata...

Pitam se pitam ko Srbima potura ova antisemitska proseravanja... :think:

Znaci,kad Partizan uskoro izbaci Makabi iz evrolige,to ce isto biti antisemitizam....niste bre cisti,keve mi.Kako god neko pomene jevreje u bilo kom kontekstu,nadje se neka dobra dusa da zaskici antisemitizam....:roll:
 
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1089253.html

Има ту још много чега у геноцидној турској. Да је и хиљадити део тога у Србији, одмах би бацали бомбе на нас.

Али турској се улизују, са једне стране америка а са друге русија. Милина за турке који могу некажњено да наставе са дивљањем, док за најмању ствар у Србији и РСу одмах запад прети насиљем.

тадић није споменуо у недавном срдачном сусрету са турчином о турским варварским добровољцима и сво оружје које су дали потурицама, усташама и шиптарима, али тадић као и запад не престају да хистерично лажу о Сребреници док им пена не изађе на уста.

Како није срамота запад и нашу власт да се понашају као најљигавији хоштаплерски лицемери улизавајући се турцима иако турци не престају са зверствима и геноцидима?

Што не траже бисерко, кандићка и остале "демократе" бомбардовање турске?
Што сада не урла подмукли запад да се бомбардује турска? Не само да није демократска, него би најрадије побила све хришћане, јевреје и атеисте.

UŽAS!!! Ovo je razlog zbog kog ja ne želim Tursku u EU!!! Kad priznaju genocid nad Jermenima, kad zaustave cenzuru medija, kada se vlast izbori za ravnopravnost svih građana, e tada mogu u EU!
 
kukumavac, a jel sam ti ja negirao pravo da izneses svoje jadno misljenje?

Samom ovom rečenicom ti potcenjuješ mišljenje svog sagovornika. Ovaj forum beše demokratski, jel da? Onda je moje mišljenje jednako tvom. Ako je moj avatar zabranjen Ustavom Srbije, Ustav Srbije nam takođe garantuje i jednakost mišljenja.;)
 
Samom ovom rečenicom ti potcenjuješ mišljenje svog sagovornika. Ovaj forum beše demokratski, jel da? Onda je moje mišljenje jednako tvom. Ako je moj avatar zabranjen Ustavom Srbije, Ustav Srbije nam takođe garantuje i jednakost mišljenja.;)

dal cu ja da potcenjujem ili cenim je moja stvar.
ti bi majstore sva prava za sebe a drugima - nish.

moja je stvar dal cu nekog da postujem. i sto se toga tice, ti moje postovanje nisi zasluzio.
 
Kladim se da u Srbiji jos veci procenat ne zeli Albance i Bosnjake za susjede.

Izgubio bi opkladu. Samo to i trazzimo, ali van nashe teritorije.

Mislim da Turci prolaze samo dobro jer Americhke vojna baza tamo je najvec;a u Evropi.
Rusima su tolko dragi koliko i Chec'enci, strateshki su bitni jer imaju izgovor za svoje vojne poteze i vojnu trgovinu. :mrgreen:
 

Back
Top