Mačak na poklon

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Ovo je Ciciban.Star je 8 meseci,vakcinisan i bice kastriran ovih dana.Lepo je vaspitan i jako je umiljat.Pravi je drug :)
Voli da nam pravi drustvo cak i u kupatilu :lol:
Obozava da jede i u stanu ne pravi probleme(nema napade ludila i ne rushi stvari po kuci)
Pristojan je i ne penje se na radne delove u kuhinji i na trpezarijski sto(ili se pravi fin samo dok smo mi tu) :lol:
Trebao je da ide kod mog drugara ali se je to propalo i sada moramo da mu nadjemo nekog drugog.
Zato molim sve koji mogu da se raspitaju da li neko negde zeli ovog lepotana koji je spasen sa ulice pre 6 meseci u jako jadnom stanju,zbog cega je verovatno toliko i zahvalan.

ako ga neko zeli neka se javi na 064/3200695



 
zato sto je sa ulice uzet da bi mu nasli dom kao i svima ostalima pre njega
nismo ga uzeli za nas
ali je ostao tako dugo jer se niko nije javljao a i ja se nisam trudila da ga udomim planirajuci da ga zadrzim
ali ne mogu da ga zadrzim,nije sve onako kako sam planirala
i eto
 
716vrr.jpg
 
Voli da se slika....vidim
Mislim da je prošla sezona za udomljavanje velikih...do pre mesec dana je i imalo neke šanse ali sada sve manje jer dolaze mali....i meni je ostala neudomljena jedna odrasla...
Veliki se mogu udomiti samo zimi to znam iz iskustva....
 
...................
njega svi hoce dok ne saznaju da mu fali parchence repa
onda odjednom beze ko da ima kugu
jaki mi ljubitelji.............

Nisu to pravi ljubitelji životinja čim nešto biraju pogotovu boju ili tako nešto....naslušao sam se toga......
Nikad mi neće biti jasno da ljudi biraju životinje prema dezenu kao da su zavese....mali je broj koji ništa ne pita....
Meni jasno kada da se neko interesuje za pol ali za boju i ostalo...ne
Uglavnom takve stvari interesuju one koji nikad nisu imali životinju u blizini pa nisu imali nikakvog kontakta sa njima....
 
Ma ljudi ne shvataju osnovne stvari.
Dok je moja Maja imala mačiće bila je naravno mršava zbog trudnoće i dojenja i jedva sam udomljavala male. Sad kad je sterilisana i debela svi pitaju kad će biti mačića, jedan je čak tražio da mu prodam mačku, kažu: E takve mačke mi volimo!
Nema veze što što materinstvo i debljina ne idu zajedno, što mačići ne mogu biti debeli jer rastu i što je salo štetno.
Tako i kod tvog mačka nije bitan repić nego njegov karakter, a ako potencijalni usvojitelji imaju takve stavove, onda je i bolje ne dati ga.
 
Ako vole debele onda bi im se moj Misko Bumbarilovic vrlo dopao :lol:.

Ljudi su u svojim zahtevima koje postavljaju pod maskom ljubitelja zivotinja vise nego neverovatni. Nekad nisu bas ni lako podnosljivi.

Meni su draze bas one jedinke kojima je zivot naneo neku stetu jer mislim da im je teze nego potpuno zdravima. Sta da radim kad, izgleda, "padam" na "felericne" tipove.. :roll: :lol:.
 
...................
njega svi hoce dok ne saznaju da mu fali parchence repa
onda odjednom beze ko da ima kugu
jaki mi ljubitelji.............

Kakvi su bre to ljudi? To su kreteni a ne ljubitelji mačaka! :evil: Moja prijateljica ima crno-belog mačora koji je duplo manji od normalne mačke, okrugao koliko je debeo i nema pola repa i presladak je :heart: :D
 
ma pustite....meni iskreno dodje da im nalupam shamarchine kroz telefon....
taman se ponadam i obradujem,kad ono....
stvarno mi vise idu bre na nerve
kao da poklanjam invalida....stvarno ne mogu da verujem da zbog repa tako reaguju,kao da je ne znam sta...
kao da je on jadan kriv sto mu je neki monstrum odsekao deo repa i kao da to sto mu fali deo repa menja njegovu lepotu i njegov divan karakter....
danas sam bas bila besna na jednu sto se javila prekljuce...sve kao super,ni rep ne smeta,kao u sredu da dodje....
eto dosla sreda,ja posaljem poruku da pitam jel stoji da dodje,a ona kaze da joj decko prebacuje u vezi repica i da ne zna sta da radi i kao razmislice
ja joj napisem da mu fali deo repa a ne deo glave...i blabla...
medjutim nista....ja posle dva sata pitam jel razmislila,da znam,ona kaze ne moze jos nista da mi kaze i kao zao joj je
tako da sam joj napisala da sto se mene tice,ona nece macku,a ako se slucajno predomisli,da mi se javi....
mada,nisam sigurna da bih joj uopste dala macana posle ovoga
mada je ovako delovala potpuno odgovorno i normalno sto se tice price o kucnim ljubimcima(zapravo jedino je ona i delovala odgovorno)
 
lepo kaze moj Goran
"ti samim tim sto pominjes rep,dajes tome neki znacaj,kao da i ti smatras da je to neka mana.....nemoj pominjati rep ljudima,nego cuti i pusti ih da dodju da ga vide...tako ce pre neko da se zalepi za njega"

i u pravu je
 
To sam hteo da kažem...ne treba pominjati.....
Ja ne govorim da sam neko mače pronašao na ulici ili sl......već kažem to je moje i odnegovana je u kući...
Kada god sam hteo da kažem punu istinu imao sam problema...prema tome dodji vidi pa ako ti odgovara ....uredu je...
 

Back
Top