svi horoskopski znaci zaglavljeni u liftu
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: svi horoskopski znaci zaglavljeni u liftu

Iskusan Raisa (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

Podrazumevano svi horoskopski znaci zaglavljeni u liftu

nasla sam smesan clanak na "maksimalnoforum"- u pa reko da podelim

Svi horoskopski znaci su u liftu jednog velikog hotela. Međutim, lift se zaustavlja između dva sprata. Evo kako su reagovali.

RAK: - Šta mu bi? BLIZANCI: - Opa, zaglavljeni smo! LAV: - Ma hajde, komšija, šta to pričate! Slučajno je stao. DEVICA: - Jaoj, gde baš sada! OVAN: - Da vidimo šta je (pritiska dugmiće). ŠKORPIJA: - Hej, komšija, nemojte tako jako! OVAN: - Ma nemojte! Mislite da je bolje da sedimo i čekamo? VAGA: - Komšija, smirite se! Nije vreme za svađu! DEVICA: - A to što smo zaglavljeni - nikom ništa. Znate li koji posao mene čeka? JARAC: - Svi imamo neke obaveze, ali umesto što stvaramo paniku, hajde da uradimo ono što treba! VODOLIJA: - Tako je. Mora da postoji dežurni majstor. Komšija, pritisnite crveno dugme, molim. BLIZANCI: - Naravno. Ne reaguje. Opa, biće veselo! RIBE: - Vidi ti njega! Njemu je čak i zabavno! STRELAC: - Što da ne? Nećemo valjda da kukamo?

LAV: - Slušajte me dobro! Kao prvo, da li neko od vas ima neki alat? VODOLIJA: - Taj sam, ali još ne mogu da vidim šta je najbolje uraditi. BIK: - Ne bih da se šalim sa tim. To je lift, a mi smo sto metara iznad zemlje. OVAN: - Ma nemojte! Mislite da ću celu noć sedeti ovde? Ako neće milom, onda će silom (počinje da šutira vrata). VAGA: - Komšija, smirite se! To ne smete da radite, to je opasno! ŠKORPIJA: - Ma pustite ga! Vidite da mu fali neka daska uglavi. OVAN: - Slušaj ti, bitango jedna! Ako želiš da razgovaraš sa mnom, treba da se ponašaš kao prema pametnijem od sebe. ŠKORPIJA: - S tobom mogu da popričam i na jedan poseban način, a ako želiš, možemo i ovde u liftu.

LAV: - Gospodo, ne dozvoljavam ovakvo ponašanje! Ja preuzimam stvar u svoje ruke i želim da me dobro saslušate. Prvo, smirite se! RAK: - Kako da se smirimo? Evo, već pola sata stojimo ovde bespomoćni. DEVICA: - Tako je! Uopšte nismo svesni toga šta sve može da nam se desi. ŠKORPIJA: - Vi radite šta hoćete, ali ja više ne mogu da izdržim. Moram da zapalim cigaretu. RAK: - Jaoj, nemojte samo to! Ugušićemo se čoveče! DEVICA: - Potražite otvor za ventilaciju, ovde više ne može da se diše!

OVAN: - Ma dajte da probam još jednom! SVI SEM STRELCA: - Ne! STRELAC: - Slažem se sa komšijom Ovnom. Ako šutiranjem odvalimo vrata lifta, možemo da se spustimo sprat niže i da izađemo iz lifta. JARAC: - Nemojte, komšija! To ne dolazi u obzir. RIBE: - Tako je! Ko zna šta bi sve moglo da nam se desi dok se spuštamo. Neko bi mogao da ispadne iz lifta. VAGA: - Komšija, šta vi mislite o ovome? BIK: - Mene pitate? VAGA: - Da. Vidim da stojite mrtvi hladni. BIK: - Mene ništa ne pitajte. Sada je vreme ručku (vadi sendvič). Kad se najedem, onda ću da razmiljam o liftu. LAV: - Nemoguće! Baš sada ste gladni? BIK: - Kada sam gladan, ja sam nervozan, a onda i ne razmišljam o teškim stvarima.

BLIZANCI: - Što se brinete? Imam karte za igranje, pa možemo da odigramo partiju. Da delim? RAK: - Vi niste normalni! JARAC: - Komšija, pošto ste sredili sendvič, a rekoste da imate rešenje, da čujem. BIK: - Rešenje je jednostavno, čekaćemo dok ne stigne struja. (Lift počinje da se trese.) RAK, DEVICA I RIBE: - Jaoj, šta je ovo? BLIZANCI I STRELAC: - Počinje prava zabava! VODOLIJA: - Našim mukama je došao kraj - stigla je struja. STRELAC: - Sada ćemo da izađemo iz lifta i idemo kod mene na kafu. Ovo mora da se proslavi.

a tema se genralno moze proshiriti o smesnim komentarima vezanim za odredjene znake,humorom,npr ima i '' horospkopski znaci kompjuterskih virusa '' postavicu i to ako hocete
    Poslednji put ažurirao/la Valeria : 22.03.2010. u 10:17 Razlog: skinut link do foruma

Zainteresovan član med_i_zaoka (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    40
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: svi horoskopski znaci zaglavljeni u liftu

Bik se smeje, opss 'tedo rec krava
    Sta ima da se potpisujem? Kad me po tebi poznaju...

Poznat Carol (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Citat Original postavio Raisa Pogledaj poruku
    npr ima i '' horospkopski znaci kompjuterskih virusa '' postavicu i to ako hocete
    molim te, bas me interesuje
    prejako je svetlo, samo da se oči naviknu.

Primećen član purplechick (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

a tema se genralno moze proshiriti o smesnim komentarima vezanim za odredjene znake,humorom,npr ima i '' horospkopski znaci kompjuterskih virusa '' postavicu i to ako hocete
    Da,da postavi!

Aktivan član redsonia (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    65

Postavi, postavi...
    I'm a PC!

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

xaxaxa ne mogu da verujem xD
    Ja sam strelac i uglavnom kad se nesto strasno desi samo ja o tome pricam kako je lepo... xD

Buduća legenda ***Saint*** (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    509

opa biće veselo! ja obično kao blizanac kažem: to je tako divno ili samo divno

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Dobro je ovo

Mada iako sam blizanac, da sam sama u liftu, verovatno bih se presekla na 5 mesta i pocela da cmizdrim XD

Ali kad mi se nesto lose desi u drustvu osecam nekakvu "odgovornost" da njih smirim pa onda prevlada taj optimisticni stav " Udri brigu na veselje".
    Tako da bih otprilike reagovala kao u prici
    “What will I be doing in twenty years' time? I'll be dead, darling! Are you crazy?”

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

ovu propalu humorističku pričicu je pisao neko ko očigledno ne poznaje ni elementarnu astrologiju.

Elita Navar (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ja sam bik..phe i za vreme trajanja te ..konverzacija vec bih bio izvan lifta na spratu iznad

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio Fixa Pogledaj poruku
    ovu propalu humorističku pričicu je pisao neko ko očigledno ne poznaje ni elementarnu astrologiju.
    Aj predloži neku literaturu za upoznavanje elementarnih stvari.
    " Only fools and horses"

Ističe se amza (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Pa vi stvarno niste normalni vama je stvarno svaka glupost zajebancija.

Da ste u pravom zivotu i da vam se desi ovako nesto, a u tom trenutku vam se pripisa pito bi vas dal bi ste se onda smejali

Primećen član purplechick (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio amza Pogledaj poruku
    Pa vi stvarno niste normalni vama je stvarno svaka glupost zajebancija.

Da ste u pravom zivotu i da vam se desi ovako nesto, a u tom trenutku vam se pripisa pito bi vas dal bi ste se onda smejali
    Ma ovo je zezanje!
    A ja sam se i pronasla u prici zajedno s mojom drugaricom racicom,nas 2 se samo iscudjavamo kad je neka cudna situacija

Marcipa nije na forumu
    Kao noc, sutljiva i zvjezdana, tako daleka i jednostavna.
    Aktivan član Marcipa (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio purplechick Pogledaj poruku
    Ma ovo je zezanje!
    A ja sam se i pronasla u prici zajedno s mojom drugaricom racicom,nas 2 se samo iscudjavamo kad je neka cudna situacija
    I ja pomalo, sebicna skorpija. Samo eto sto ja ne pusim.
    http://surveys.valicon.net/CAWI/jaznam-ba_recruite?Data=referrer%7c4846BA6D4F2CD95DA6A169 B61CC97464;IDA%7c

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

Citat Original postavio Raisa Pogledaj poruku
    nasla sam smesan clanak na "maksimalnoforum"- u pa reko da podelim

Svi horoskopski znaci su u liftu jednog velikog hotela. Međutim, lift se zaustavlja između dva sprata. Evo kako su reagovali.

RAK: - Šta mu bi? BLIZANCI: - Opa, zaglavljeni smo! LAV: - Ma hajde, komšija, šta to pričate! Slučajno je stao. DEVICA: - Jaoj, gde baš sada! OVAN: - Da vidimo šta je (pritiska dugmiće). ŠKORPIJA: - Hej, komšija, nemojte tako jako! OVAN: - Ma nemojte! Mislite da je bolje da sedimo i čekamo? VAGA: - Komšija, smirite se! Nije vreme za svađu! DEVICA: - A to što smo zaglavljeni - nikom ništa. Znate li koji posao mene čeka? JARAC: - Svi imamo neke obaveze, ali umesto što stvaramo paniku, hajde da uradimo ono što treba! VODOLIJA: - Tako je. Mora da postoji dežurni majstor. Komšija, pritisnite crveno dugme, molim. BLIZANCI: - Naravno. Ne reaguje. Opa, biće veselo! RIBE: - Vidi ti njega! Njemu je čak i zabavno! STRELAC: - Što da ne? Nećemo valjda da kukamo?

LAV: - Slušajte me dobro! Kao prvo, da li neko od vas ima neki alat? VODOLIJA: - Taj sam, ali još ne mogu da vidim šta je najbolje uraditi. BIK: - Ne bih da se šalim sa tim. To je lift, a mi smo sto metara iznad zemlje. OVAN: - Ma nemojte! Mislite da ću celu noć sedeti ovde? Ako neće milom, onda će silom (počinje da šutira vrata). VAGA: - Komšija, smirite se! To ne smete da radite, to je opasno! ŠKORPIJA: - Ma pustite ga! Vidite da mu fali neka daska uglavi. OVAN: - Slušaj ti, bitango jedna! Ako želiš da razgovaraš sa mnom, treba da se ponašaš kao prema pametnijem od sebe. ŠKORPIJA: - S tobom mogu da popričam i na jedan poseban način, a ako želiš, možemo i ovde u liftu.

LAV: - Gospodo, ne dozvoljavam ovakvo ponašanje! Ja preuzimam stvar u svoje ruke i želim da me dobro saslušate. Prvo, smirite se! RAK: - Kako da se smirimo? Evo, već pola sata stojimo ovde bespomoćni. DEVICA: - Tako je! Uopšte nismo svesni toga šta sve može da nam se desi. ŠKORPIJA: - Vi radite šta hoćete, ali ja više ne mogu da izdržim. Moram da zapalim cigaretu. RAK: - Jaoj, nemojte samo to! Ugušićemo se čoveče! DEVICA: - Potražite otvor za ventilaciju, ovde više ne može da se diše!

OVAN: - Ma dajte da probam još jednom! SVI SEM STRELCA: - Ne! STRELAC: - Slažem se sa komšijom Ovnom. Ako šutiranjem odvalimo vrata lifta, možemo da se spustimo sprat niže i da izađemo iz lifta. JARAC: - Nemojte, komšija! To ne dolazi u obzir. RIBE: - Tako je! Ko zna šta bi sve moglo da nam se desi dok se spuštamo. Neko bi mogao da ispadne iz lifta. VAGA: - Komšija, šta vi mislite o ovome? BIK: - Mene pitate? VAGA: - Da. Vidim da stojite mrtvi hladni. BIK: - Mene ništa ne pitajte. Sada je vreme ručku (vadi sendvič). Kad se najedem, onda ću da razmiljam o liftu. LAV: - Nemoguće! Baš sada ste gladni? BIK: - Kada sam gladan, ja sam nervozan, a onda i ne razmišljam o teškim stvarima.

BLIZANCI: - Što se brinete? Imam karte za igranje, pa možemo da odigramo partiju. Da delim? RAK: - Vi niste normalni! JARAC: - Komšija, pošto ste sredili sendvič, a rekoste da imate rešenje, da čujem. BIK: - Rešenje je jednostavno, čekaćemo dok ne stigne struja. (Lift počinje da se trese.) RAK, DEVICA I RIBE: - Jaoj, šta je ovo? BLIZANCI I STRELAC: - Počinje prava zabava! VODOLIJA: - Našim mukama je došao kraj - stigla je struja. STRELAC: - Sada ćemo da izađemo iz lifta i idemo kod mene na kafu. Ovo mora da se proslavi.

Blizanci
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,is attention whores,sujetne zenturace,pusacice&co,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Početnik
    Učlanjen
    07.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hahaahh Za mene sve tacno, Bik sam ,,uzmem sendvič i jedem, pa kad pojedem onda ćemo razmišljat o liftuu xD

Nora Barnacle nije na forumu
    There's definitely, definitely, definitely nologic to human behaviour
    Domaćin Nora Barnacle (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    187

Joooj, što volim što sam ovan, ali mislim da priča nije realna jer se sa vrata lifta nije preorijentisao da išutira škorpijetinu!
    If I am the storm, if I am the wonder, will I have a flashlights nightmares and sudden explosions?

Ističe se Hetfield girl (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

BIK: - Kada sam gladan, ja sam nervozan, a onda i ne razmišljam o teškim stvarima.
    O zar da umrem, zar da umrem, KAD MI VREME NIJE!!!

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    482

Citat Original postavio Fixa Pogledaj poruku
    Ih,sto ti srce blizi guzice!Bas me je nasmejala i oraspolozila!Sta si ti u prici,je l te strefilo u zivac?
    Ovan i vodolija su opiasani bas kako treba!
    "Doktori su ljudi koji propisuju lijekove o kojima znaju malo, da bi liječili bolesti o kojima znaju još manje, u ljudskim bićima o kojima ne znaju ništa. " – Voltaire

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    482

Citat Original postavio Nora Barnacle Pogledaj poruku
    Joooj, što volim što sam ovan, ali mislim da priča nije realna jer se sa vrata lifta nije preorijentisao da išutira škorpijetinu!
    Da znas!
    "Doktori su ljudi koji propisuju lijekove o kojima znaju malo, da bi liječili bolesti o kojima znaju još manje, u ljudskim bićima o kojima ne znaju ništa. " – Voltaire

Slične teme

1. Kako se mole različiti horoskopski znaci
    Autor nataschahn u forumu Humor
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 28.05.2013., 20:44
  2. Drzave i horoskopski znaci
    Autor gabe u forumu Astrologija - stručno
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009., 13:50
  3. horoskopski znaci-DOBRI/LOSI ?????
    Autor spicy u forumu Astrologija
    Odgovora: 6