Fobije...

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Koje su vashe???
Ja se inache strashno plashim bubashvaba...auuuuf ochajne su mi...i sto je josh gore..leptira... hehe glupi strahovi...ali kad ih vidim krenem da vrishtim...!!! :?
 
JaH_G|rL:
Koje su vashe???
Ja se inache strashno plashim bubashvaba...auuuuf ochajne su mi...i sto je josh gore..leptira... hehe glupi strahovi...ali kad ih vidim krenem da vrishtim...!!! :?

Ja sam klaustrofobicna,ali ja ne vristim kad se nadjem u malom,zatvorenom prostoru vec se lepo izgubim i pocnem da histerisem :o :o :o
 
JaH_G|rL:
Koje su vashe???
Ja se inache strashno plashim bubashvaba...auuuuf ochajne su mi...i sto je josh gore..leptira... hehe glupi strahovi...ali kad ih vidim krenem da vrishtim...!!! :?
Ruznih riba :lol: Just kidding.Babaroga :lol: just kidding :lol: Da se riba dobro ne ljubi :lol: just kidding.Ma nemam pojma :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
klaustrofobija...strah od kaveza...strah od autoriteta.al ne tako da ga se plasim i slusam, nego da ga se plasim i mrzim i pokusavam da ugrozim kako god mogu...nemogu bas jako al kolko mogu
 
Smrti. Lepo mi je u zivotu i planiram da zivim jos dugo, dugo, a kad citam u novinama cega sve ima... brr. Pokosi te tip autom i adio! I visine, ali samo tamo gde mogu da padnem... na balkonu 17. sprata :) i sl, dok mi je u avionu bilo super, no fear.
 
Buba se gadim a sto se tice fobija...Pa npr strasno se bojim da hodam uz ivice.Npr nema sanse da izadjem na terasu bez ograde.Uvek se bojim da cu se sfrljoknuti dole
 
Kao sto neko vec rece-plasim se hodanja po ivici ali samo na visinama preko 25m.Inace gadljiv sam na gliste,pojedine bube,sitne plasticne i gumene predmete,dugmad,leseve i raspadnutu organsku materiju,kao i da jedem i pijem iz vlaznih tanjira i casa(osim ako ne pijem vodu).Uopste izbegavam da diram mokre predmete i da uopste dolazim u dodir sa vodom(sem kada se kupam i pijem).
Svasta ima na ovom svetu...
 
Ja se uzasno nenormalno bolesno plasim paukova!A imam i razloga!Kad sam bila mala (a sad sam velika),2 puta u jednom danu mi se pauk spustio na glavu (znate,ono,kao u filmovima,mrezicom kao liftom-pa na moju glavu!)a,jednom mi se neki popeo uz nogu!Uzas.E,a ranije sam se isto tako plasila bubasvaba.Vidite,ja jednom da obujem papucu i samo osetim nesto se mrda :shock: i ono buba u njoj...AAAAAAAAAAA!Bilo ih je i po mojim zidovima,ufufufuf...e,onda ih neko vreme nije bilo i sad su opet dosle.E,al sad sam navikla.Cesto mi se desava da legnem u krevet i samo cujem neko grebanje i odma znam da su tu!I onda nije bitno ni koliko je sati ni da li cu probuditi komsije,jednostavno moram da je ubijem!Jednom sam ubila 5 za vece!Ali sad su nekako mutirale,pa nisu one obicne,nego neke OGROMNE... :shock: Sta da vam kazem!U starim zgradama ima SVACEGA! :shock:
 
Sta ja znam.....nije da se niceg ne plasim. Ali bubica ne...osim osa (zato sto su me stoke jednom napale), te letecje su malo nezgodne. Mada ose.... paukova se ne plasim ni malo. Imam neku fobiju da me stalno neko prati..
manijaci i sl. NEUROZAAAAA sta da vam kazem....
 
Ja imam jedan cudan tip akrofobije (mislim da se tako zove ali uglavnom to je strah od visine) Kad se popnem na neku visinu , recimo osmi sprat i pogledam dole imam osecaj da cu pasti, i pocne da mi se vrti u glavi, ali i da ce me neko gurnuti. Medjutim, recimo u avionu nemam taj problem. U cemu je fazon nemam pojma.
 
Nemam strah od visine ili zatvorenog prostora.Onima koji imaju strah od visine toplo preporucujem bavljenje padobranstvom. :evil:
A imam fobiju od SUNCOBRNA.Ne pitajte shto.
Bube i razliciti insekti me odushevljavaju,imam najveci insektarijum...ikada vidjen.(zato shto i ne znam nekog ko ga ima)...
Zmija se ne plashim,do proshle godine sam imala jednu slatku zmijicu,ali je morala da ide u shumu.Nije joj odgovarao ambijent.
MRZIM SUNCOBRANE!!!1111
 

Back
Top