Fobije...

Millosh_024:
Koji si ti nindža! ;)Ustvari, nisi. Bojis se vode. :) Jesi je ikada upotrebio ili je dovoljno da ga izvučeš i uteraš strah u kosti?
Ma ja sam ti bre urbani nindza.Sretjom nisam dosad nijednom morao da je koristim...ako zatreba netju samo uterivati strah u kosti...Ja sam od onih koji ceni svoj zivot vise od svega.:)
 
I ja se plashim visine.... Kada odem kod babe na Novi Bg, ne smem uopshte ni da izadjem na terasu, a kamoli da pogledam dole sa 11. sprata.......... sva se tresem i od pomisli na to.....
Bube su mi gadne, ali ih se ne plashim
 
+SpookyGirl+:
I ja se plashim visine.... Kada odem kod babe na Novi Bg, ne smem uopshte ni da izadjem na terasu, a kamoli da pogledam dole sa 11. sprata.......... sva se tresem i od pomisli na to.....
Bube su mi gadne, ali ih se ne plashim

Uuu kako bi ti tek zivela na 19-om spratu....kao moja drugarics....
 
zmaj013:
Ma ***** fobije,.... Zivite kao da vam je svaki dan poslednji i ne dozvolite da vas plase neke jebeno male i nebitne stvari,.....

jaooo sto mrzim kad ovo kazu!
da mi je danas bio poslednji dan ne bih ucila geos. ni latinski. niti bih ustajala rano. ni pristojno se ponasala, vec bih maksimalno iskoristila to sto sutra ne postoji.
bilo bi mi super.
ali sutra?
najebala bih.
dakle - to ne vazi/
 
Girl next door:
jaooo sto mrzim kad ovo kazu!
da mi je danas bio poslednji dan ne bih ucila geos. ni latinski. niti bih ustajala rano. ni pristojno se ponasala, vec bih maksimalno iskoristila to sto sutra ne postoji.
bilo bi mi super.
ali sutra?
najebala bih.
dakle - to ne vazi/
To sam upravo htela da otkucam..
Da mi je danas poslednji dan...
Pa ne bih ga zivela kao da ce mi za sutra,prekosutra i bla bla trebati sve ove gluposti :roll:
 
Plashim se da zaboravim ko sam tj. da ne saznam ko sam, shta zhelim i kuda cju i tako to, sve ona usputna, jednostavna pitanja koja nikoga ne zanimaju. ;p
Plashim se da propustim priliku kada nema druge.
 
E,ovako kaze moj profesor (neuropsihijatar):strah od visine i uskog prostora u stvari znace nezadovoljstvo seksualnim zivotom i potisnute seksualne nagone,a strah od insekata (paukova,buba...) je zapravo strah od majke ili npr.starije sestre...
Ne znam bas koliko istine ima u svemu ovome,posto moj profa misli da je uzrok svih,pa i ovih,problema los seksualni zivot (covek obozava Frojda!).Sta vi mislite? :?: :?: :?:
Ja inace nemam fobiju ni od cega,samo mi se gade gliste,razne bube (jedniom sam kupila pizzu u pekari i kad sam je skoro pojela,videla sam mnogo buba u njoj :cry:
I da,odvratni su mi pacovi,a posebno njihov rep... :-(
 

Back
Top