Fobije...

Visina ...Stojim na terasi na 3.spratu i vec osecam kako mi je muka i kako mi se vrti u glavi....:roll:

Odem na Kalis,sednem na ivicu zidica i dalje se ne pomeram pa sta bilo.....:neutral:

A naslanjanje na ogradu il preko nje za mene je ravno samoubistvu:lol::(
 
Visina ...Stojim na terasi na 3.spratu i vec osecam kako mi je muka i kako mi se vrti u glavi....:roll:

Odem na Kalis,sednem na ivicu zidica i dalje se ne pomeram pa sta bilo.....:neutral:

A naslanjanje na ogradu il preko nje za mene je ravno samoubistvu:lol::(

xD xD xD

A sto ne smes da gledas Betmena kako skace sa oblakodera ....................


@

Ja imam brdo fobija.
Dok koracam trotoarom, cesto se tripujem da ce neko od ljudi da me gurne u kolovoz pod kola.
Ili, da je na parkingu, ispod nekog od automobila bomba, i ne smem da prodjem tuda.
A najnovije je to da umisljam da u Kosutnjackoj sumi ima divljih zivotinja i tako kad prolazim tuda, razmilsjam kuda bi mogla da pobegnem ako me pojuri neki lav ili hijena

Skraceno, definitivno imam podstanara u glavici ....................
 
Visina ...Stojim na terasi na 3.spratu i vec osecam kako mi je muka i kako mi se vrti u glavi....:roll:

Odem na Kalis,sednem na ivicu zidica i dalje se ne pomeram pa sta bilo.....:neutral:

A naslanjanje na ogradu il preko nje za mene je ravno samoubistvu:lol::(

Ja sam prosle godine preselio sa prizemlja na 4. sprat, i prva tri mjeseca nijesam smio izaci na terasu, a poslije sam uspio ali ne gledam puno dolje :mrgreen:
 
A ja kad sam na terasi, naginjem se takođe jer ima ograda tako da nema šanse da padnem.

@Tema-Plašim se grmljavine, kad god zagrmi onda odmah pobegnem od prozora i često imam običaj da stenjem i arlaučem.I petardi se bojim, kad god pukne petarda, onda stavim ruke na uši, zatim se onako jako trgnem jer imam brze reflekse kad god nešto pukne.
 

Back
Top