Shta mi se danas desilo,ne verujem...

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Ukratko:raskidam sa devojkom sa kojom sam u vezi 3 meseca,javlja mi se juche njen bivshi momak,sa kojim
je bila u paralelnoj vezi za koju ja nisam znao,znachi drugi ju je kresao dok sam ja bi sa njom i ona
sad trazi za oprostenje,cak je i kleknula danas pred mene......nije bitno...

Postavlja se pitanje,posle ovako nechega imas osecaj kad bi joj oprostio mogao bi da se ponasham
kako ocu,da budem gad,ona ne bi smela da pisne jer bi bila u takvoj situaciji.

Ali ja nisam takav,prevarila me i to na najgori moguci nachin,to joj ne mogu oprostiti.

Shta bi ste vi uchinili u slicnoj situaciji?
 
Ma svako oprasta al niko ne zaboravlja..tesko da bi mi se to desilo znam kako disu i na mali povetarac se to testira..ybg vecinom su takve danasnje veze pa se ne treba previse davati do nekih ozbiljnijih koraka..a za ovo gad..budi sta ti se cefne..povremena kres kombinacija bez ljubljenja
 
Ukratko:raskidam sa devojkom sa kojom sam u vezi 3 meseca,javlja mi se juche njen bivshi momak,sa kojim
je bila u paralelnoj vezi za koju ja nisam znao,znachi drugi ju je kresao dok sam ja bi sa njom i ona
sad trazi za oprostenje,cak je i kleknula danas pred mene......nije bitno...

Postavlja se pitanje,posle ovako nechega imas osecaj kad bi joj oprostio mogao bi da se ponasham
kako ocu,da budem gad,ona ne bi smela da pisne jer bi bila u takvoj situaciji.

Ali ja nisam takav,prevarila me i to na najgori moguci nachin,to joj ne mogu oprostiti.

Shta bi ste vi uchinili u slicnoj situaciji?

Jos pitas..Kratko i jasno..daleko joj lepa kuca...Sto se ponizavas tako?
 
Sta Vama fali...Sta Vam znaci to,sacuvaj je za ovo ili ono..Pa,strahota...Stavite se u tu situaciju...Stavite u tu situaciju sebe...Ja ne znam kako neko moze nekoga da na takav nacin ponizi,a Vi i dalje da govorite,ma ok,nema veze,dobro je za ne znam ni ja sta..

Jeco što se uzbuđuješ tako...pa naravno da neko može da kaže tako nešto kad nije on u pitanju..da jeste drugačija bi se pesma pevala.Ovako su svi silni i jaki....msm dok im se ne desi.;)

tema#....meni se nije dogodilo tako nešto nikad, da jeste ne bih ni razmišljala o bilo kakvom pomirenju...msm to ne bi bila veza već izdrkavanje...bolje nađi drugu devojku.;)
 
Ukratko:raskidam sa devojkom sa kojom sam u vezi 3 meseca,javlja mi se juche njen bivshi momak,sa kojim
je bila u paralelnoj vezi za koju ja nisam znao,znachi drugi ju je kresao dok sam ja bi sa njom i ona
sad trazi za oprostenje,cak je i kleknula danas pred mene......nije bitno...

Postavlja se pitanje,posle ovako nechega imas osecaj kad bi joj oprostio mogao bi da se ponasham
kako ocu,da budem gad,ona ne bi smela da pisne jer bi bila u takvoj situaciji.

Ali ja nisam takav,prevarila me i to na najgori moguci nachin,to joj ne mogu oprostiti.

Shta bi ste vi uchinili u slicnoj situaciji?

Da sam na tvom mestu ne bih se vratila toj devojci. Zamisli sta jos moze da uradi kad ti je na ovaj nacin zabola noz u ledja? A i ne bi bilo vise isto. Kakva bi bila u tvojim ocima? Sigurno da vise ne mozes da je gledas kao pre. Meni bi pred ocima stalno bila situacija nje i tog decka. Ne znam, na tebi je da odlucis. Ali mislim da ne treba da budes sa njom samo zbog osvete i da bi zadovoljavao neke potrebe. Ipak treba imati dostojanstvo i ne pasti na taj nivo.
 
Jeco što se uzbuđuješ tako...pa naravno da neko može da kaže tako nešto kad nije on u pitanju..da jeste drugačija bi se pesma pevala.Ovako su svi silni i jaki....msm dok im se ne desi.;)

tema#....meni se nije dogodilo tako nešto nikad, da jeste ne bih ni razmišljala o bilo kakvom pomirenju...msm to ne bi bila veza već izdrkavanje...bolje nađi drugu devojku.;)

Zvocko,kako ne bih?Ne mogu da verujem da tako razmisljaju maltene svi do jednog...maltene na svim temama tako...Znaci,nema veze ako te taj neko degradira i vredja tvoje dostojanstvo takvim ponasanjem,ali Boze sta ima veze,neka bude u rezervi..Bljak.Ogavno mi je to.
Ja ne bih oprostila ni pod razno,da mi se tako nesto desilo.Jer sam sebe povredjujes time,sto dozvoljavas da te drugi povredjuje.A ljubav nije bol,i ako te neko voli,taj te ne povredjuje.
 
Ukratko:raskidam sa devojkom sa kojom sam u vezi 3 meseca,javlja mi se juche njen bivshi momak,sa kojim
je bila u paralelnoj vezi za koju ja nisam znao,znachi drugi ju je kresao dok sam ja bi sa njom i ona
sad trazi za oprostenje,cak je i kleknula danas pred mene......nije bitno...

Postavlja se pitanje,posle ovako nechega imas osecaj kad bi joj oprostio mogao bi da se ponasham
kako ocu,da budem gad,ona ne bi smela da pisne jer bi bila u takvoj situaciji.

Ali ja nisam takav,prevarila me i to na najgori moguci nachin,to joj ne mogu oprostiti.

Shta bi ste vi uchinili u slicnoj situaciji?

hahhahaha ti joj placao pice a drugi je naskakao :D
brate moj ako joj oprostis ti si bruka za momke! realno...
 
Time samo sebe povredjuje ..Jer nista nece vratiti to osecanje,niti ga izbrisati kada te neko tako povredi...Samo sebe povredjuje jos vise.

Ajde polako ponovo procitaj uvodni post i nema potrebe da pominjete ljubav i bog zna kakve emocije od 3 meseca..ocigledno da je imala vremena i za drugog znaci jos povrsniji kres odnos..decko je samo iznenadjen nema sanse da je odlepio i da lupa glavu da opet bude s njom to raschlanite
 
Ukratko:raskidam sa devojkom sa kojom sam u vezi 3 meseca,javlja mi se juche njen bivshi momak,sa kojim
je bila u paralelnoj vezi za koju ja nisam znao,znachi drugi ju je kresao dok sam ja bi sa njom i ona
sad trazi za oprostenje,cak je i kleknula danas pred mene......nije bitno...

Postavlja se pitanje,posle ovako nechega imas osecaj kad bi joj oprostio mogao bi da se ponasham
kako ocu,da budem gad,ona ne bi smela da pisne jer bi bila u takvoj situaciji.

Ali ja nisam takav,prevarila me i to na najgori moguci nachin,to joj ne mogu oprostiti.

Shta bi ste vi uchinili u slicnoj situaciji?

...ne bih bila tu , ni toliko da klekne ispred mene, a kamoli da išta tu nastavim...
 
Ukratko:raskidam sa devojkom sa kojom sam u vezi 3 meseca,javlja mi se juche njen bivshi momak,sa kojim
je bila u paralelnoj vezi za koju ja nisam znao,znachi drugi ju je kresao dok sam ja bi sa njom i ona
sad trazi za oprostenje,cak je i kleknula danas pred mene......nije bitno...

Postavlja se pitanje,posle ovako nechega imas osecaj kad bi joj oprostio mogao bi da se ponasham
kako ocu,da budem gad,ona ne bi smela da pisne jer bi bila u takvoj situaciji.

Ali ja nisam takav,prevarila me i to na najgori moguci nachin,to joj ne mogu oprostiti.

Shta bi ste vi uchinili u slicnoj situaciji?

Ma lupio bi joj samarcinu, ne bi se povratila.....takodje joj se vise ni na ulici ne bi javio. :D
 
Videcemo.:)Ja samo znam,da ja to ne bih oprostila nikada,da se neko na taj nacin ponasa.Kako onda da ocekujes da se neko ponasa na nacin pun postovanja,ako sam sebe ne cenis i dozvoljavas drugima da se tako ophode?:rtfm:

Ako sebe cenis onda ces vratiti istom merom..sto u ljubavi to u mrznji..nema potrebe izgiravati sveca odnosno ispasti ovca da bi neko sledeci ispastao sto je neminovno na ovaj ili onaj nacin..kad se bude opreznije otvarao
 
Ako sebe cenis onda ces vratiti istom merom..sto u ljubavi to u mrznji..nema potrebe izgiravati sveca odnosno ispasti ovca da bi neko sledeci ispastao sto je neminovno na ovaj ili onaj nacin..kad se bude opreznije otvarao

Gresis.Bas zato kada bih bila u toj situaciji,bas zato jer sebe cenim,ne bih sebi to dozvolila,jer bih bila ista kao taj neko,da to sebi uradim.Jer na kraju ja sebe time povredjujem...Ako je to neko ko je mene vec povredio,dakle njega nije briga za mene,milsis da bi ga bilo briga sto sam ja to uradila, njemu u inat,sa neki drugim?Ma,daj..takve to ne bi zabolelo ni najmanje,jer su to neki debelokosci..Ne bih ja tada ispala ni ovca niti svetac,debelo gresis..U svojim ocima bih izgledala mnogo uzvisenije,jer se nisam spistila na nivo onoga,ko mi je time ranio :heart: .
 
Poslednja izmena:
Gresis.Bas zato kada bih bila u toj situaciji,bas zato jer sebe cenim,ne bih sebi to dozvolila,jer bih bila ista kao taj neko,da to sebi uradim.Jer na kraju ja sebe time povredjujem...Ako je to neko ko je mene vec povredio,dakle njega nije briga za mene,milsis da bi ga bilo briga sto sam ja to uradila u njemu inat,sa neki drugim?Ma,daj..takve to ne bi zabolelo ni najmanje,jer su to neki debelokosci..Ne bih ja tada ispala ni ovca niti svetac,debelo gresis..U svojim ocima bih izgledala mnogo uzvisenije,jer se nisam spistila na nivo onoga,ko mi je time ranio :heart: .

To je sa zenske strana gledista i nikad se oko toga necemo sloziti..jer vi navodno nikad ne iskoriscavate vec dajete..to nisam ja izmislio..opet ponavljam 3 meseca je nista za vece emocije samo nova postavka stvari i ako moze moze ako ne nikom nista
 
To je sa zenske strana gledista i nikad se oko toga necemo sloziti..jer vi navodno nikad ne iskoriscavate vec dajete..to nisam ja izmislio..opet ponavljam 3 meseca je nista za vece emocije samo nova postavka stvari i ako moze moze ako ne nikom nista

To je sa strane nekoga ko je najpre covek,ko najpre gleda ljudski,pa tek onda zenski pogled na svet...Pa,necemo generalizovati,ima i takvih cura,ja to ne sporim..Sve je to do coveka...i ko je kakav.ja ti govorim,kada bi se meni to desilo,jer ne iskoristavam ljude,za druge ne mogu da garantjem..Pricam u svoje ime.Dobro,nismo svi isti...:)
 
E,pa treba biti karakter..samim tim,ona i nije neki karakter..Nije karakter.Ja nikaad nisam varala.Kada bih bila taj tip,da varam,ne razumem nekoga tako povredis,pa izvini..ne ide to tako.Onda budi karakter,pa podnesi posledice koje idu uz to.Ko je karakter ne radi to,pa na kolena i izvinjenje.Kada bi mi bilo do varanja,varala bih jer bih to htela,a ne zato da se svetim..To je kao kada pitas alkoholicara zasto pije...Lepo reci da pijes jer volis,a ne zbog male plate,a ne zbog ovoga ili onoga..
 
Poslednja izmena:
Al mi je definitivno najjajche od svega shto je ONA bila ta koja je insistirala na ovoj vezi,ONA bila ta koja
je slala po 4-5 poruka svaki dan koje su uglavnom glasile: Ne mogu da zivim bez tebe......i iako nisam
nishta posebno bio vezan za nju,ipak mi je ono prijalo to kako se ophodila i sad ovo....misim bukvalno je
nemoguce da joj oprostim ovako neshto.

Merlin bi rekao: Sve je laz,samo pusta laz,shto se oko nas u krug vrti.....
 

Back
Top