eJahan
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: eJahan

Početnik
    Učlanjen
    08.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano eJahan

EJahan je jedna od igara koje nude online simulaciju zivota.Postoje jos dve igre ,a to su erepubilk najpoznatija i vnations.
    Ejahan je slicna erepubliku ,ali ne sasvim.Jedna od razlika je da ,ako trazite posao uvek trazite firmu koja se nalazi u regiji u kojoj zivite jer tako imate bonus produktivnost.A plata vam zavisi od produktivnosti ,a ne od work skilla sto je slucaj u erepubiliku.Jos jedna razlika u odnosu na erepublik je da ako je regija u kojoj zivite napadnuta od strane drugih drzava i vi ratujete iz te regije imate dupli damage.Znaci ako ste u nekoj regiji koja nije napadnuta i imate damage 100 preselite se u regiju koja je pod napadima i imacete damage 200.
    U igri mozete da budete obican radnik, preduzetnik, novinar, vojnik, politicar......
    Ejahan postoji vec oko 150 dana ,ali pre 10 dana su ubacili novu verziju modula v1.7 (do sad je bila beta 1.6) koji vam daje dosta mogucnosti i igra je mnogo zanimljivija.Za ovih nekoliko dana novog modula u igru se registrovalo oko 1000 igraca pridruzite se i vi:

http://www.ejahan.com/referrer-15175.html

Za sve sto vas interesuje u vezi igre mozete pitati na chatu (Mibbit.com Webchat client) na kanalu #ejahan_srb ili mi posaljite pm u igri moj nick duki777

Svi koji se registruju preko mog linka u igri i ja dobijem tale(kao gold u erepu) za vasu regis. saljem jedan tal vama.Da bi ja dobio tale morate imati 150 exp.
    Poslednji put ažurirao/la duki777 : 22.03.2010. u 01:40

Početnik
    Učlanjen
    08.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: eJahan

Ljudi pa nije valda da niko ne zeli da proba igru
    Od ebeba koje su dosle u Srbiju vecina kaze da je ejahan sad bolji od erepa , a ovi koji
    se sa tim neslazu ostaju u igri da bi zaradili tale i menjali ih u erepu za gold
    Evo vam jos jedna motivacija da krenete u igru ,treba nam ljudi koji znaju da vode edrzavu jer
    je trenutno u eSrbiji rasulo niko nece u vladu (od ljudi koji nesto znaju) , oni koji su u vladi ministri
    ili nece vise na mesto ministra ili nisu aktivni i nerade svoj posao kako bi trebalo.
    Poslednji put ažurirao/la duki777 : 04.04.2010. u 15:23

Početnik
    Učlanjen
    11.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: eJahan

Igra je krenula iz pocetka a i promenjen je domen. Sada se nalazi na www.ejahan.org

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •