avatar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
tema nije o poznatom filmu, tema je o nasim avatarima, sta oni prestavljaju, sta zelimo da porucimo njime. koja je nasa politicka poruka koju saljemo tim avatarom. zasto smo izabrali bas taj avatar. moze se govoriti i o potpisima ili bilo cemu sto je vidljivo kod naseg posta.
mozda je ovo pitanje samo meni interesantno, jer ja prvo sto pogledam je avatar, i vecinu forumasa poznajem po njemu. neki imaju "pravi" avatar, dok nekima on nikako ne ide uz ono sto pisu.
znaci koja je poruka vaseg avatara, nicka, potpisa...
 
tema nije o poznatom filmu, tema je o nasim avatarima, sta oni prestavljaju, sta zelimo da porucimo njime. koja je nasa politicka poruka koju saljemo tim avatarom. zasto smo izabrali bas taj avatar. moze se govoriti i o potpisima ili bilo cemu sto je vidljivo kod naseg posta.
mozda je ovo pitanje samo meni interesantno, jer ja prvo sto pogledam je avatar, i vecinu forumasa poznajem po njemu. neki imaju "pravi" avatar, dok nekima on nikako ne ide uz ono sto pisu.
znaci koja je poruka vaseg avatara, nicka, potpisa...

kyo. srbenda

mislim da sve govori:hahaha:
:mrgreen:
 
Kod mene nikakve naročite pa ni političke poruke nema....samo neka trenutna emotivna stanja, raspoloženje..tako nešto...uglavnom ne pokušavam poslati nikakvu poruku avatarom, potpisom...
Ali je zato nick sasvim druga priča:D
 
tema nije o poznatom filmu, tema je o nasim avatarima, sta oni prestavljaju, sta zelimo da porucimo njime. koja je nasa politicka poruka koju saljemo tim avatarom. zasto smo izabrali bas taj avatar. moze se govoriti i o potpisima ili bilo cemu sto je vidljivo kod naseg posta.
mozda je ovo pitanje samo meni interesantno, jer ja prvo sto pogledam je avatar, i vecinu forumasa poznajem po njemu. neki imaju "pravi" avatar, dok nekima on nikako ne ide uz ono sto pisu.
znaci koja je poruka vaseg avatara, nicka, potpisa...

Prijatelju, sta je tebi danas?

Opet si rekao nesto sto nije trebalo...:eek:

Sto je na tvom avataru uvek zenski lik?

Da nisi ti ovde kao ona devojka iz romana "A KAO ANDROMEDA"? od Fred Hojl i Džon Eliota?
 
:per: :per: :per:
avatar188619_57.gif
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Prijatelju, sta je tebi danas?

Opet si rekao nesto sto nije trebalo...:eek:

Sto je na tvom avataru uvek zenski lik?

Da nisi ti ovde kao ona devojka iz romana "A KAO ANDROMEDA"? od Fred Hojl i Džon Eliota?

prvo nick, kada sam se uclanjivao, hteo sam da nikom kazem ko sam i sta sam. mogao sam izabrati neki nik, ali mislio sam da je moje ime ipak najprikladnije, i tako sam uradio. ali posto je samo ime bilo zauzeto, onda sam dodao ono "ks" cisto reda radi, a i da pokazem gde zivim. znaci jasna poruka, ko sam, odakle sam i koga [pokusavam] predstavljam
jedno vreme sam bio bez avatara, i kada sam napokon naucio da ga postavljam, hteo sam da pri pogledu na njega niko ne opsuje, makar ne zlonamerno, niti muski niti zenske forumasice.
 
tema nije o poznatom filmu, tema je o nasim avatarima, sta oni prestavljaju, sta zelimo da porucimo njime. koja je nasa politicka poruka koju saljemo tim avatarom. zasto smo izabrali bas taj avatar. moze se govoriti i o potpisima ili bilo cemu sto je vidljivo kod naseg posta.
mozda je ovo pitanje samo meni interesantno, jer ja prvo sto pogledam je avatar, i vecinu forumasa poznajem po njemu. neki imaju "pravi" avatar, dok nekima on nikako ne ide uz ono sto pisu.
znaci koja je poruka vaseg avatara, nicka, potpisa...

kao pises neki...rad na...temu i to...? :mrgreen:
 
moj avatar ne salje nikakvu poruku.
nik je izuzetno upecatljiv jer kad krene neka rasprava na forumu odmah krenu sa "cobanice, pusti forum idi cuvaj ovce i td". svaka ta poruka govori vise od hiljade i hiljade reci o onom ko mi je upucuje.
potpis. bio jednom jedan put. ne secam se vise ni gde ni odakle. jedan grafit na jednom zidu. ne znam, bas mi se svideo :)
 
iako je ovo tema koja mi se davno vrti u glavi, primetio sam i ovaj tvoj "potpis" pre sat ili dva. jos samo avatar da promenis i:ok::ok:

ono da stavim nekog hEroja, jel? tipa Mladića, Koštunicu, dr Dabića il tako nešto :hahaha1:

pa da mi je stalo do Srbije od većine ovih radikalčića, naprednjaka i "mlohavaca" jest činjenica...

mislim samo dok se setim tema od Tihija gde se veseli kursu evra za 100 dinara, pa o propaloj srpskoj privredi...mitinom Milanu i evroviziji gde je zaslepljen njegovom frizurom zaboravio na srpstvo i pravoslavlje, torente koji se zauzimao za pronatalitetnu politiku, a poslednju godinubiio glavna zvezda na gej temama, pobedonoscev i njegovoj donedavno skrivenoj želji i maštariji o vanzemaljskoj qiti a nekad je ovde tra8unjao o o patriotizmu i KiMu (mora da su mu kupili videorekorder pa gledao lik Star Wars i zaljubio se u debelog Jabu...ah šta ćeš...sve ošlo u paramparčat ...kad Hrvat mora da kaže šta je najbolje za Srbiju:hahaha:...
 
Poslednja izmena:
ono da stavim nekog hEroja, jel? tipa Mladića, Koštunicu, dr Dabića il tako nešto :hahaha1:

pa da mi je stalo do Srbije od većine ovih radikalčića, naprednjaka i "mlohavaca" jest činjenica...

mislim samo dok se setim tema od Tihija gde se veseli kursu evra za 100 dinara, pa o propaloj srpskoj privredi...mitinom Milanu i evroviziji gde je zaslepljen njegovom frizurom zaboravio na srpstvo i pravoslavlje, pobedonoscev i njegovoj donedavno skrivenoj želji i maštariji o vanzemaljskoj qiti a nekad j eovde tra8unjao o o patriotizmu i KiMu (mora da su mu kupili videorekorder pa gledao lik Star Wars i zaljubio se u debelog Jabu...ah šta ćeš...sve ošlo u paramparčat ...kad Hrvat mora da kaže šta je najbolje za Srbiju:hahaha:...


e, Dr Dabitja, al da ga okacis naopacke...:lol:
 
ja sam 99% politicar. ali ponekad volim da se opolitici govori na malo drugaciji nacin. npr. ovako. svako moze izneti svoje neko vidjenje, zelje, poruke, a niko nikoga ne mora da uvredi.

da si 99% politicar kako kazes, sigurno znas da ce se u svakoj, ali ama bas svakoj diskusiji o politici, naci mesta i za svadju. dakleM, politicar - NISI.:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top