Zdravko Colic

Moje misljenje je da Coli nije trebala saradnja u vidu dueta sa Bregom ali moram prizanti da pesma MANIJACI ima glupe reci ali zato je ritam vrh...Naravno da ta pesma nije plagijat !!! Vec je spot uzet od Simona, reci nisu. Moram napomenuti da mu je ovaj album malo losiji ali sta sad, bice boljih. ;)
 
A ko je rekao da su reci plagijat?niko..toliko su glupe da to niko ne bi napisao osim plagijatora bregovica..muzika je ukradena od trubaca i to se vrti od undergrounda 15 godina vec isto:ok:
 
Ako na you tube-u ukucas ZRAVKO COLIC-MANIJACI i pogleda komentare ispod video klipa videces da svi govore o plagijatu (vecina). A tacno je da trubaci vrte tu pesmu 15 godina, a ko je komponovao pesmu i ciji su to trubaci !?!?!? Pa od Bregovica, a on je tja koji kopira sam sebe, Cola nema veze sa njim i jos jednom kazem, velika mu je greska sto je uzeo Bregu za partnera i saradnika u spotu. Inace, fazon spota jeste uzet od Pola Simona ali kao sto rekoh, to je fazon ! :roll:
 
Pa ne moze fazon da bude kradja nego krivicno delo mozda:lol:cola i jeste prodana dusa koja samo na pare misli..ovo javi se namensko snimio jer je unapred imao dogovor s tel operaterom koji mu unapred daju par 100tina hiljada €:ok:
 
Pa ne moze fazon da bude kradja nego krivicno delo mozda:lol:cola i jeste prodana dusa koja samo na pare misli..ovo javi se namensko snimio jer je unapred imao dogovor s tel operaterom koji mu unapred daju par 100tina hiljada €:ok:

Ko danas nije prodana dusa i ko ne misli na pare ? Odmah da ti kazem, taj ko ne misli je lud...:per: :hahaha: :lol:

A ipak, nisu operateri ludi i znaju oni koga ce da biraju... ;)
Nece sigurno stoju ili minelu... :hahaha: :lol: :rotf:
 
Ne fali joj nista, ima malo viska...Hehehe... :per: :per: :hahaha: :rotf: ;) :per: :D

Neki to vole tako... :rumenko: Šalim se. :) Stoja je ipak samo za gledanje - samo za moje oči. ;):D
Eh, kad se setim onog albuma iz 90-te, "Da ti kažem šta mi je", i na njemu je Čola sarađivao sa Bregom, ali taj je bio dobar, ili sam ja tada bio mlad i lud. :rumenko::)
Taj album je bio jedna od pozitivnih stvari, na njega se masa primila :), a onda je posle sve te vedrine i đuskanja počeo prokleti rat... :(
 

Back
Top