Streberaj (Dodjite ponovo prvog septembra xD )

Poruka
17.135
Tinejdzeri moji ... Moram da vam se pozalim

Imam mnogo toga za nauciti a nikako da sednem :sad2:

Aj sto imam 70 stranica iz geosa nego sto imam i pola godine srpskog jezika, imam i snalazenje na karti iz geosa, a tu sam tutu ban, imamc istoriju imam hemiju ....

Neeeeee:sad2:


Ovde moze svako da se pozali sta ima da uci i onda mi ga kao utesimo :rida:

Molim vas utesite me nekako ...

----------------
Now playing: Nickelback - If Everyone Cared
via FoxyTunes
 
Tinejdzeri moji ... Moram da vam se pozalim

Imam mnogo toga za nauciti a nikako da sednem :sad2:

Aj sto imam 70 stranica iz geosa nego sto imam i pola godine srpskog jezika, imam i snalazenje na karti iz geosa, a tu sam tutu ban, imamc istoriju imam hemiju ....

Neeeeee:sad2:


Ovde moze svako da se pozali sta ima da uci i onda mi ga kao utesimo :rida:

Molim vas utesite me nekako ...

----------------
Now playing: Nickelback - If Everyone Cared
via FoxyTunes

Ah, ne znam odakle da pocnem.......evo da te utesim...za geos sam mama, znaci razbijam....na karti se snalazim da bolje ne moze....istoriju obozavam....hemija mi nije jaca strana....nadam se da sam te utesila....:)
E, sad ja da krenem da kukam :sad2:.....aaaaaaaaa.....treba da ucim psihologiju......nisam procitala knjigu za sutra tj. nije je bilo u biblioteci....:besna:
Profesorka ce najverovatnije da da test citanja....:rtfm:....i umesto da sad odem i strebam ja se zamlacujem ovde i pisem romane.....:rida:
 
Karol ti si se definitivno zaljubila,oh i ja sam xDD
:heart:
ettema
-Iz fizike celo polugodishte ne znam koliko strana za sutra
-Biologija 6 lekcija za utorak
-Hemija -7 strana iz sveske za sutra
-Istorija-Drugi svetski rat za sredu
-Da vezhbam za prijemni
-Da nauchim Malu fantaziju napamet jer imam interni chas ove nedelje...
U stvari ja se ne zhalim,msm shto se mora....
 
Nema zurbe kad se uci. Skuvaj kafu u weliku renku,i pocni polako bez zurbe da ucis,i wideces da ces postici zeljeni cilj. Tako ja radim :) elem,swi bi da radimo nesto drugo a da to nije ucenje,a ucenje najteze pada i najvise nas brine,swe sto mogu da ti kazem je otarasi ucenje,sedi i nauci,jer ako ne naucis i ne pocnes da ucis,drugacije neces moci da ga se otarasis i onda krecu jos wece brige :)
 
Za kartu ti je dovoljno da pogledas zemlje,gradove 2,3 puta i odma ces da znas gde se sta nalazi i u kom delu sveta... Tako sam i ja isto...:mrgreen: A sto se tice industrije,stanovnistva i to je lako... Mada priznajem da sam to ucila dva dana i jedva sve popamtila...

Heh, nekome nije lako da se snadje na karti. Moja najbolja drugarica nema pojma da se sluzi istom. Koliko god da joj se pokazuje ona nema pojma. Cim joj okrenes stranu i vratis na istu ona ne zna. Kao da pred njom stoji nesto potpuno strano.
 
Heh, nekome nije lako da se snadje na karti. Moja najbolja drugarica nema pojma da se sluzi istom. Koliko god da joj se pokazuje ona nema pojma. Cim joj okrenes stranu i vratis na istu ona ne zna. Kao da pred njom stoji nesto potpuno strano.

Au... Bzvz... Ja sam na casu trazila po karti tako gradove,drzave i ostalo i onda dosla kuci isto sve opet pogledala jos 2 puta i sve sam naucila...:mrgreen:
 

Back
Top