Trifunović traži odštetu
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 164

Tema: Trifunović traži odštetu

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Podrazumevano Trifunović traži odštetu

Trifunović traži odštetu

Duguju mi dvadeset godina života, država treba da mi vrati stan i rasturenu porodicu, urušen ugled i zdravlje, kaže general bivše JNA Vlada Trifunović

BEOGRAD - Država treba da zna da sam zbog spasavanja tuđe dece završio u zatvoru s najgorim kriminalcima. To neko treba da mi plati!
    Ovim rečima general Vlada Trifunović, kome je Vrhovni sud Srbije nedavno ukinuo presudu kojom je s još četvoricom oficira bio osuđen za izdaju, najavljuje odštetu za skoro dvadeset godina pretrpljenog duševnog bola. Trifunović ističe da čeka da se država oglasi i kaže kako će ga obeštetiti.

- Još s advokatom nisam pravio nikakvu procenu o kojoj sumi govorimo, jer očekujem da to država ponudi. Ako to ne uradi, sešćemo i videti na koji način je moguće da mi obeštete 20 godina života. Tražiću da mi se penzija vrati na stvarni nivo, ali i da mi se plati razlika od progona do sada - poručuje Trifunović i dodaje:

- Duguju mi stan, ali i rasturenu porodicu, urušen ugled i zdravlje. Neke stvari ne mogu da naplatim, ali treba da znaju da sam ja, zato što sam spasavao tuđu decu, završio u zatvoru s najgorim kriminalcima. To će neko morati da plati - kaže Trifunović.
    Više tužilaštvo u Beogradu odustalo je od optužnice protiv generala Vlade Trifunovića jer je ocenilo da su njegovi postupci i četvorice suoptuženih oficira u kasarni u Varaždinu bili izvedeni u krajnjoj nuždi.

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-20-03-2010/trifunovic-trazi-odstetu

Zao mi coveka...
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.” - Milo Djukanović

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Trifunović traži odštetu

Dakle, kome se sve ovde ne daje lova za odštete, kaucije, nadoknade za duševne i ostale bolove,
    ,,,,ma ovo je mala maca.....nego, ko će nama da nadoknadi godine koje su pojeli skakavci, a?

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nitko izgleda

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Danica Čvorović Pogledaj poruku
    Dakle, kome se sve ovde ne daje lova za odštete, kaucije, nadoknade za duševne i ostale bolove,
    ,,,,ma ovo je mala maca.....nego, ko će nama da nadoknadi godine koje su pojeli skakavci, a?
    Apsolutno zaslužuje odštetu...

Kad su mogli da daju za Miladina Kovačevića, ovde traba da se da 10 puta više...

Još samo kad bi postojao sistem da se nekako uzme lova od ratnohuškača sa krstarice...

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Neka daju, ali pre toga nek namire dugovanja ratnim veteranima i invalidima rata, tj.onima koji su se borili.

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Вуја Pogledaj poruku
    Neka daju, ali pre toga nek namire dugovanja ratnim veteranima i invalidima rata, tj.onima koji su se borili.
    slazem se.
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Neka im da onaj `pod lipom`...on je taj koji je terao te ljude da idu tamo i se mnogi od njih i ne vrate...
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.” - Milo Djukanović

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Neka im da onaj `pod lipom`...on je taj koji je terao te ljude da idu tamo i se mnogi od njih i ne vrate...
    Ajd zaobidji ako nemas sta pametno (uglavnom i nemas) da kazes...

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mali Kurosava Pogledaj poruku

Kad su mogli da daju za Miladina Kovačevića, ovde traba da se da 10 puta više...

Još samo kad bi postojao sistem da se nekako uzme lova od ratnohuškača sa krstarice...
    Ma znaš šta, iako se ne slažem da je zaslužio odštetu, i treba da mu je daju... ko god zna način neka dobrano izmuze ovu državu, a ostalo stado neka i dalje neutešno bleji.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma znaš šta, iako se ne slažem da je zaslužio odštetu, i treba da mu je daju... ko god zna način neka dobrano izmuze ovu državu, a ostalo stado neka i dalje neutešno bleji.
    Ne državu, nego one ratnohuškače što stalno zagovaraju neku ratnu opciju...

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne državu, nego one ratnohuškače što stalno zagovaraju neku ratnu opciju...
    Koji su to, majke ti...el imaju ime i prezime ili ih detektuješ po mirisu, bradi i češljanju razdeljka?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koji su to, majke ti...el imaju ime i prezime ili ih detektuješ po mirisu, bradi i češljanju razdeljka?
    Tihi, olimpijakos, sandrina... Taj tip ratnohuškača... Uglavnom simpatizeri radikalne stranke...

Mada, istina, sad jedva možeš da ih nabrojiš koliko ih je malo...

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Tihi, olimpijakos, sandrina... Taj tip ratnohuškača... Uglavnom simpatizeri radikalne stranke...

Mada, istina, sad jedva možeš da ih nabrojiš koliko ih je malo...
    O mon Dieu !

U kojem si sablasnom trenutku svog razmišljanja o ovoj temi doveo u vezu ove forumaše sa eventualnom isplatom odštete generalu Trifunoviću?

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

interesantno... za tamo nekog bolida odrese kesu i daju milionce kao da je sto dinara, a za coveka koji je spasio desetina mladih zivota, kome su upropastili desetak godina zivota, cudne neke komsije

Elita
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    497

nek mu penziju daju rvati

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    interesantno... za tamo nekog bolida odrese kesu i daju milionce kao da je sto dinara, a za coveka koji je spasio desetina mladih zivota, kome su upropastili desetak godina zivota, cudne neke komsije
    Nego, el ima kod vas ta institucija isplate odštete za duševnu bol, fizičku patnju i sl..?

Владан ИПХ nije na forumu
    Сећај се краја свога, и нећеш сагрешити довека!
    Veoma poznat Владан ИПХ (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    174

Tај човек је кукавица, издајник и млакоња недостојан официрског чина, који је због свог комунистичког синдрома ''муко моја пређи на другога'', усташама поклинио гомилу ратне технике.

А могли су да сруше пола Ендехазије колико су имали оружија.

Али веверица је положила оружије, јер је салонски генерал.

Дати њему одштету, је награђивање дезертерства и кукавичлука (што је и темељ ове власти).

Срамота ко све пљачка буџет Србије и са којим шупљим причама.

Domaćin
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

A ko ce da da odstetu porodicama onih koje su Zenge pobile sa oruzjem koje je debilni kreten onako velikodusno, na tanjiru isporuco Zengama.
    Ima li iko od vas diskutanata pojma koliko i kakve je ratne tehniike i ubojnih sredstava bilo u Varzadinskoj kasarni?
    Ima li iko od vas pojma kojim su snagama u trenutku predaje kasarne od strane debilnog kretena raspolagale zenge, a sa kojim je snagama raspolagao kreten?

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Halix Pogledaj poruku
    Trifunović traži odštetu

Duguju mi dvadeset godina života, država treba da mi vrati stan i rasturenu porodicu, urušen ugled i zdravlje, kaže general bivše JNA Vlada Trifunović

BEOGRAD - Država treba da zna da sam zbog spasavanja tuđe dece završio u zatvoru s najgorim kriminalcima. To neko treba da mi plati!
    Ovim rečima general Vlada Trifunović, kome je Vrhovni sud Srbije nedavno ukinuo presudu kojom je s još četvoricom oficira bio osuđen za izdaju, najavljuje odštetu za skoro dvadeset godina pretrpljenog duševnog bola. Trifunović ističe da čeka da se država oglasi i kaže kako će ga obeštetiti.

- Još s advokatom nisam pravio nikakvu procenu o kojoj sumi govorimo, jer očekujem da to država ponudi. Ako to ne uradi, sešćemo i videti na koji način je moguće da mi obeštete 20 godina života. Tražiću da mi se penzija vrati na stvarni nivo, ali i da mi se plati razlika od progona do sada - poručuje Trifunović i dodaje:

- Duguju mi stan, ali i rasturenu porodicu, urušen ugled i zdravlje. Neke stvari ne mogu da naplatim, ali treba da znaju da sam ja, zato što sam spasavao tuđu decu, završio u zatvoru s najgorim kriminalcima. To će neko morati da plati - kaže Trifunović.
    Više tužilaštvo u Beogradu odustalo je od optužnice protiv generala Vlade Trifunovića jer je ocenilo da su njegovi postupci i četvorice suoptuženih oficira u kasarni u Varaždinu bili izvedeni u krajnjoj nuždi.

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-20-03-2010/trifunovic-trazi-odstetu

Zao mi coveka...
    Eto, nek prelome tu njemu nanesenu štetu sa tržišnom cijenom onih tenkova i ratne opreme koje je kao komandant službeno dužio, a koje je u svoje ime poklonio drugoj vojsci, pa da se vidi ko kome šta duguje!!!
    Čista ekonomija!!!

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Ajd zaobidji ako nemas sta pametno (uglavnom i nemas) da kazes...
    Sta bre da zaobidjem?Onaj ko je otvarao ratove zarad opstanka na vlasti,taj neka im sad plati!

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Država ga školovala, obukla, nahranila, zaposlila, a on državnu imovinu poklonio neprijatelju koji je tom imovinom pobio srpsku mladost i sad takav izdajnik oće da mu država Srbija plati štetu i zato što se loše oženio!!!

Elita
    Učlanjen
    10.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Владан ИПХ Pogledaj poruku
    Tај човек је кукавица, издајник и млакоња недостојан официрског чина, који је због свог комунистичког синдрома ''муко моја пређи на другога'', усташама поклинио гомилу ратне технике.

Дати њему одштету, је награђивање дезертерства и кукавичлука (што је и темељ ове власти).

Citat Original postavio jevdokan Pogledaj poruku
    A ko ce da da odstetu porodicama onih koje su Zenge pobile sa oruzjem koje je debilni kreten onako velikodusno, na tanjiru isporuco Zengama.
    Ima li iko od vas diskutanata pojma koliko i kakve je ratne tehniike i ubojnih sredstava bilo u Varzadinskoj kasarni?
    Ima li iko od vas pojma kojim su snagama u trenutku predaje kasarne od strane debilnog kretena raspolagale zenge, a sa kojim je snagama raspolagao kreten?
    Citat Original postavio Rainbow Six Pogledaj poruku
    Eto, nek prelome tu njemu nanesenu štetu sa tržišnom cijenom onih tenkova i ratne opreme koje je kao komandant službeno dužio, a koje je u svoje ime poklonio drugoj vojsci, pa da se vidi ko kome šta duguje!!!
    Čista ekonomija!!!

Sve junačine koje bi tada na mjestu generala Trifunovića spržile pola Varaždina, ušetale u Zagreb i Tuđmana objesile na rep konja bana Jelačića!

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Владан ИПХ Pogledaj poruku

a ja bih mu samo zbog ovoga, mislim sto to nije uradio dao tri penzije
    ali sto ljudi,sto cudi.

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

a ja bih mu samo zbog ovoga, mislim sto to nije uradio dao tri penzije
    ali sto ljudi,sto cudi.
    Koji `ljudi`?

Ističe se
    Učlanjen
    18.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

neka sad ovi majmuni iz ds odrese kesu i isplate odstetu coveku, posto su ga oslobodili veleizdaje

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Kenijac traži odštetu zbog ženinog bojkota seksa
    Autor Bara Kob Ama u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.05.2009., 03:56
  2. USA trazi veliku odstetu za paljenje ambasade!?
    Autor dragosh u forumu Politika
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 02.03.2009., 12:05
  3. Dushko Trifunovic
    Autor ancika u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.03.2006., 02:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku