Zena je ogledalo muskarca.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li mozete po ponasanju zene provaliti kakvog frajera ima?
Ja mogu, ako je sretna i nista joj ne smeta, odnosno ne reaguje burno na vase male bezbrizne i bezazlene sale, onda je najverovatnije da je zadovoljna i torbanjem i samim odnosom u svojoj skromnoj, ali ljubavi bogatoj vezi.

A ako na svaku sitnicu "skace u oci", kao sto i sami mozete primetiti iz prilozenog, jasno vam je da ta zena, ili ne svrsava redovito ili svrsava, ali ne onako kako moze itd.
 
Da li mozete po ponasanju zene provaliti kakvog frajera ima?
Ja mogu, ako je sretna i nista joj ne smeta, odnosno ne reaguje burno na vase male bezbrizne i bezazlene sale, onda je najverovatnije da je zadovoljna i torbanjem i samim odnosom u svojoj skromnoj, ali ljubavi bogatoj vezi.

A ako na svaku sitnicu "skace u oci", kao sto i sami mozete primetiti iz prilozenog, jasno vam je da ta zena, ili ne svrsava redovito ili svrsava, ali ne onako kako moze itd.

Pu prva :brus:
Mnogo mi je zabavan ovaj tvoj izraz torbanje :zper:
 
Da li mozete po ponasanju zene provaliti kakvog frajera ima?
Ja mogu, ako je sretna i nista joj ne smeta, odnosno ne reaguje burno na vase male bezbrizne i bezazlene sale, onda je najverovatnije da je zadovoljna i torbanjem i samim odnosom u svojoj skromnoj, ali ljubavi bogatoj vezi.

A ako na svaku sitnicu "skace u oci", kao sto i sami mozete primetiti iz prilozenog, jasno vam je da ta zena, ili ne svrsava redovito ili svrsava, ali ne onako kako moze itd.

Mnogo si pametan.
 
Da li mozete po ponasanju zene provaliti kakvog frajera ima?
Ja mogu, ako je sretna i nista joj ne smeta, odnosno ne reaguje burno na vase male bezbrizne i bezazlene sale, onda je najverovatnije da je zadovoljna i torbanjem i samim odnosom u svojoj skromnoj, ali ljubavi bogatoj vezi.

A ako na svaku sitnicu "skace u oci", kao sto i sami mozete primetiti iz prilozenog, jasno vam je da ta zena, ili ne svrsava redovito ili svrsava, ali ne onako kako moze itd.

ne sve...:)

da li ja nekome "skacem u oci" zbog shale?
 
A ovisi koliko ti sta smeta. Ja kad sa nekom nisam zadovoljan, ja je ostavim pa trzim drugu. A vecina trazi pa tek ostavi, ali ja bi se gadio sam sebi kad bi bio takav. Ipak nisam za dzabe dobio nositi tolika jaja.:mrgreen:

pa ok,to stoji....nisam u tolikoj mjeri nezadovoljna,zadovoljena uvijek jesam :)

da sam stvarno u loshoj vezi,naravno da se ne bih cimala...da bih raskinula..

ali ovdje pricamo o iskaljivanju svojih seksulanih frustracija na druge ljude...a ne da li traze drugog ili ne...
 
pa ok,to stoji....nisam u tolikoj mjeri nezadovoljna,zadovoljena uvijek jesam :)

da sam stvarno u loshoj vezi,naravno da se ne bih cimala...da bih raskinula..

ali ovdje pricamo o iskaljivanju svojih seksulanih frustracija na druge ljude...a ne da li traze drugog ili ne...


Ali bi ga ostavila, da naidje neki bolji, zar ne?

A vidis ja to ne radim, ja ako mi nesto malo ne stima, nego je cisto podnosljiva, opet ne mogu biti sa njom. Kod mene u vezi mora biti strasti do ludila inace mogu bez nje. A cim mogu bez nje sto bi bio sa njom, sve bez cega covek moze, ne treba nositi sa sobom.:mrgreen:
 
Da li mozete po ponasanju zene provaliti kakvog frajera ima?
Ja mogu, ako je sretna i nista joj ne smeta, odnosno ne reaguje burno na vase male bezbrizne i bezazlene sale, onda je najverovatnije da je zadovoljna i torbanjem i samim odnosom u svojoj skromnoj, ali ljubavi bogatoj vezi.

A ako na svaku sitnicu "skace u oci", kao sto i sami mozete primetiti iz prilozenog, jasno vam je da ta zena, ili ne svrsava redovito ili svrsava, ali ne onako kako moze itd.

koliko sam shvatila, zensko treba da se smeska tvojim bezazlenim salama i da trepce, jer u protivnom je frigidusa.
zanimljivo razmisljanje.
 
Ali bi ga ostavila, da naidje neki bolji, zar ne?

A vidis ja to ne radim, ja ako mi nesto malo ne stima, nego je cisto podnosljiva, opet ne mogu biti sa njom. Kod mene u vezi mora biti strasti do ludila inace mogu bez nje. A cim mogu bez nje sto bi bio sa njom, sve bez cega covek moze, ne treba nositi sa sobom.:mrgreen:

ne,ne bih ga ostavila...otkud ti taj utisak?

ja da mislim da ova veza ne vrijedi ne bih bila s njim,ali da je uvijek savrsheno i nije...ali u vecini slucajeva jeste :)

ali to uopshte nije tema Sinnke,ja ti govorim,ako se pokacimo i nisam zadovoljna s tim taj dan,necu svoju nadrrkanost da prosipam po forumu....
 

Back
Top