Samoca...??

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Kako podnosite kad ste 'sami'?Bilo to da trenutno nemate dechka/devojku...ili da niste sa drugovima / drugaricama???
Ja lichno ,obozavam da sam sama....i uopste mi to ne smeta...dok druge koje ja znam hoce da se pojedu od dosade tada... :)
 
JaH_G|rL:
Kako podnosite kad ste 'sami'?Bilo to da trenutno nemate dechka/devojku...ili da niste sa drugovima / drugaricama???
Ja lichno ,obozavam da sam sama....i uopste mi to ne smeta...dok druge koje ja znam hoce da se pojedu od dosade tada... :)
Ja kada sam sam ja sam na netu :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
navikla sam da sam sama...ali zavisi kad...nekada to ume da bude divno...ali kada sam sama i tuzna padnem u depresiju...i ako sam i dalje sama to ume da traje mesecima...to je bas grozno
 
JaH_G|rL:
Kako podnosite kad ste 'sami'?Bilo to da trenutno nemate dechka/devojku...ili da niste sa drugovima / drugaricama???
Ja lichno ,obozavam da sam sama....i uopste mi to ne smeta...dok druge koje ja znam hoce da se pojedu od dosade tada... :)
Uglavnom nisam sam.Mada gotivim kad jesam. Fizio
 
Da li ste NORMALNI?! Biti sam, nesto najgore. Treba ponekad biti sam, mozda neki period zbog necega, ali da budem sam zato sto mi je LEPO, ubio bi se! U cemu je poenta biti sam? Sta je s vama ljudi?! :? :?:
 
vec punih godinu dana nemam devojku i ne izlazim u kafice i gluposti vec sam u kuci, citam, trazim po netu, crtam, slusam muziku, ili se satima vozam biciklom ili setam sa diskmenom i nevidjeno je cool :-)
naravno, nekad se i smorim, ali vredi to istrpeti. kad si svestan da mozes i sam da zivis, bez drustva, onda si potpuno svoj i nece te povredjivati da te neko odbaci
 
snake:
Da li ste NORMALNI?! Biti sam, nesto najgore. Treba ponekad biti sam, mozda neki period zbog necega, ali da budem sam zato sto mi je LEPO, ubio bi se! U cemu je poenta biti sam? Sta je s vama ljudi?! :? :?:
Poenta je da je nekim ljudima potrebno da posvete vreme samo sebi,da se opuste,rade ono sto im prija...Pa dobro,ne mozes osudjivati druge samo zato sto nisu ekstravertni kao ti
 
nenushka:
snake:
Da li ste NORMALNI?! Biti sam, nesto najgore. Treba ponekad biti sam, mozda neki period zbog necega, ali da budem sam zato sto mi je LEPO, ubio bi se! U cemu je poenta biti sam? Sta je s vama ljudi?! :? :?:
Poenta je da je nekim ljudima potrebno da posvete vreme samo sebi,da se opuste,rade ono sto im prija...Pa dobro,ne mozes osudjivati druge samo zato sto nisu ekstravertni kao ti
Slazem se nije lepo biti sam!!!!!!!!1 :P
 
Ja volim kada me ljudi ostave na miru. Obozavam, u stvari. Problem je sto MALO LJUDI HOCE TO DA MI PRIUSTI!!! Nema smisla, hocu reci, samo li se malo zamislim, vec vojska dolazi da me pita da li sam u redu, sto sam tuzna, o cemu mislim... ali ja samo volim kada sam sama! Zar nije svima to potrebno?


Decko... da razmislim... nisam imala decka od pocetka ove godine i ne mogu reci da mi je uvek svejedno. Ponekad, samo ponekad, pozelim podrsku i utehu, ali kad je nema, onda je nema. Ali, dopada mi se sto nemam obaveze ni prema kome i mogu sama da blesim po gradu :)
 
Naravno da svako ima dane kada hoce da bude sam, pogotovo kad si u mnogobrojnim vezama, hoces da se odmoris, da razmislis o svemu, da te boli q za drustvo i za sve... ali sve u svemu drustvo je zakon i NE MOZE se bez drustva ( bez decka ili devojke jedan period, da ).
 
Zavisi......ponekad kada sam sama osecam se super,razmisljam o svemu,jednostavno receno uzivam.Volim da setam sama poneki put jer to zaista moze biti super.Ali sve ima svoju meru........
 
JaH_G|rL:
Kako podnosite kad ste 'sami'?Bilo to da trenutno nemate dechka/devojku...ili da niste sa drugovima / drugaricama???
Ja lichno ,obozavam da sam sama....i uopste mi to ne smeta...dok druge koje ja znam hoce da se pojedu od dosade tada... :)

Nikada nisam sama ... imam "podstanare"....(sala)..
Verovala ili ne - nikada u zivotu mi nije bilo dosadno! Samoca je fenomenalna!!!!!!
 
Pa, zato i volim noc. Mada na prvi pogled izgledam kao komunikativan i druzeljubiv lik (sto u stvari i jesam) svaki dan jedva cekam samo da dodjem kuci, pustim muziku i zevam u plafon.
Sad, ovo izgleda malo konfuzno, al' valjda mi je zivot takav...
 
pa ja neznam kako neki ljudi mogu sami... ovde je pola ljudi shvatilo da je pitanje jel volite kad ste sami kuci berz matoraca, pa naravno to svi vole, ALI da li oni vole da su sami bez drustva i bez ikoga, e to tesko!! ja bi umro da deset dana nemam kontakta sa civilizaciom, jedino da sam na nekim raskijim ostrvima bolelo bi me uvo za sve, bio bi fazon ako nema ribica bar ima dobrih diskova pa slusalice na usi i cepaj :)
 

Back
Top