Samoca...??
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 87

Tema: Samoca...??

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Samoca...??

Kako podnosite kad ste 'sami'?Bilo to da trenutno nemate dechka/devojku...ili da niste sa drugovima / drugaricama???
    Ja lichno ,obozavam da sam sama....i uopste mi to ne smeta...dok druge koje ja znam hoce da se pojedu od dosade tada...

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Samoca...??

Citat Original postavio JaH_G|rL
    Kako podnosite kad ste 'sami'?Bilo to da trenutno nemate dechka/devojku...ili da niste sa drugovima / drugaricama???
    Ja lichno ,obozavam da sam sama....i uopste mi to ne smeta...dok druge koje ja znam hoce da se pojedu od dosade tada...
    Ja kada sam sam ja sam na netu :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

navikla sam da sam sama...ali zavisi kad...nekada to ume da bude divno...ali kada sam sama i tuzna padnem u depresiju...i ako sam i dalje sama to ume da traje mesecima...to je bas grozno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

obozavam da sam sama,na primer kod kuce...uuu,tad je svet moj!A i kad nemam decka osecam se slobodno,nesputano...

Guest

Uglavnom nisam sam.Mada gotivim kad jesam. Fizio

Obećava
    Učlanjen
    15.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Da li ste NORMALNI?! Biti sam, nesto najgore. Treba ponekad biti sam, mozda neki period zbog necega, ali da budem sam zato sto mi je LEPO, ubio bi se! U cemu je poenta biti sam? Sta je s vama ljudi?! :?

keeper
    Guest

Podrazumevano cooliram :-)

vec punih godinu dana nemam devojku i ne izlazim u kafice i gluposti vec sam u kuci, citam, trazim po netu, crtam, slusam muziku, ili se satima vozam biciklom ili setam sa diskmenom i nevidjeno je cool :-)
    naravno, nekad se i smorim, ali vredi to istrpeti. kad si svestan da mozes i sam da zivis, bez drustva, onda si potpuno svoj i nece te povredjivati da te neko odbaci

Obećava
    Učlanjen
    20.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

najvise volim da se zatvorim u sobu i slusam ziku a kad sam u Bar-u volim da setam plazom i posmatram zalazak sunca

Obećava
    Učlanjen
    15.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Red Zmaja
    najvise volim da se zatvorim u sobu i slusam ziku a kad sam u Bar-u volim da setam plazom i posmatram zalazak sunca
    Ti si kao... samoromanticar?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio snake
    Da li ste NORMALNI?! Biti sam, nesto najgore. Treba ponekad biti sam, mozda neki period zbog necega, ali da budem sam zato sto mi je LEPO, ubio bi se! U cemu je poenta biti sam? Sta je s vama ljudi?! :?
    Poenta je da je nekim ljudima potrebno da posvete vreme samo sebi,da se opuste,rade ono sto im prija...Pa dobro,ne mozes osudjivati druge samo zato sto nisu ekstravertni kao ti

Maryja
    Guest

Podrazumevano ja se slazem sa SNAKE

Citat Original postavio nenushka
    Citat Original postavio snake
    Poenta je da je nekim ljudima potrebno da posvete vreme samo sebi,da se opuste,rade ono sto im prija...Pa dobro,ne mozes osudjivati druge samo zato sto nisu ekstravertni kao ti
    Slazem se nije lepo biti sam!!!!!!!!1

snaja
    Guest

Podrazumevano poruka

Meni je super kada sa sama.Visim na kompu,slusam muziku,gledam filmove...Mada je tto jako retko

Ističe se guitarrr_babe (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ja volim kada me ljudi ostave na miru. Obozavam, u stvari. Problem je sto MALO LJUDI HOCE TO DA MI PRIUSTI!!! Nema smisla, hocu reci, samo li se malo zamislim, vec vojska dolazi da me pita da li sam u redu, sto sam tuzna, o cemu mislim... ali ja samo volim kada sam sama! Zar nije svima to potrebno?

Decko... da razmislim... nisam imala decka od pocetka ove godine i ne mogu reci da mi je uvek svejedno. Ponekad, samo ponekad, pozelim podrsku i utehu, ali kad je nema, onda je nema. Ali, dopada mi se sto nemam obaveze ni prema kome i mogu sama da blesim po gradu

KiLLeR_GiRL
    Guest

Podrazumevano

Nekad mi odgovara da budem sama,a nekad bi se pojela od muke jer se smorim TOTALNO!!! ops: :?

Obećava
    Učlanjen
    15.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Naravno da svako ima dane kada hoce da bude sam, pogotovo kad si u mnogobrojnim vezama, hoces da se odmoris, da razmislis o svemu, da te boli q za drustvo i za sve... ali sve u svemu drustvo je zakon i NE MOZE se bez drustva ( bez decka ili devojke jedan period, da ).

Guest

face ste najvece

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Ma nema sta

emy
    Guest

Podrazumevano

Zavisi......ponekad kada sam sama osecam se super,razmisljam o svemu,jednostavno receno uzivam.Volim da setam sama poneki put jer to zaista moze biti super.Ali sve ima svoju meru........

Zainteresovan član em3pac iverson (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pa...zavisi...ponekad mi samoca odgovara.Ali,to je veoma retko.Najvise volim da sam sa drustvom...

ja_Milica
    Guest

Nikada nisam sama ... imam "podstanare"....(sala)..
    Verovala ili ne - nikada u zivotu mi nije bilo dosadno! Samoca je fenomenalna!!!!!!

Ističe se Spiritcraft (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Pa, zato i volim noc. Mada na prvi pogled izgledam kao komunikativan i druzeljubiv lik (sto u stvari i jesam) svaki dan jedva cekam samo da dodjem kuci, pustim muziku i zevam u plafon.
    Sad, ovo izgleda malo konfuzno, al' valjda mi je zivot takav...

Primećen član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

volim kad sam sama

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Ok, ponekad osecate potrebu za samocom, ali ne smete se tako izolovati, poludecete... Uz pomoc drage osobe ili prijatelja rane brze zarastaju, ruzne stvari lakse prodju...

Početnik
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa ja neznam kako neki ljudi mogu sami... ovde je pola ljudi shvatilo da je pitanje jel volite kad ste sami kuci berz matoraca, pa naravno to svi vole, ALI da li oni vole da su sami bez drustva i bez ikoga, e to tesko!! ja bi umro da deset dana nemam kontakta sa civilizaciom, jedino da sam na nekim raskijim ostrvima bolelo bi me uvo za sve, bio bi fazon ako nema ribica bar ima dobrih diskova pa slusalice na usi i cepaj

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

ko stto neko vec rece, covek se na sve navikne, pa i na samocu...
    kao ja npr

Slične teme

1. samoca=sloboda
    Autor black.dragon u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 12.08.2008., 16:02
  2. samoca...
    Autor jelena_1 u forumu Arhiva
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 07.08.2008., 11:18
  3. Samoca
    Autor Zefirra u forumu Ljubav i seks