Ma kakve crne bele lazi

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
209.564
Jese vama desilo da znate da vas partner laze al sve nesto uspeva da se izmigolji i ne priznaje..ne mora uopste to da bude nesto krupno al jednostavno ne priznaje..sta raditi?dal uopste imati poverenja i sta ako te sitne lazi predju u krupne a uopste nije povrsna veza?
 
Uf, sto puta mi se desilo da me muž laže "na sitno.":lol: I lepo mu kažem, reci mi istinu, neću ti ja ništa, ali navika njegova je čudo...:lol:

Primer: - Ovo sam ti kupio u "lillyju" i platio 1000 dindži.
Ja slučajno odem da kupim sebi nešto drugo i vidim lepo da to košta trostruko manje. Pa šta mu to treba? Uopšte mi nije jasan, ali ajde...neka mu bude...:dontunderstand:

Mada je za mene čista glupost što voli tako da se prsi preda mnom- kao da ga ja ne poznajem...
 
Poslednja izmena:
Uf, sto puta mi se desilo da me muž laže "na sitno.":lol: I lepo mu kažem, reci mi istinu, neću ti ja ništa, ali navika njegova je čudo...:lol:

Primer: - Ovo sam ti kupio u "lillyju" i platio 1000 dindži.
Ja slučajno odem da kupim sebi nešto drugo i vidim lepo da to košta trostruko manje. Pa šta mu to treba? Uopšte mi nije jasan, ali ajde...neka mu bude...:dontunderstand:

Mada je za mene čista glupost što voli tako da se prsi preda mnom- kao da ga ja ne poznajem...

sedamsto po sedamsto....
taj će bre da se osamostali ...
 
Desavalo se u pocetku naseg braka ,da znam da me je slagao i to obicno za neku bezvezariju i naravno nije hteo da prizna.Nisam nista radila jer sta bih?Bilo mi je dovoljno da on zna da ja znam istinu.
Sada toga vise nema jer toliko se dobro poznajemo da mu ne vredi ni da pokusava da me slaze.A i nema razloga za tim.Nikada odnos ne moze biti kvalitetan ako vecito neko u nekoga sumnja.
 
ja sam provalila da nešto nije u redu kada mi je ispričao da mu je paun iz zoo vrta sleteo na klimu na kancelarijskom prozoru, pa da je celo popodne i veče proveo - što u vatanju što u vraćanju živuljke.

gledala sam sve vesti te noći, i kada nigde nisu pomenuli humani gest sugradjanina postalo mi sumnjivo.

ali sam mu oprostila, dobra je fora.
 
Pa sta znam, mozda je u braku drugacije, ja sam se jednom opekla sa lazovom i od tada dobro pazim da ne izgovorim ni najmanju laz tipa - bila sa drugaricom 1 sat a ustvari 5 sati.U prosloj vezi - Ako bas necu da istaknem precutim a ako pita kazem pa sta?Pa nije ne znam sta. Isto tako se podrazumeva i obrnuto.
Cisto da mu ne predje u naviku
 
Jese vama desilo da znate da vas partner laze al sve nesto uspeva da se izmigolji i ne priznaje..ne mora uopste to da bude nesto krupno al jednostavno ne priznaje..sta raditi?dal uopste imati poverenja i sta ako te sitne lazi predju u krupne a uopste nije povrsna veza?

Laz i sebicnost ne podnosim.Sve ja to lepo vidi,i pustam da vidim dokle ce...I onda lepo,okrenem se i odem..Najvise ne volim,kada me neko uu oci laze..Kao da sam debil..Ako me vec lazes,radi to da ne primetim,u suprotnom to vredja moju inteligenciju onako,najstrasnije..Nije se meni niko izmigoljio,on je to samo milsio da se izvukao..bila sam u toj situaciji,i tacno sam ga pustila ,svesno da vidim dokle ce da se uvaljuje u te laze..A poznato je da se sto vise pravdas,sve dublje tones..ja to onako laganice,natanane,cekam svoje,mojih pet minuta...Kada shvatim i resim da je dosta,ne oprastam.nemam poverenja u tu osobu vise.Moze da dubi na glavi,jer cu ja stalno posle da se pitam,a sta ako,a je li istina,a je li tamo otisao..i uvek neko ali i ili...ne mou ja to.Dovoljno sam jaka i karakterna licnost da to sebi priznam,da ne uem da lazem,i kada dam :heart: na sto,laz je nesto najgore ,sto me vredja najpre kao coveka,a onda kao zenu.
 
Znas sta je strasno?Sto me on pogleda kad ja kazem i u ocima mu vidim da zna da lazem:lol:Onda obicno kaze:"E,mogu da te pustim da me zahebes"Onda ga poljubim i nasmejem se i sve ok:aha:

E, a kod mene ti je ovako: prvo se lažemo koliko smo šta platili i onda tokom dana priznamo da smo lagali. I sve dobro...ali ne znam zašto u prvom momentu uvek smanjimo cenu:lol:
Inače smo oboje neizlečivi kupoholičari. Nisu to neke krupne stvari, sitnice su u pitanju, ali priznajem da na prvu loptu oboje slažemo koliko smo potrošili.:manikir:
 
E, a kod mene ti je ovako: prvo se lažemo koliko smo šta platili i onda tokom dana priznamo da smo lagali. I sve dobro...ali ne znam zašto u prvom momentu uvek smanjimo cenu:lol:
Inače smo oboje neizlečivi kupoholičari. Nisu to neke krupne stvari, sitnice su u pitanju, ali priznajem da na prvu loptu oboje slažemo koliko smo potrošili.:manikir:

U nasoj kuci sam ja manijakalni kupoholicar tako da cesto kupujem i njemu.On obicno nema vremena.Ne znam kako bi se slagali da smo isti po tom pitanju :lol:
 
U nasoj kuci sam ja manijakalni kupoholicar tako da cesto kupujem i njemu.On obicno nema vremena.Ne znam kako bi se slagali da smo isti po tom pitanju :lol:

Pa lepo bi se slagali. Moj muž zna sve cene po gradu, od garderobe do alata i ostalih stvari. Onda mi zajedno odemo u kupovinu i spi.čkamo sve pa se posle snalazimo (uglavnom na karticu:lol:). Dugovi do guše, ali hebeš ga, jednom se živi...
A ja volim što je i on kupoholičar, šta će mi neka stipsa da mi broji svaki dinar...Dva kupoholičara razumeju jedan drugoga, nema greške.
 
:aha:
Pa lepo bi se slagali. Moj muž zna sve cene po gradu, od garderobe do alata i ostalih stvari. Onda mi zajedno odemo u kupovinu i spi.čkamo sve pa se posle snalazimo (uglavnom na karticu:lol:). Dugovi do guše, ali hebeš ga, jednom se živi...
A ja volim što je i on kupoholičar, šta će mi neka stipsa da mi broji svaki dinar...Dva kupoholičara razumeju jedan drugoga, nema greške.

Ah,za stipsu se ne bih nikada ni udala :kafa:
Ovaj moj kupuje tehniku,neke dzidze za motor i auto,neke bezvezarije za kucu...ja sve ostalo:lol:

I uzivam u tome :aha:
 
:aha:


Ah,za stipsu se ne bih nikada ni udala :kafa:
Ovaj moj kupuje tehniku,neke dzidze za motor i auto,neke bezvezarije za kucu...ja sve ostalo:lol:

I uzivam u tome :aha:

I moj isto! Stalno visi u Tehnomaniji.:rotf::rotf: A ja u Liliju.:lol:
PS. Više ni film ne smem da odgledam jer kad mi pusti zvučnike sa kućnog bioskopa, a ono neki horor, ja se prestravim. Ubiće me njegova manija za tehnikom...:rotf::rotf:
A tek što je kablova po kući...ne pitaj sestro slatka...:worth:
 
Moj kolega bi vam bio idealan suprug, operisan je od kablova i elektronike, ne može da smisli tu vrstu tehnike. Kad je trebao da poveže nekoliko žica da bi startovao asinhroni elektromotor zavapio je: "Ko da prčka s tim žicama, ja? Ja bre ne znam ni pertle da vežem, zato nosim ovo, pogledajte." A na nogama mu patikice natikače u onom Brus Lijevsko - bapskom fazonu... :zcepanje:
 
Jese vama desilo da znate da vas partner laze al sve nesto uspeva da se izmigolji i ne priznaje..ne mora uopste to da bude nesto krupno al jednostavno ne priznaje..sta raditi?dal uopste imati poverenja i sta ako te sitne lazi predju u krupne a uopste nije povrsna veza?

Šta tu ima da bude duboko osim nezadovoljstva i nesigurnosti u vezi (mislim na onu stranu koja to radi)?

Uglavnom prepoznam laž, zato što onog s kojim sam poznajem i razumem, ne reagujem burno, ali zapamtim i posle mi otvoreno kaže, tj. prizna:lol:
 

Back
Top