web sajt

gagi969

Početnik
Poruka
20
Kolekcinar sam malih flasica alkohola i formirao bih i postavio Web sajt a neznam kako. Da li se to placa i koliko, ima li neki programi za formiranje sajta, da li bi neko bio voljan da mi posalje te programe sa objasnjenjem? Unapred zahvalan!!!!!:hvala:



Moja adresa je sandra994@nadlanu.com
 
Poslednja izmena:
Ma ima mnogo programa.Ako si pocetnik, najbolje bi ti bilo da krenes sa Publisher-om ili Front Page-om(office).Lako je, brzo ces nauciti cake.Onda trebas otvoriti host i na njega upload-ovati sajt.
Ja sam host otovio na http://www.milicevici.com/, posle 48 sata ce ti biti otvoren nalog.Sajt je na srpskom.Dobices mail kada ces moci da podignes sajt na host.
 
Kolekcinar sam malih flasica alkohola i formirao bih i postavio Web sajt a neznam kako. Da li se to placa i koliko, ima li neki programi za formiranje sajta, da li bi neko bio voljan da mi posalje te programe sa objasnjenjem? Unapred zahvalan!!!!!:hvala:
Moja adresa je sandra994@nadlanu.com

za to sto tebi treba = wordpress
besplatno to mozes na wordpress.com

na wordpress.org mozes da nadjesh dosta objasnjenja vezano za wordpress blogovanje
 
probaj sa microsoft expression web,dosta je dobar.
po meni ti je najbolje da skines adobe dreamweaver,pa polako da ucis imas na you tube dosta lekcija tutorijala i mic po mic i eto .Pa malo flash
 
za to sto tebi treba = wordpress
besplatno to mozes na wordpress.com

na wordpress.org mozes da nadjesh dosta objasnjenja vezano za wordpress blogovanje

Ovo jeste najbolje rešenje.
Postavljač teme je početnik - ovo je prilagođeno početnicima.
Takođe, ne izuskuje (skoro) nikakav rad sa tehničke strane (samo tema), što je pozitivno.
Ukoliko pročitaš pomoć (FAQ) sve će ti biti jasno, i moći ćeš da pišeš.
WordPress zadovoljava i sve zahteve vizuelizacije, tj. estetike.
Srećno!
 

Back
Top