Studio B
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Studio B

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Studio B

Ispratim ponekad šta ima na TV studio B i vidim da slave 40 godina postojanja.
    Obzirom da je ovo gradska medijska kuća i da imaju emisije koje prate dešavanja i probleme u funkcionisanju Beograda,ljudima stvarno pomogne da budu informisani šta se dešava u glavnom gradu.
    Utiče Studio B na stanovnike Beograda,treba li menjati nešto,da li ste zadovoljni izveštavanjem,da li će postati legenda našeg grada?

Elita greba (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2258

Podrazumevano Re: Studio B

tv ne gledam pa ne znajem kakav je program,ali radio redovno slusam.
    dopada mi se zato sto mi deluje da su u sluzbi gradjana.sta god nekome fali,pozali se njima.i,koliko pratim zaista se trude da pomognu ljudima u resavanju problema.
    odlicno informisu o svemu bitnom u nasem gradu.
    sem darka cirkovica i mice stevanovica,ostali voditelji su uzas.narocito zenski voditelji koje koriste postapalice i smarajuce pricaju.prosto iskljucim radio kad one pocnu da mucaju.
    takodje volim da ih slusam jer dele puno nagrada...sto knjiga,sto karata za pozoriste,a i klopu.
    cestitam im rodjendan

p.s.oni vec jesu legenda beograda

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio munjoliki Pogledaj poruku
    Obzirom da je ovo gradska medijska kuća i da imaju emisije koje prate dešavanja i probleme u funkcionisanju Beograda,ljudima stvarno pomogne da budu informisani šta se dešava u glavnom gradu.
    Utiče Studio B na stanovnike Beograda,treba li menjati nešto,da li ste zadovoljni izveštavanjem,da li će postati legenda našeg grada?
    Колико ја пратим, а признајем, не пратим баш активно и редовно, јер тв генерално мало гледам, али пошто прате укућани сокоћало је стално укључено, па тако и "закачим", рекла бих да им је информативни програм срозан на ниске гране.
    (Не само због фамозних платана .)

На пример, данас сам "закачила" прилог о постављању светлеће сигнализације на коловозу код Топчидерске звезде.
    Дрвили су о томе ваљда скоро 15 минута, са све видео прилозима и анкетом "одушевљених" грађана, као да се ради најмање о пуштању новоизграђеног моста у рад.
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Ja volim studio B....
    Volim njihove emisije od ziveti sa, uciteljice zivota, agape, kvark, volim kulturu koja se promovise na studio B, koja je samo do pola snobovski elitisticka, a druga polovina je nesto svevremeno....
    Volim i to sto su nekad sa zakasnjenjem ali uvek odrade komunalne policijske izvestaje...

Volim nagomilanost jutarnjeg programa, iako je to suprotnost svih ostalih jutarnjih programa...iako ga ne gledam cesto, ali kad gledam imam sta videti.

Nisu oni kao novinari genijalni , cak su i ispod prosecni intelektualci, ali njihove emisije su super i kvalitetne, kako to uspevaju , ne znam...nije mi jasno...

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Када бих плаћао претплату, плаћао бих је за Студио Б.
    Тако.
    "Свим људима вера у Бога усађена је у срце. Лажу они који кажу да не вјерују у Божје постојање"
    Луције Енеј Сенека млађи

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    177
    Reputaciona moć
    862

Vlasnik televizije je grad.
    Grad je trenutno pod upravom zutih pa je zuto obojen i informativni program.
    Kada se promeni vlast hvalice nekog drugog kad poprave semafor.
    Program je ok. Cesto prebacim da bih video temperaturu u gradu, a onda me necim zainteresuju, i ostanem na tom programu.
    Ocigledno rade sa malo para, ali se vidi da se trude.
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Poznat lider (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Prava gradska TV koja akcenat stavlja na Beograd i dešavanja u njemu.
    Programska politika se menja u zavisnosti od opcije koja je na vlasti ali i to mu dođe nekako normalno.
    Bitno je biti pravovremeno informisan, a o sadržaju ne bih...
    Teško da će ikada stidio B biti onakav kao za vreme Kojadinovića , Duška Radovića, pa ako hoćete i Marka Jankovića.
    U svakom slučaju Studio B je Beogradska TV.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio hakim bej Pogledaj poruku
    Cesto prebacim da bih video temperaturu u gradu,
    Хе, хе, да, ово је, изгледа, колико чујем од људи, иначе најчешћи мотив пребацивања канала на Студио Б.
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

TV Studio B pratim od 9.marta 1991.

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Studio B kao kuca da. TV je osnovana 1991. cini mi se.

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    Хе, хе, да, ово је, изгледа, колико чујем од људи, иначе најчешћи мотив пребацивања канала на Студио Б.
    Najcesci motiv 1999 je bilo cuveno objavljivanje vazdusne opasnosti od strane Avrama Izraela.

gost 204907 nije na forumu
    тачно је фртаљ до пуног сата
    Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Utiče onoliko koliko utiče i svaki javni servis ili lokalna TV.
    Koncept je isti kao i kao jagodinske TV, osim što je urbanija

Domaćin Evergreen86 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Od jednog od najboljih domacih kanala ovo je postalo najgore sranje na televiziji
    Djavoli umiru placuci

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio Evergreen86 Pogledaj poruku
    Od jednog od najboljih domacih kanala ovo je postalo najgore sranje na televiziji
    A zašto,šta to nevalja,gde greše u izveštavanju o Beogradu?

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

A zašto,šta to nevalja,gde greše u izveštavanju o Beogradu?
    Можда је човек мислио на то да још немају ни један "пренос уживо" групе од 5-20 људи који ...станују.
    "Свим људима вера у Бога усађена је у срце. Лажу они који кажу да не вјерују у Божје постојање"
    Луције Енеј Сенека млађи

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio R.Žiskar Pogledaj poruku
    Можда је човек мислио на то да још немају ни један "пренос уживо" групе од 5-20 људи који ...станују.
    Pa ne znam šta ljudi očekuju,meni je ok izveštavanje da ljudi znaju gde je gužva posle podne,da znaju gde neće biti vode,šta se desilo u skupštini grada,itd,itd.plus vremenska i ona o zračenju za neurotične.

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio R.Žiskar Pogledaj poruku
    Pre bi rekao da je mislio da je veci deo svog postojanja do 2000. bila opoziciona TV,a vec 10-ak godina je rezimski medij.

Početnik honey :) (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Čini mi su tv sa najviše kulturnih emisija. Pravi odmor za mozak. Nema nikakvih rijaliti ni tok-šou emisija, kao ni sms glasanja, a nemaju mnogo reklama, što im je veliki plus. Pohvalila bih emisije Moj Beograd, Agape, Nivo 23, Lagumi, Živeti sa.. Kada uhvatim s vremena na vreme pogledam. Ujutru volim prelistavanje u 10h često su im super gosti. Propratim s vremena na vreme vesti, vezano za prevoz i sl, inače redovno prebacujem zbog temperature.

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2275

Citat Original postavio honey :) Pogledaj poruku
    Čini mi su tv sa najviše kulturnih emisija. Pravi odmor za mozak. Nema nikakvih rijaliti ni tok-šou emisija, kao ni sms glasanja, a nemaju mnogo reklama, što im je veliki plus. Pohvalila bih emisije Moj Beograd, Agape, Nivo 23, Lagumi, Živeti sa.. Kada uhvatim s vremena na vreme pogledam. Ujutru volim prelistavanje u 10h često su im super gosti. Propratim s vremena na vreme vesti, vezano za prevoz i sl, inače redovno prebacujem zbog temperature.
    Skoro neizmenjeno prepisujem i potpisujem

Osim toga, jedina stanica koja se bavi pitanjima stanovnika grada.
    Tesko cemo na bilo kom drugom mestu cuti gde nestaje voda, struja ili se menja neka linija gsp-a.

Kao sto neko gore rece - placao bih pretplatu za Studio B (a onu za rts bih smanjio na 100 dinara... sve u skladu sa kvalitetom).

Veoma poznat
    Učlanjen
    18.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Neam pojma...slabo gledam TV,al' Studio B je objasnio kako se radi za vreme jebenog Milosevica!
    Inace...svidja mi se sto imaju i taj duhovni aspekt u kreiranju programa,dve omiljene emisije su mi bas na Studiu B..Agape i Duhovnici,ali..uglavnom ih skinem sa neta...posto ne stignem da ih pogledam na tv-u.
    E da..o.k. mi je i Problem sa Sarapom,dobro..on je relativno skoro dosao iz druge tv kuce,ali B je oduvek imao kvalitetne politicke talk show emisije.

i tako...

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Gde ima agape na netu.....
    Ja ih huskao vec nekoliko godina da objave i lepo im kazem nije isto kad objavljujes kad je sveze i kad sve prodje...
    I skorose pojavio dvd izdanje, ali dzaba, sad je pomalo kasno ...

-------------------------------
    Na studio B jedino ne volim politiku , imaju dva voditelja, a oba su kao carapom odradjeni , a jedan je jos i vulgaran i po meni neodgovarajuci...

Volim i serije na studio B, a i filmovi su ponekad iznenadjujuce dobri za neke iz bunkera nepoznatosti...

Mozda treba razdvojiti u prici o B, servis gde su jaki kao zemlja i TV gde su ipak neka televizija...
    Mozda bi trebalo da se ponegde ugledaju na OBN, posto i OBN fura naucni program...kad moze...
    Recimo , dve slatke smizike i emisija oko 19h o muzickim novitetima , ali totalno droljaste i bas kao na OBN...tamo to menjaju ali odrzavaju taj pristup toj emisiji...
    Naravno studio b ima vesti u 19h, pa onda nek smizike budu posle dnevnika...
    Navodim to , ne zato sto ja to zelim, vec zato sto meni to ne smeta, a ima ko zeli i da malo linkujemo ka ljudima, ali ne previse...

Ne bih voleo da studio B krade novinare sa drugih TV, jer recimo da mi ne bi godio Cosic sa B92,
    A narocito ne sa rts...
    Kosava je pocela da daje autorske emisije, ali to je mac sa dve ostrice...
    Mozda ne bi bilo lose da ima TV inkubatora, tj da svaki mesec jedna emisija ima termin u gledano vreme jednim danom , a da bude autorska,pa kasnije prema gledanosti da se prebacuje u neki termin....cisto kao promo mesec za tu novu autorsku emisiju....

Da ne uletimo kao na svim tv u stereotipne podrazumevane , a ne zna se odakle zakone...

Veoma poznat
    Učlanjen
    18.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tuzni_patak Pogledaj poruku
    Gde ima agape na netu.....
    npr.

http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=16&t=34182&hilit=agape

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

hvala....Nije sve, ali bolje ista nego nista....

Ne znam kako se zove onaj filozof koji je bio gost....a tu je i onaj umetnik iz pariza...i onaj deciji psiholog punacak dedica ali vrlo okretan u jeziku...

Ne znam zasto toliko studio B zapinje oko autorskih prava...za agape....kad emisija nije pod licencom...

Slične teme

1. 3D Studio Max
    Autor RatnikPaorskogSrca u forumu Multimedija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.11.2009., 15:23
  2. Studio
    Autor Ocean_state u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.02.2007., 21:36
  3. studio
    Autor rajkec u forumu Softver