4 mala maceta nadjena

Concertina

Zainteresovan član
Poruka
102
Zdravo svima,
danas mi je prijatelj javio da je njegova komsinica nasla 4 mala maceta ostavljena u kutiji pored puta. Ta zena ih je uzela ali nije u mogucnosti da ih zadrzi jer ima 3 psa. Kod nje mogu da ostanu jos najvise 2-3 dana. Macici su bas mali ona ne zna da mi kaze tacno koliko mali ali mi je rekla da sami hodaju. Dva su plavo siva, jedno crno belo i jedno zuto belo. Molim sve ukoliko ste u mogucnosti da ih usvojite da kontaktirate Miku na telefon 065/6771357. Ona se nalazi u Beogradu.
 
Hvala ti Mrvice puno sto pomazes :heart: Rekla mi je ta zena da ljudi zovu ali niko konkretno nije rekao da hoce da uzme jedno :( Problem je i sto ona nema internet pa ne moze da postavi njihove slike. Ako se uskoro neko ne javi ne znam sta ce biti sa njima jer ona ima nekoliko pasa i nema gde da ih skloni. Ajde ljudi please javite joj se :worth:
 
Jos nemam nikakvih novosti u vezi maca. U vezi te zene - ja nju ne poznajem, znaci moj prijatelj ima objekat blizu njenog i to je sve sto znam o tome. Ona ne zeli da se cima sa udomljavanjem i oglasima, niti me je zvala da vidim mace a ja ne mogu da se samopozivam kod nekog :) Samo zelim dobro macicima i da ih nekako udomimo jer ona ce ih vratiti tamo gde ih je i nasla...ja nisam u mogucnosti da prihvatim jos 4 maceta pored 15 macaka :(
 

Back
Top