SKYSTAR2
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: SKYSTAR2

Početnik
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SKYSTAR2

Nisam bio kuci kad mi je instalirana kartica i softver, pa ne mogu nikako da se snadjem sa SKYSTAR2 i ProgDVB. Moze li mi neko objasniti kako se koriste programi???

Gde i kako naci kodove za skremblovane kanale na netu i kako to ubaciti u ProgDVB. SKY paket je verovatno promenio sifre i sad ne mogu da gledam kanale.
    Unapred zahvalan za objasnjenje.

xdata
    Guest

Podrazumevano Re: SKYSTAR2

Citat Original postavio Sandokan027
    Nisam bio kuci kad mi je instalirana kartica i softver, pa ne mogu nikako da se snadjem sa SKYSTAR2 i ProgDVB. Moze li mi neko objasniti kako se koriste programi???

Gde i kako naci kodove za skremblovane kanale na netu i kako to ubaciti u ProgDVB. SKY paket je verovatno promenio sifre i sad ne mogu da gledam kanale.
    Unapred zahvalan za objasnjenje.
    Od Sky kanala nista do daljnjeg za sada ih nemoze niko (besplatno)gledat ..

Početnik
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano free-x???

Skoro sam ubacio SkyStar2 karticu i fiksirao sam antenu na Hotbird . Od programa imam progDVB i AltDVB. Koristim S2Emu 1.080 kao plugin ali ne mogu nikako da se snadjem sa otvaranjem "onih" kanala. Samo jedan dan mi se u AltDVB otvorio ful-x i to je sve. Otvaram XXL i Multivision na ProgDVB koji mi bolje radi na XPu.
    Moze li otvoriti neki kanal "obrazovnog" karaktera ovako ili trebam ubaciti jos neki plugin ili sifru i u koje foldere? pokusao sam sa Yanksee ali nisam dobio nikakav rezultat.
    Zahvalan za bilo kakvo uputstvo ...

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano

Interesuje me da li kod nas ima da se kupi original kartica za Hispan Sat? I ako ima koliko bi kostala?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •