Sto sam stariji zve vise vidim da je ovo svet papkara i zglavkara

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zali mi se poznanik koji je primakao pedestim da ga zena maltretira i da vodi glavnu rec?

Ja mu kazem da mu je najbolje otici od nje, jer se ona nikako ne moze pormeniti, ali on za to nema hrabrosti.

E sad ja se pitam kako ona ima hrabrosti to sve raditi, i ona nema straha njega napustiti. I sad mi nije jasno kako ljudi ne idu zdravom logikom. Ako nju nije strah napustiti mene, sto bi mene bio strah napustiti nju, zar je ona toliko bolja?
 
Zali mi se poznanik koji je primakao pedestim da ga zena maltretira i da vodi glavnu rec?

Ja mu kazem da mu je najbolje otici od nje, jer se ona nikako ne moze pormeniti, ali on za to nema hrabrosti.

E sad ja se pitam kako ona ima hrabrosti to sve raditi, i ona nema straha njega napustiti. I sad mi nije jasno kako ljudi ne idu zdravom logikom. Ako nju nije strah napustiti mene, sto bi mene bio strah napustiti nju, zar je ona toliko bolja?

..Možda nema hrabrosti napustiti njeno pranje čarapa i odlicni peceni picek sa krumpirima. :lol:
 
Zali mi se poznanik koji je primakao pedestim da ga zena maltretira i da vodi glavnu rec?

Ja mu kazem da mu je najbolje otici od nje, jer se ona nikako ne moze pormeniti, ali on za to nema hrabrosti.

E sad ja se pitam kako ona ima hrabrosti to sve raditi, i ona nema straha njega napustiti. I sad mi nije jasno kako ljudi ne idu zdravom logikom. Ako nju nije strah napustiti mene, sto bi mene bio strah napustiti nju, zar je ona toliko bolja?

E ako nešto ne mogu da smislim to su papci koji ne smeju ni prdnuti dok im žena ne namigne....hebeš to... to nije čovek.
 
Rekao da je slab na nju.

Sto meni nije normalno, meni je normalno biti slab na neku koja te voli i postuje. A ta njegova zena mene ne voli nikako, kaze da kako se sa mnom druzi da sam ga pokvario i da ima sanse postati kurrvis.:hahaha:

E moj Sinnke pa ti si njima razjebo brak a nikog nisi jeba.. :eek:
Nije on slab na nju , vec ovisan.. ( kažem ti ja )
 
Zali mi se poznanik koji je primakao pedestim da ga zena maltretira i da vodi glavnu rec?

Ja mu kazem da mu je najbolje otici od nje, jer se ona nikako ne moze pormeniti, ali on za to nema hrabrosti.

E sad ja se pitam kako ona ima hrabrosti to sve raditi, i ona nema straha njega napustiti. I sad mi nije jasno kako ljudi ne idu zdravom logikom. Ako nju nije strah napustiti mene, sto bi mene bio strah napustiti nju, zar je ona toliko bolja?

nemojte vredjati divne papkare i jos divnije zglavkare poredeci ih sa ljudima:mrgreen:
 
Otkad si mu pružio svoje prijateljske usluge , "otvorio" si mu oci . A tako mu je lipo bilo slijepom i gluhom. :lol:

A najcudnije mi je sto i on to sve vidi.

Imam opet drugog poznanika koji je u jos gorojo situaciji, ali on toliko i ne vidi. A ovaj prvi je bas inteligentan i sve vidi.

Umoran sam vise od slusanja, meni sto ne pase odyebem i vozdra.
 

Back
Top