Tuga...

JaH_G|rL:
U cemu nalazite utehu kada ste tuzni,ubedacheni?? Cime se 'lecite'??
Pustim pesmu od Marilyn Mansona Coma White ili Coma Black :twisted:

________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Sedim u mraku,slusam bedak muziku... Ili vozim rolere,bajs bilo sta dok ne "crknem"... Odmah se bolje osecam... Retke su stvari koje mogu da mi pomognu da se bolje osecam...
 
Opijem se muzikom... malo zamracim sobu (ebiga)... ili setam, setam, setam... ili pisem (na ovo me je Sisa podsetio)... jedino kada sam tuzna mogu da pisem, nadam se da ce se to promeniti...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
bleach:
The Last Unicorn:
Sasha85:
Sedim u mraku,slusam bedak muziku...
I ja isto.
a sto svi bedak muziku...? :roll:
jel mozda lakse, ako znas da je nekom "tako" bilo...

ja volim da razmisljam o tome zbog cega sam ja to tuzna... a muzika veoma cesto (citajte uvek) pomaze u tom razmislajnju... :wink:

Pa,ne znam... Kad sam lose raspolozena ne mogu da slusam "happy" muziku... Ne ide jednostavno...

Nismo mi isti... Ono sto je drugome odmoglo,meni je pomoglo i obrnutno... Uvek gledam sta meni odgovara....

Ponekad ne postoji razlog zbog cega sam tuzna... Jednostavno,dodje mi... Ali me isto tako i prodje...
 
Pa zavisi zbog cega sam u bedaku... Ali uglavnom najpre pustim jako glasno muziku, tako ne cujem nista. Onda se prodrmam i shvatim da tako samo jos vise tonem u bedak. E kada to shvatim, onda se ekstra doteram, izadjem sa drugaricama, zaboravim na sve i provedem se kao nikad do tad. :wink:
 
Sasha85:
bleach:
The Last Unicorn:
Sasha85:
Sedim u mraku,slusam bedak muziku...
I ja isto.
a sto svi bedak muziku...? :roll:
jel mozda lakse, ako znas da je nekom "tako" bilo...

ja volim da razmisljam o tome zbog cega sam ja to tuzna... a muzika veoma cesto (citajte uvek) pomaze u tom razmislajnju... :wink:

Pa,ne znam... Kad sam lose raspolozena ne mogu da slusam "happy" muziku... Ne ide jednostavno...

Nismo mi isti... Ono sto je drugome odmoglo,meni je pomoglo i obrnutno... Uvek gledam sta meni odgovara....

Ponekad ne postoji razlog zbog cega sam tuzna... Jednostavno,dodje mi... Ali me isto tako i prodje...
Da, svaki covek je drugaciji...
Ali eto meni isto tako dodje da... ne znam ni ja sta mi je, ali znam da druzenje(izlazenje) ne moze nikad da mi pomogne, kad je tako... bez razloga tuga u meni.
Tad sam prepustena samo sebi i svom, razmisljanju...
Druga stvar je kad sam tuzna zbog nekog konkretnog problema, pomaze mi samo razumevanje bliske osobe... a da sam sama tad me ubija
 
bleach:
Da, svaki covek je drugaciji...
Ali eto meni isto tako dodje da... ne znam ni ja sta mi je, ali znam da druzenje(izlazenje) ne moze nikad da mi pomogne, kad je tako... bez razloga tuga u meni.
Tad sam prepustena samo sebi i svom, razmisljanju...
Druga stvar je kad sam tuzna zbog nekog konkretnog problema, pomaze mi samo razumevanje bliske osobe... a da sam sama tad me ubija

Moze ponekad drustvo da mi pomogne... Ali,to je retko...
Naravno da ce ti biti lakse kad se nekome izjadas.. Pogotovo ako ta osoba ume da slusa i zna sta da kaze...
Iako ne volim da se otvaram,ponekad jednostavno moram... Imam osecaj kao da cu explodirati ako ti ne uradim...
 

Back
Top