Tuga...

britgirl:
slusam muziku i pisem dnevnik.to nekad pomogne,a nekad odmogne,kad na red dodje neka tuznjikava pesma
I ja pisem dnevnik,mada vecina misli da je to detinjasto.Pricam sa sestrom ,pustim muziku.Najlepse je utonuti u kadu punu tople vode :) .....mmm..opustajuce!
 
Sta radim kad sam tuzan???E tada bas nista ne radim,tugu sakrijem u meni i pravim se kao da se nista nije desilo,odnosno kao da se nista ne desava.Nadjem neku zanimaciju i brzo zaboravim.MAda ja mnoooogo retko budem tuzan jer nema te stvari koja me moze rastuziti.Zivot ide dalje...... 8)
 
non-stop sam tuzan, tako da nemam poseban ritual, jer mi je to normalan osecaj u poslednje vreme
razveseli me samo poneko drago lice ili dragi glas, ali retko
sve drugo stvara prividan osecaj srece
 
Cheaf:
Sta radim kad sam tuzan???E tada bas nista ne radim,tugu sakrijem u meni i pravim se kao da se nista nije desilo,odnosno kao da se nista ne desava.Nadjem neku zanimaciju i brzo zaboravim.MAda ja mnoooogo retko budem tuzan jer nema te stvari koja me moze rastuziti.Zivot ide dalje...... 8)

Moj covek, nema sta.
 
DJ_MaRe:
ma ja sam uvek radostan :lol: ... dobro, skoro uvek... :?
sejim hir (8 sto kaze bleach, ne moram ni da odgovaram, uvek se nadje neko ko da odgovor umesto mene (8
kako to da ja nisamm odgovorila ni na jednu od ovih starih tema :shocked: uopste mi nije jasno gde sam bila :laughing:

@miloshjan - pa gde si ti? nema te 100godina (((: (;


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Don't worry be happy ((:
PEACE
 
ovo je bio dan/vece/noc/jutro kada je vise nas bilo tuzno... dobro, mozda teska rec... ali u bedaku smo bili... :roll:
spominjali smo muziku kao lek...

november rain:
ma muzika je jedna mnogo lijepa i ljekovita 'stvar' (?) (((:
~~~
november rain:
vidi ovako... zatvoris se u sobu, pustis najteze balade (gore vec pomenuto), nagnes malo, ali malo, da te 'uhvati',i 'uzivaj'...
~~~
Alexandra9:
Daaa... muzika me leci... mmm...
ma samo opusteno... 8)

p.s. uvek smo kopirali sa ostalih tema na ~ Za Nas ~... 'ajde sada malo drugacije ;) 8)
 
evo ja sada mogu da kazem da sam tuzna... a ipak, ne mogu da kazem da znam sta je tuga... znam samo da se nesto uvuklo u mene, neprimetno, a opet sa nekom mojom dozvolom... onako precutnom, i sada je tu... ne znam kako da se toga oslobodim... ali samo tako u meni raste... kao balon... da li ce da pukne (mozda to znaci da cu zaplakati?!...) to ne znam. ne znam ni od cega to zavisi... to (taj balon ili sta vec...) me ispunjava i uzima mi snagu da se borim i odlucim od cega to zavisi... da se borim da to prekinem... sto vreme vise odmice, ja sam slabija i zaboravljam sta je uopste sa mnom...
e sad... tema ove teme (:p) je kako se mi borimo sa tugom?... sta nam pomaze? e pa nemam pojma... jedno veeeliko -> nemam pojma. spominjali smo muziku... (8 to moze samo da me smiri... da mozda taj balon, umiri, kaze mu da zastane, ali onako... gledano dugorocno ( (8 ) ne znam... sta to utice na mene?...
muzika svakako moze da bude univerzalno resenje, ali pravo resenje nase tuge je tako subjektivno da je to nemoguce opisati... tako mala sitnica moze da ga odredi, da bude presudna...
ne znam odgovor na ovo, ne znam zasto sam ovo napisala... ne mogu reci da mi je sada nesto lakse, ali...
 
i ja sam sad tuzna
a nema leka..osim...ako bi se sad odmah vratila u vr...ma da oce to ponekad....
stvarno nema leka...
i pustim onu nasu pesmu od prljavog kazalista,"na badnje vece" i samo placem i nista ne pomaze.... :cry:
ne vredi
 
Tuga je uvek tu... nikad me ne napusta...
Hmm... i ne ljutim se zbog toga. Lepo je to sto uvek imas ako ne nekog... onda nesto sto te ne nepusta... nesto sto dobro poznajes i naviknut si na to...
To je kod mene ta tuga. Jednog dana ce me odneti...

Kako lecim? Nikako... Da li mi je ponekad malo bolje? Da, dodje tren kada ona potone dublje (tada izgleda kao da je nestala), ali onda se vrati jos odvratnije nego ikad...
Primetila sam samo jednu specificnu pojavu (:p). Kada pricam s nekim koga, da kazem makar malo poznajem, i kada osetim da toj osobi treba pomoc i savet... makar malo paznje... ~ to je trenutak kada se pokazuje moje pravo ,ja'...

Sta zakljuciti iz ovog? Promasila sam profesiju. :p Trebala sam otici u neku humanitarnu organizaciju... (:
 
Black_Swan:
i ja sam sad tuzna
a nema leka..osim...ako bi se sad odmah vratila u vr...ma da oce to ponekad....
stvarno nema leka...
i pustim onu nasu pesmu od prljavog kazalista,"na badnje vece" i samo placem i nista ne pomaze.... :cry:
ne vredi
boldovano~ dopisivala sam se sa 'onim' i rekla mu kako slusam EKV i kako sam bzvz ): a on kaze ~ ma 'oce to ponekad od EKVa... pa sam se sad setila... :crying:

jaoj... ne bi mozda trebalo da slusamo 'te' pesme... koje nesto znace... kad ne vredi.... a ipak, to je jedino sto imas... )):
bolje da ne pustam ja Bjesove toliko cesto (8
 
Alexandra9:
Tuga je uvek tu... nikad me ne napusta...
Hmm... i ne ljutim se zbog toga. Lepo je to sto uvek imas ako ne nekog... onda nesto sto te ne nepusta... nesto sto dobro poznajes i naviknut si na to...
To je kod mene ta tuga. Jednog dana ce me odneti...

Kako lecim? Nikako... Da li mi je ponekad malo bolje? Da, dodje tren kada ona potone dublje (tada izgleda kao da je nestala), ali onda se vrati jos odvratnije nego ikad...
Primetila sam samo jednu specificnu pojavu (:p). Kada pricam s nekim koga, da kazem makar malo poznajem, i kada osetim da toj osobi treba pomoc i savet... makar malo paznje... ~ to je trenutak kada se pokazuje moje pravo ,ja'...

Sta zakljuciti iz ovog? Promasila sam profesiju. :p Trebala sam otici u neku humanitarnu organizaciju... (:
Jao Stasha, pa ti si... pa ti si... ne znam. A ja sam bez reci definitivno... (8
 
bleach:
Alexandra9:
Tuga je uvek tu... nikad me ne napusta...
Hmm... i ne ljutim se zbog toga. Lepo je to sto uvek imas ako ne nekog... onda nesto sto te ne nepusta... nesto sto dobro poznajes i naviknut si na to...
To je kod mene ta tuga. Jednog dana ce me odneti...

Kako lecim? Nikako... Da li mi je ponekad malo bolje? Da, dodje tren kada ona potone dublje (tada izgleda kao da je nestala), ali onda se vrati jos odvratnije nego ikad...
Primetila sam samo jednu specificnu pojavu (:p). Kada pricam s nekim koga, da kazem makar malo poznajem, i kada osetim da toj osobi treba pomoc i savet... makar malo paznje... ~ to je trenutak kada se pokazuje moje pravo ,ja'...

Sta zakljuciti iz ovog? Promasila sam profesiju. :p Trebala sam otici u neku humanitarnu organizaciju... (:
Jao Stasha, pa ti si... pa ti si... ne znam. A ja sam bez reci definitivno... (8

slazem se... ((:
 
e... moja tuga se veceras kako alex rece vratila...gora neko ikad. :roll: ...
iz mnogo razloga... :roll: :roll: ne mogu da pisem vise... nemam snage... ne znam ni sama kako sam citavu noc na netu... kad me neke stvari ubijaju u pojam... :roll:
sve u svemu veceras nemam lijeka ua tugu... (nisam ga nikad ni imala :? )
kad zaspim, makar ce na trenutak da prodje...sutra kad se probudim (ako se probudim)... onda cu razmisljati dalje...
laku noc...
 
To Milena: pa znas i sama, zar ne?... (:

To *november rain*... teski su ovi dani... Super je to sto si mirna dok spavas, to znaci da nisi toliko potonula... (; Kada ne mozes zaspati od tuge i ljubavi u isto vreme... to je... blah...
Samo nadji sitnicu u svakom delu, bicu i vremenu... osmehni se ironiji i nepravdi i shibaj dalje... (8
Bice bolje...
 
Alexandra9:
To Milena: pa znas i sama, zar ne?... (:
aha... (: :da: :da: (8 e znas sta? ti nemas pojma koliko si mi pomogla... (ovo nije brbljanje, ima veze sa temom, pomogla si mi kada sam bila tuzna, jako tuzna... )... spasila si mi zivot otprilke (8 nemas pojma koliko je sve drugacije posle 'onog' dana... (8 strasno (8 ne znam sta da kazem... ostajem bez reci svaki put...
Alexandra9:
To *november rain*... teski su ovi dani...
sad se ja javljam ovde nepozvana :embarassed:
elem... kako ludo receno... ~teski su ovi dani~... da, da... apsolutno tacno...

Alexandra9:
Samo nadji sitnicu u svakom delu, bicu i vremenu... osmehni se ironiji i nepravdi i shibaj dalje... (8
Bice bolje...
ja ne smem da trazim sitnice... uvek nadjem nesto sto me rastuzi... ne, ne... znam sta hoces da kazes, znam... al' se ponekad bojim da poslusam.... ):
a ironiji mogu da se smejem do sutra :p (8
 

Back
Top