Kanada ili UK

srbijadamus

Primećen član
Poruka
661
Završio sam master studije na našem fakultetu ,imam i zanat kuvar III stepen .Pokušavao sam da par godina dođem do informacija za odlazak u Kanadu ali su uslovi sačuvaj bože ..
I onda sasvim slučajno nađem neki hotel u Škotskoj i ljudi me prime poslao sam ukupno 2 maila .Dobio sam work permit i samnom ide supruga i dete nakon 5 godina stičemo pravo na trajni borvak a nakon toga i na državljanstvo gde mi je pamet bila da se zezam sa Kanadom.
Plata veća nego u Kanadi .Na vizu smo čekali 3 nedelje ,službenici su jako prijatni .
Hotel ima 130 zaposlenih .Mora se položiti i IELTS test sa 4.0 .
Rule Britannia
 
Završio sam master studije na našem fakultetu ,imam i zanat kuvar III stepen .Pokušavao sam da par godina dođem do informacija za odlazak u Kanadu ali su uslovi sačuvaj bože ..
I onda sasvim slučajno nađem neki hotel u Škotskoj i ljudi me prime poslao sam ukupno 2 maila .Dobio sam work permit i samnom ide supruga i dete nakon 5 godina stičemo pravo na trajni borvak a nakon toga i na državljanstvo gde mi je pamet bila da se zezam sa Kanadom.
Plata veća nego u Kanadi .Na vizu smo čekali 3 nedelje ,službenici su jako prijatni .
Hotel ima 130 zaposlenih .Mora se položiti i IELTS test sa 4.0 .
Rule Britannia

Svaka cast!:super:
Ako mozes malo da biras gde ces to je odlicno. Zbog raznih razloga ja sam zeleo u Kanadu i eto odosmo za 2 meseca. Istina teska je peripetija za uslove i papire.
Ne zaboravi da u Kanadi svi odmah dobijamo PR, a posle 3 godine i drzavljanstvo, sve ima svoju cenu ;)

Jos jednom cestitam:ok:
 
Treba kuvara ali ne u ovom hotelu .Jedna je stvar jako bitna da morate upotrebiti sva sredstva da ubedite poslodavca da ste baš vi za taj posao .To je krucijalno i bez toga nemože ništa .
Mora se položiti IELTS test sa minimuom 4.0 .
Još nešto bitno je da poslodavac navede da traži kuvara koji zna da radi Srpsku kuhinju i da govori Srpski samim tim put do vize je slobodan.
Počitne tako što ćete naći hotele i kontaktirati ih kao naivno tražite mail jer vas interesuje hotel NE NAVODITE ZAŠTO kada dobijete povratni mail .Molite za posao .
 

Back
Top