znate li neki dobar izlet oko bgd

ninamistery:
Imam 23 god imam novca imam auto, znači sve ali nemam ideju.
Hoću neki izlet na jedan dan u Bgd ili okolini priroda i ostalo.
A ako imaš i neku ponudu za provođenje vikenda na nekom mestu napiši i to molim te.
unapred hvala za odgovor.
Od bližih mesta nije loše skoknuti na Avalu. Što se tiče vikenda: banja Vrujci, fantastičan novi hotel sa bazenom, Vrdnik na Fruškoj Gori, Srebrno jezero kod Velikog Gradišta, Palićko jezero.... zavisi i sa kim :lol:
 
jagodica:
ninamistery:
Molim vas pomozite treba mi neko romantično mestasce u okolini Beograda ili u gradu nije bitno samo da ispuni dan lepim desavanjem.

kod Ere :lol: :lol: Ibarska magistrala, pre skretanja za Lazarevac

shalim se bre. a niste nesto u fazonu shetanja previse a.
Pa nije pitala za šetnju. Onda bih odgovorio:
- zemunski kej
- ada
- košutnjak
- ušće...
Gde ti šetaš?
 
DellBoy-011:
jagodica:
ninamistery:
Molim vas pomozite treba mi neko romantično mestasce u okolini Beograda ili u gradu nije bitno samo da ispuni dan lepim desavanjem.

kod Ere :lol: :lol: Ibarska magistrala, pre skretanja za Lazarevac

shalim se bre. a niste nesto u fazonu shetanja previse a.
Pa nije pitala za šetnju. Onda bih odgovorio:
- zemunski kej
- ada
- košutnjak
- ušće...
Gde ti šetaš?

ma ja mislila neku zescu shetnju, ok i Ada, ali ensto nepoznatije...to je mozda kosutnjak ili neshto vise van grada..ka avali..samo to se treba raspitati. a i nije zgodno kolima. e i Zvezdara tu spada. moze i Zemun (Stariji deo) da bude zanimljiv. ili lepo sednesh na neki bus, odvezes se i istrazujesh. sta ce da rade ceo dan :I da sednu negde i jedu.
ma ja nigde, pre kalish ili dorcolski kej. ili biciklom do ade ev. blokova.
e da, sad su otvorili i dvorove, samo treba da se prijavish..do 22. je DZ ali nema svaki dan.

e, da, postoji drustvo Izletnik, oni prave male jednodnevne ture po srbiji (ako jos postoji), pitaj u TOB-u. ja sam ishla po vojv. dvorcima, bilo je fino. ali to je grupno
 
Ljudi hvala vam najlepše za sve sam uglavnom čula ali nije na odmet podsetnik.
U pitanju je izlet sa dragom ili ti voljenom osobom gde se sve može i sme, naravno ako oklina dozvoljava.
Treba nam malo romantike i noviteta jer godine su to.
Dellboy super ti je sajt i samo tako nastavi.
 
ninamistery:
Ljudi hvala vam najlepše za sve sam uglavnom čula ali nije na odmet podsetnik.
U pitanju je izlet sa dragom ili ti voljenom osobom gde se sve može i sme, naravno ako oklina dozvoljava.
Treba nam malo romantike i noviteta jer godine su to.
Dellboy super ti je sajt i samo tako nastavi.
E za takvu varijantu preporučujem hotel "Termal" u Vrdniku, na Fruškoj gori. 45 minuta vožnje od Beograda, blizu je Iriški venac, dok je lepo vreme, paizvolite.
Sajt je delo apotekarke i njenog muža, ja sam samo Predsednik stranke :lol:
 
Ako imaš auto i novca predlažem Fantast,kod Bečeja ili izlet u Poljoprivredni muzej,Kulpin (30 km od NS),e sad znam prvu reakciju kao muzej pa neko selo nikad čuli ali garantujem da nećete zažaliti jer oko Muzeja je prelep park,a u selu je predivan restoran...
 
ovih dana sam intezivno razmislajla o tome....kako stalno putujem negde ....kako odem u afriku...obidjem i vode me i gde treba i gde netreba....od gluposti prave atrakcije...vuku me po nekim selima ..a ja se nesto odusevljavam.. "vidi kamila"....a ja u nesvest.......i onda razmislim ....koliko je stvari koje ja nisam videla...pocevsi od manastira...lepenski vir...u beogradu teslin muzej ..i jos milion stvari ....koje treba videti...tako da sam ove nedelje bila u obilasku lazarice..romana ...i nekih drugih manastira od kojih neki poticu iz 9.veka...sledece nedelje idem u lepenski vir
 
Evo i moj mali doprinos. U mestu Asanja, na putu prema Novom Sadu, imas divnu kafana “Na kraju sveta”, bez uvedene struje i vode. Stvarno imas osecaj da si na kraju sveta. Jos ako si u drustvu voljene osobe koja ce te voziti camcem po jezeru i brati lokvanje…
Na putu prema Pancevu, kad se predje most, nalazi se ostrvo koje se zove “Bela stena”. Postoji camac koji prevozi do ostrva i cula sam da je stvarno divno mesto.
Ja sam sa jednim planinarskim drustvom obisla nekoliko zanimljivih mesta a najvise mi se svideo dvorac Fantast u Beceju kao i obilazak Resavske pecine i uopste taj deo oko Despotovca (3-4 sata od Beograda) gde postoji motel Lisine sa vodopadom, malim ribnjakom i predivnom prirodom. Ali tamo je najlepse otici na jedan lep romantican vikend.
 
Anonymous:
Evo i moj mali doprinos. U mestu Asanja, na putu prema Novom Sadu, imas divnu kafana “Na kraju sveta”, bez uvedene struje i vode. Stvarno imas osecaj da si na kraju sveta. Jos ako si u drustvu voljene osobe koja ce te voziti camcem po jezeru i brati lokvanje…
Na putu prema Pancevu, kad se predje most, nalazi se ostrvo koje se zove “Bela stena”. Postoji camac koji prevozi do ostrva i cula sam da je stvarno divno mesto.
Ja sam sa jednim planinarskim drustvom obisla nekoliko zanimljivih mesta a najvise mi se svideo dvorac Fantast u Beceju kao i obilazak Resavske pecine i uopste taj deo oko Despotovca (3-4 sata od Beograda) gde postoji motel Lisine sa vodopadom, malim ribnjakom i predivnom prirodom. Ali tamo je najlepse otici na jedan lep romantican vikend.

1. Asanja se ne nalazi na putu ka N.Sadu,
2. U blizini tog mesta se nalazi Obedska Bara (ne jezero), gde se zaista moze provozati camcem i to je jedno od mesta koje obavezno treba posetiti (u vezi prvog pitanja na ovu temu). Imaju i restoran, motel, i sve sto je potrebno za max. opustanje.
 
zigzagger:
Anonymous:
Evo i moj mali doprinos. U mestu Asanja, na putu prema Novom Sadu, imas divnu kafana “Na kraju sveta”, bez uvedene struje i vode. Stvarno imas osecaj da si na kraju sveta. Jos ako si u drustvu voljene osobe koja ce te voziti camcem po jezeru i brati lokvanje…
Na putu prema Pancevu, kad se predje most, nalazi se ostrvo koje se zove “Bela stena”. Postoji camac koji prevozi do ostrva i cula sam da je stvarno divno mesto.
Ja sam sa jednim planinarskim drustvom obisla nekoliko zanimljivih mesta a najvise mi se svideo dvorac Fantast u Beceju kao i obilazak Resavske pecine i uopste taj deo oko Despotovca (3-4 sata od Beograda) gde postoji motel Lisine sa vodopadom, malim ribnjakom i predivnom prirodom. Ali tamo je najlepse otici na jedan lep romantican vikend.

1. Asanja se ne nalazi na putu ka N.Sadu,
2. U blizini tog mesta se nalazi Obedska Bara (ne jezero), gde se zaista moze provozati camcem i to je jedno od mesta koje obavezno treba posetiti (u vezi prvog pitanja na ovu temu). Imaju i restoran, motel, i sve sto je potrebno za max. opustanje.

Mozda ja nisam dobro objasnila ili mi je losa orijentacija. Vracali smo se iz Novog Sada, autoputem, prema Beogradu i pre naplatne rampe skrenuli desno, znaci ne levo -prema Dunavu. Prosli smo kroz Asanju a onda nekim starim uzanim putem dosli do te kafane. Izgradjena je 18..-neke godine, nema struje ni vode a kad pocne da se smrkava pale se one stare lampe, kao fenjeri. Verovatno ne mislimo na istu stvar jer se ona ne nalazi na Obedskoj bari vec je u pitanju neki kanal a i ja tamo nisam uspela da vidim nikakav restoran ili motel. Ili sam mozda bila suvise zaljubljena da bi bilo sta videla...
 
Anonymous:
zigzagger:
Anonymous:
Evo i moj mali doprinos. U mestu Asanja, na putu prema Novom Sadu, imas divnu kafana “Na kraju sveta”, bez uvedene struje i vode. Stvarno imas osecaj da si na kraju sveta. Jos ako si u drustvu voljene osobe koja ce te voziti camcem po jezeru i brati lokvanje…
Na putu prema Pancevu, kad se predje most, nalazi se ostrvo koje se zove “Bela stena”. Postoji camac koji prevozi do ostrva i cula sam da je stvarno divno mesto.
Ja sam sa jednim planinarskim drustvom obisla nekoliko zanimljivih mesta a najvise mi se svideo dvorac Fantast u Beceju kao i obilazak Resavske pecine i uopste taj deo oko Despotovca (3-4 sata od Beograda) gde postoji motel Lisine sa vodopadom, malim ribnjakom i predivnom prirodom. Ali tamo je najlepse otici na jedan lep romantican vikend.

1. Asanja se ne nalazi na putu ka N.Sadu,
2. U blizini tog mesta se nalazi Obedska Bara (ne jezero), gde se zaista moze provozati camcem i to je jedno od mesta koje obavezno treba posetiti (u vezi prvog pitanja na ovu temu). Imaju i restoran, motel, i sve sto je potrebno za max. opustanje.

Mozda ja nisam dobro objasnila ili mi je losa orijentacija. Vracali smo se iz Novog Sada, autoputem, prema Beogradu i pre naplatne rampe skrenuli desno, znaci ne levo -prema Dunavu. Prosli smo kroz Asanju a onda nekim starim uzanim putem dosli do te kafane. Izgradjena je 18..-neke godine, nema struje ni vode a kad pocne da se smrkava pale se one stare lampe, kao fenjeri. Verovatno ne mislimo na istu stvar jer se ona ne nalazi na Obedskoj bari vec je u pitanju neki kanal a i ja tamo nisam uspela da vidim nikakav restoran ili motel. Ili sam mozda bila suvise zaljubljena da bi bilo sta videla...
Odmah cemo sve razjasniti - mesto se zove Arkanj, a zovu ga Kraj sveta.Predeo je prelep, mene vezu divne uspomene za to mesto.Sa voljenom osobom sam se tada vozila u drvenom camcu , a oko nas je bila gomila prelepih zutih i belih lokvanja....To mi je bio jedan od lepsih dozivljaja u zivotu...Mestasce je zivopisno, ima kafanica (bar tad je bila)u kojoj si mogao da narucis ribu i riblju chorbu da vam spreme dok se vozate camcem. Inace u blizini je mesto Kovilj i mozete obici cuveni koviljski manastir....
E sad sto se tice Lisina, mogla bih vam i o tome pricati dosta, ali ukratko - prelepa priroda sa prelepim vodopadom u blizini.Motel se nalazi pored recice,u shumovitom predelu, sa ogromnom terasom prelepo uradjenom i sa ribnjacima okolo.Tu sam prvi put videla zute pastrmke....Ribu vade iz ribnjaka i spremaju vam...sta da vam pricam....
 

Back
Top