znate li neki dobar izlet oko bgd
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: znate li neki dobar izlet oko bgd

Početnik
    Učlanjen
    01.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano znate li neki dobar izlet oko bgd

Molim vas pomozite treba mi neko romantično mestasce u okolini Beograda ili u gradu nije bitno samo da ispuni dan lepim desavanjem.

Početnik
    Učlanjen
    01.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano za dellboy

Imam 23 god imam novca imam auto, znači sve ali nemam ideju.
    Hoću neki izlet na jedan dan u Bgd ili okolini priroda i ostalo.
    A ako imaš i neku ponudu za provođenje vikenda na nekom mestu napiši i to molim te.
    unapred hvala za odgovor.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: za dellboy

Citat Original postavio ninamistery
    Imam 23 god imam novca imam auto, znači sve ali nemam ideju.
    Hoću neki izlet na jedan dan u Bgd ili okolini priroda i ostalo.
    A ako imaš i neku ponudu za provođenje vikenda na nekom mestu napiši i to molim te.
    unapred hvala za odgovor.
    Od bližih mesta nije loše skoknuti na Avalu. Što se tiče vikenda: banja Vrujci, fantastičan novi hotel sa bazenom, Vrdnik na Fruškoj Gori, Srebrno jezero kod Velikog Gradišta, Palićko jezero.... zavisi i sa kim

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: znate li neki dobar izlet oko bgd

Molim vas pomozite treba mi neko romantično mestasce u okolini Beograda ili u gradu nije bitno samo da ispuni dan lepim desavanjem.
    kod Ere Ibarska magistrala, pre skretanja za Lazarevac

shalim se bre. a niste nesto u fazonu shetanja previse a.

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio jagodica

Pa nije pitala za šetnju. Onda bih odgovorio:
    - zemunski kej
    - ada
    - košutnjak
    - ušće...
    Gde ti šetaš?

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

pitaj u Tur. org. Bgd..mada oni imaju svoje ture
    imas i u delu ka grockoj..na Vinca iskopishtu bio je restoran s ribljom corbom..a mozes i da se obrazujesh
    ako ti se sheta vidi s nekim planinarima sta valja tu ima raznih stvari..to moze da bude super

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DellBoy-011
    Citat Original postavio jagodica

Pa nije pitala za šetnju. Onda bih odgovorio:
    - zemunski kej
    - ada
    - košutnjak
    - ušće...
    Gde ti šetaš?
    ma ja mislila neku zescu shetnju, ok i Ada, ali ensto nepoznatije...to je mozda kosutnjak ili neshto vise van grada..ka avali..samo to se treba raspitati. a i nije zgodno kolima. e i Zvezdara tu spada. moze i Zemun (Stariji deo) da bude zanimljiv. ili lepo sednesh na neki bus, odvezes se i istrazujesh. sta ce da rade ceo dan :I da sednu negde i jedu.
    ma ja nigde, pre kalish ili dorcolski kej. ili biciklom do ade ev. blokova.
    e da, sad su otvorili i dvorove, samo treba da se prijavish..do 22. je DZ ali nema svaki dan.

e, da, postoji drustvo Izletnik, oni prave male jednodnevne ture po srbiji (ako jos postoji), pitaj u TOB-u. ja sam ishla po vojv. dvorcima, bilo je fino. ali to je grupno

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

pitaj u Tur. org. Bgd..mada oni imaju svoje ture
    imas i u delu ka grockoj..na Vinca iskopishtu bio je restoran s ribljom corbom..a mozes i da se obrazujesh
    ako ti se sheta vidi s nekim planinarima sta valja tu ima raznih stvari..to moze da bude super

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

U jeeee, svashta znash, k'o velika

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio DellBoy-011
    U jeeee, svashta znash, k'o velika
    bash mi glupa poruka al sta da radim sad!
    pa ne znam bash nista. :I nista nisam rekla
    e al uopshte ne znamo nash kraj, nije ni cudo sto drzava propada. vise znam sta ima u sloveniji nego ovde maltene

Početnik
    Učlanjen
    01.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ljudi hvala vam najlepše za sve sam uglavnom čula ali nije na odmet podsetnik.
    U pitanju je izlet sa dragom ili ti voljenom osobom gde se sve može i sme, naravno ako oklina dozvoljava.
    Treba nam malo romantike i noviteta jer godine su to.
    Dellboy super ti je sajt i samo tako nastavi.

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

Ljudi hvala vam najlepše za sve sam uglavnom čula ali nije na odmet podsetnik.
    U pitanju je izlet sa dragom ili ti voljenom osobom gde se sve može i sme, naravno ako oklina dozvoljava.
    Treba nam malo romantike i noviteta jer godine su to.
    Dellboy super ti je sajt i samo tako nastavi.
    E za takvu varijantu preporučujem hotel "Termal" u Vrdniku, na Fruškoj gori. 45 minuta vožnje od Beograda, blizu je Iriški venac, dok je lepo vreme, paizvolite.
    Sajt je delo apotekarke i njenog muža, ja sam samo Predsednik stranke

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Ako imaš auto i novca predlažem Fantast,kod Bečeja ili izlet u Poljoprivredni muzej,Kulpin (30 km od NS),e sad znam prvu reakciju kao muzej pa neko selo nikad čuli ali garantujem da nećete zažaliti jer oko Muzeja je prelep park,a u selu je predivan restoran...

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Ali pitala je za okolinu Beograda !!!

ona_77
    Guest

Podrazumevano

ovih dana sam intezivno razmislajla o tome....kako stalno putujem negde ....kako odem u afriku...obidjem i vode me i gde treba i gde netreba....od gluposti prave atrakcije...vuku me po nekim selima ..a ja se nesto odusevljavam.. "vidi kamila"....a ja u nesvest.......i onda razmislim ....koliko je stvari koje ja nisam videla...pocevsi od manastira...lepenski vir...u beogradu teslin muzej ..i jos milion stvari ....koje treba videti...tako da sam ove nedelje bila u obilasku lazarice..romana ...i nekih drugih manastira od kojih neki poticu iz 9.veka...sledece nedelje idem u lepenski vir

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Evo ja predlazem odlazak do Kosmaja sa obilaskom Kosmajskih manastira, ruchkom kod chuvenog "Tome"- pravi shumadijski ambijent,dvoriste, odlicna klopa. Nocenje u hotelu na vrhu Kosmaja...

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

Citat Original postavio Goscica
    Evo ja predlazem odlazak do Kosmaja sa obilaskom Kosmajskih manastira, ruchkom kod chuvenog "Tome"- pravi shumadijski ambijent,dvoriste, odlicna klopa. Nocenje u hotelu na vrhu Kosmaja...
    Eeee, ovo ti valja, zaboravih na Kosmaj 8)

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Istina...sorry ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Turisticko drustvo Zemun ima ok ponudu izleta;
    raspitaj se na tel. 611-008 ili uzmi njihov plan za 2004. god. /Ul.Zmaj Jovina 4/...

Pozdrav.

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio gigule
    Istina...sorry ops:
    Ma ne crveni, imala si najbolje namere... :wink:

Guest

Podrazumevano

Evo i moj mali doprinos. U mestu Asanja, na putu prema Novom Sadu, imas divnu kafana “Na kraju sveta”, bez uvedene struje i vode. Stvarno imas osecaj da si na kraju sveta. Jos ako si u drustvu voljene osobe koja ce te voziti camcem po jezeru i brati lokvanje…
    Na putu prema Pancevu, kad se predje most, nalazi se ostrvo koje se zove “Bela stena”. Postoji camac koji prevozi do ostrva i cula sam da je stvarno divno mesto.
    Ja sam sa jednim planinarskim drustvom obisla nekoliko zanimljivih mesta a najvise mi se svideo dvorac Fantast u Beceju kao i obilazak Resavske pecine i uopste taj deo oko Despotovca (3-4 sata od Beograda) gde postoji motel Lisine sa vodopadom, malim ribnjakom i predivnom prirodom. Ali tamo je najlepse otici na jedan lep romantican vikend.

Početnik
    Učlanjen
    23.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Evo i moj mali doprinos. U mestu Asanja, na putu prema Novom Sadu, imas divnu kafana “Na kraju sveta”, bez uvedene struje i vode. Stvarno imas osecaj da si na kraju sveta. Jos ako si u drustvu voljene osobe koja ce te voziti camcem po jezeru i brati lokvanje…
    Na putu prema Pancevu, kad se predje most, nalazi se ostrvo koje se zove “Bela stena”. Postoji camac koji prevozi do ostrva i cula sam da je stvarno divno mesto.
    Ja sam sa jednim planinarskim drustvom obisla nekoliko zanimljivih mesta a najvise mi se svideo dvorac Fantast u Beceju kao i obilazak Resavske pecine i uopste taj deo oko Despotovca (3-4 sata od Beograda) gde postoji motel Lisine sa vodopadom, malim ribnjakom i predivnom prirodom. Ali tamo je najlepse otici na jedan lep romantican vikend.
    1. Asanja se ne nalazi na putu ka N.Sadu,
    2. U blizini tog mesta se nalazi Obedska Bara (ne jezero), gde se zaista moze provozati camcem i to je jedno od mesta koje obavezno treba posetiti (u vezi prvog pitanja na ovu temu). Imaju i restoran, motel, i sve sto je potrebno za max. opustanje.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio zigzagger
    2. U blizini tog mesta se nalazi Obedska Bara (ne jezero), gde se zaista moze provozati camcem i to je jedno od mesta koje obavezno treba posetiti (u vezi prvog pitanja na ovu temu). Imaju i restoran, motel, i sve sto je potrebno za max. opustanje.
    Mozda ja nisam dobro objasnila ili mi je losa orijentacija. Vracali smo se iz Novog Sada, autoputem, prema Beogradu i pre naplatne rampe skrenuli desno, znaci ne levo -prema Dunavu. Prosli smo kroz Asanju a onda nekim starim uzanim putem dosli do te kafane. Izgradjena je 18..-neke godine, nema struje ni vode a kad pocne da se smrkava pale se one stare lampe, kao fenjeri. Verovatno ne mislimo na istu stvar jer se ona ne nalazi na Obedskoj bari vec je u pitanju neki kanal a i ja tamo nisam uspela da vidim nikakav restoran ili motel. Ili sam mozda bila suvise zaljubljena da bi bilo sta videla...

Početnik
    Učlanjen
    23.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ahaa

Izvinjavam se na nepromisljenoj reakciji.
    Dobro, dobro, moramo i to da posetimo...
    Jel' to znaci da treba zestoko da se zaljubim da bih pronasao to mesto? Ocigledno se pri cistoj svesti tako nesto i ne moze naci.

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio zigzagger
    Mozda ja nisam dobro objasnila ili mi je losa orijentacija. Vracali smo se iz Novog Sada, autoputem, prema Beogradu i pre naplatne rampe skrenuli desno, znaci ne levo -prema Dunavu. Prosli smo kroz Asanju a onda nekim starim uzanim putem dosli do te kafane. Izgradjena je 18..-neke godine, nema struje ni vode a kad pocne da se smrkava pale se one stare lampe, kao fenjeri. Verovatno ne mislimo na istu stvar jer se ona ne nalazi na Obedskoj bari vec je u pitanju neki kanal a i ja tamo nisam uspela da vidim nikakav restoran ili motel. Ili sam mozda bila suvise zaljubljena da bi bilo sta videla...
    Odmah cemo sve razjasniti - mesto se zove Arkanj, a zovu ga Kraj sveta.Predeo je prelep, mene vezu divne uspomene za to mesto.Sa voljenom osobom sam se tada vozila u drvenom camcu , a oko nas je bila gomila prelepih zutih i belih lokvanja....To mi je bio jedan od lepsih dozivljaja u zivotu...Mestasce je zivopisno, ima kafanica (bar tad je bila)u kojoj si mogao da narucis ribu i riblju chorbu da vam spreme dok se vozate camcem. Inace u blizini je mesto Kovilj i mozete obici cuveni koviljski manastir....
    E sad sto se tice Lisina, mogla bih vam i o tome pricati dosta, ali ukratko - prelepa priroda sa prelepim vodopadom u blizini.Motel se nalazi pored recice,u shumovitom predelu, sa ogromnom terasom prelepo uradjenom i sa ribnjacima okolo.Tu sam prvi put videla zute pastrmke....Ribu vade iz ribnjaka i spremaju vam...sta da vam pricam....

Slične teme

1. Preporucite mi neki dobar ljubavni film,ali bas da bude dobar
    Autor Vojvoda_86 u forumu Film i video
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.02.2008., 14:03
  2. ZNATE LI DOBAR SAJT O FOTOGRAFIJI?
    Autor HEKSE u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.06.2005., 19:30
  3. znate neki dobar sajt za slanje
    Autor hitno mi je potrebno u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0