Tatu uspavalo dete :)

Nikada nisam uspavljivao djecu tako a nisam na taj nacin zaspao pored njih. Uvijek je to radila zena.

Sto se tice ispijanja kafa, cekanja i medjusobnih razgovora... pa svakodnevno pijemo popodnevnu kafu negdje po gradu, razgovaramo umjereno da ne dosadimo jedno drugom... a djeca... pa djeca su vec dovoljno odrasla.
 
Drage mame, da li vam se dešava da tata ode da uspava dete i da zaspi pored njega? Kod mog muža je to obavezno!!! Ja ga čekam da pijemo kafu, onako na miru, kao, uspavali smo klince pa da se ispričamo...
Ma moj se muz uspavljivao dok vidi jastuk:zcepanje:
Deca su mogla da se penju po njemu -nista .Spavao je ko top.

Jedno popodne je cuvao stariju ceru koja je tada imala2 god.
Legao da je uspava a mala izasla napolje na ulicu:eek:
Sva sreca sto je ulica slepa i sto je bila gomila peska pa se mala uvalila u pesak:ceka:
Pokupila je komsinica i napravila mu haos.Okupala je i stavila da spava.
Nikad vise nije legao a da ne zakljuca vrata niti je uspavljivao decu:rtfm:
 
Моју децу нико никад није успављивао.:confused: Цмоким их за лаку ноћ, угасим светло, изађем из собе - и џоњажа! ;)

Tako i moja mama kaže za nas...
Stavi u krevetac, ljub, ugasi svetlo, i spavanjac...

Danas gledam devera i njegovu ženu, ebote uspavljuju dete od godinu ipo dana na rukama...:eek:
 
i moja majka tvrdi isto...da me nikad nije uspavljivala..majke mi zavidim joj kakvo sa ja divno dete bila
e ja moju cerku uspavljujem, ali to je vise mazenje pred spavanje ... odgovorno tvrdim da sam je na rukama poslednji put uspavala kad je imala 2 meseca
a mm redovno zaspi pre nje...
 

Back
Top