Loshe drushtvo..

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Verovatno se vecini desilo da vam roditelji zameraju na 'loshem drushtvu'....Mozete li da procenite da ste u takvom drustvu?I sta raditi tada? Da li druzenje preovladava tada??...Da li vam je bitno kakvi su vam drugovi/drugarice,da ne kazem prijatelji???
 
JaH_G|rL:
Verovatno se vecini desilo da vam roditelji zameraju na 'loshem drushtvu'....Mozete li da procenite da ste u takvom drustvu?I sta raditi tada? Da li druzenje preovladava tada??...Da li vam je bitno kakvi su vam drugovi/drugarice,da ne kazem prijatelji???
Meni stalno kenjaju za to :evil:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
ja nemam neke "prave" prijatelje i zato non stop upadam u neka "losa drustva"...matorce u sustini boli uvo sta je samnom al se prave da ih je briga, pa onda mi zabranjuju izlaske, tuku itd...posle se otkace, i ja onda sama prekinem sa tim drustvom...smori me...onda idem u potragu za novim...i sve ispocetka
 
Nancy:
ja nemam neke "prave" prijatelje i zato non stop upadam u neka "losa drustva"...matorce u sustini boli uvo sta je samnom al se prave da ih je briga, pa onda mi zabranjuju izlaske, tuku itd...posle se otkace, i ja onda sama prekinem sa tim drustvom...smori me...onda idem u potragu za novim...i sve ispocetka
Tuku te :shock: :shock: Koliko god imas?????Fizio
 
kozlovack:
Ne znam,nikad nisam bila u losem drustvu. Sta to uopste znaci...?Oni koji piju ,puse,drogiraju se???
Trebalo bi.Onda sam ja u jaaakooo losem drustvu.Ali sve to zavisi od osobe...ja ne pijem,ne pusim,ne drogiram se,a svi oko mene da,pa kad me ljudi vide...ma necu ni da mislim o tome sta mi pricaju iza ledja,jer sam ja za vecinu moje porodice zbog metala,crne odece i nakita skroz izgubljen slucaj.Nema veze sto sam vukovac,volim zivotinje,sto sam u stvari bas divno dete...Njima sam ja nakaza,narkomanka,u sekti...
 
Courtney:
kozlovack:
Ne znam,nikad nisam bila u losem drustvu. Sta to uopste znaci...?Oni koji piju ,puse,drogiraju se???
Trebalo bi.Onda sam ja u jaaakooo losem drustvu.Ali sve to zavisi od osobe...ja ne pijem,ne pusim,ne drogiram se,a svi oko mene da,pa kad me ljudi vide...ma necu ni da mislim o tome sta mi pricaju iza ledja,jer sam ja za vecinu moje porodice zbog metala,crne odece i nakita skroz izgubljen slucaj.Nema veze sto sam vukovac,volim zivotinje,sto sam u stvari bas divno dete...Njima sam ja nakaza,narkomanka,u sekti...
U istom sam i ja s***u
 
Sad cu vam ispricati nesto sto se desilo sinoc,al ok pocecu ispocetka.Negde u maju sam se sprijateljila sa momcima koji su na losem glasu.oni svi imaju od 17 do 20 godina a ja 14.poceli smo se druziti i izlaziti zajedno i upoznala sam i svoju najbolju drugaricu sa njima.sve je bilo super dok nas dve nismo pocele da zapostavljamo svoje standardno drustvo sa vrsnjacima.onda su pocela govorkanja i nas dve smo ispale narkomanke.jedan dan je moja drugarica dovela neku svoju poznanicu i njih dve su svako vece izlazile sa ovima.meni su dojadili tracevi i ja sam se izvukla iz toga,ali njih dve nisu jer je moju naj drugaricu ova druga jos vise uvukla u to.vrhunac je bio sinoc kad sam ih videla kako duvaju sa njima!!!sad krivim sebe sto sam ih uopste upoznala sa njima i pokusavam na sve nacine da izvucem svoju naj drugaricu iz toga!eto vidite sta radi lose drustvo!ne zelim da mi drugarica postane narkomanka sa 14 god!!!
 
Po mom misljenju ne bi trebalo da se osecas da si ti kriva.Ti si ih upoznala sa njima ali ih nisi naterala da duvaju .Nisu imale karaktera da kazu ne.Uostalom ako je tako zasto ti nisi pocela da duvas!? :?:
 
nenushka:
Courtney:
kozlovack:
Ne znam,nikad nisam bila u losem drustvu. Sta to uopste znaci...?Oni koji piju ,puse,drogiraju se???
Trebalo bi.Onda sam ja u jaaakooo losem drustvu.Ali sve to zavisi od osobe...ja ne pijem,ne pusim,ne drogiram se,a svi oko mene da,pa kad me ljudi vide...ma necu ni da mislim o tome sta mi pricaju iza ledja,jer sam ja za vecinu moje porodice zbog metala,crne odece i nakita skroz izgubljen slucaj.Nema veze sto sam vukovac,volim zivotinje,sto sam u stvari bas divno dete...Njima sam ja nakaza,narkomanka,u sekti...
U istom sam i ja s***u
Uh,dobro je,znaci nisam jedina!Pozdrav!
 
reci cu samo jedno ...kada upadnes u lose drustvo znaces ...droga i ta sranja se krecu i u dobrim drustvima i kod bogatih i kod siromasnih ...to nema veza sa drustvom ...kada pocnes sa kradjom obijanjem i kada roditelji pocnu da te vade iz supa svake nedelje sa ortacima to je znak da si upao u lose drustvo ...pogotovu ako ti imas kintu a oni su beskucnici i propalice ..i vuku se na racun tvojih roditelja ...ne znate vi sta znaci "LOSE DRUSTVO "to je mnogo tesko objasniti ...ali neka ti se ovo nikad ne desi ..pazi sa kim se druzis ..
 

Back
Top