Млађа Динкић

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
......јесте бајато али је ефективно.


TRČI PUŽ KROZ SUMU I SRETNE LISICU.
PITA GA ONA GDE ŽURI TOLIKO.
PUŽ JOJ KAŽE DA GA JURI DINKIĆ
I FINANSIJSKA INSPEKCIJA.
PITA GA LIJA ŠTO BI TEBE JURILI,
A PUŽ KAŽE IMAM JA KUĆU, ŽENA KUĆU, SIN KUĆU.
KAD JE LIJA TO ČULA, POČELA JE DA BEŽI.
TRČI ONA I SRETNE RODU. RODA JE UPITA ZAŠTO TRČI, A LIJA KAŽE JURI JE DINKIĆ. PITA JE RODA ZAŠTO JE JURI, A ONA KAŽE IMA ONA KRZNO, MUŽ KRZNO, DECA KRZNO.

KAD JE TO ČULA RODA POČE ONA DA TRČI.
NALETI NA MAJMUNA,A ON JE PITA OD KOGA BEŽI. RODA MU KAŽE OD DINKIĆA, JER ONA ŽIVI NA VISOKOJ NOZI, MUŽ NA VISOKOJ NOZI, DECA NA VISOKOJ NOZI.


POČE MAJMUN DA TRČI PA GA PITAJU ŠTO TRČI,
A ON IM KAŽE UVEK MI GOLOGUZI PRVI NAJEBEMO
 
Od blata cete ga praviti...jednostavno covek je genije moderne Srbije.

Е, тебе сам чекао,
када ћеш већ једном почети да се понашаш као човек са кичмом а не миш и коначно почети да одговараш на питања у вези твојих (углавном бесмислених) тврдњи и престати да бежиш од јесних, конкретних одговора?
 
Od blata cete ga praviti...jednostavno covek je genije moderne Srbije.

Радо ћу га ја "правити од блата" али прво да ВРАТИ ЛОВУ СА КИПРА И ОН И МАМА МУ МИРОСИНКА И УЈАК МУ МИШКОВИЋ... ВЕЉА ВЕЋ 100 Х ПОМИЊЕ ТУ ЛОВУ У ПАРЛАМЕНТУ ... 'ДИ СУ НОВЦИ ???:rtfm::evil::evil::evil:
 
Него Драгош опете побеже као п....


Што рече Раде Шербеџија у филму "Вариола Верта"

Пич.. је полни орган а пиз.. карактерна особина.


Модерацијо,
не знам шта сам овим хтео да кажем :lol: али никога нисам увредио нити сам изговорио било шта непристојно...........
Само сам цитирао једног великог уметника.
 
stvarno ne uvidjam velicinu genijalnosti mladjana dinkica....bilo bi dobro da dragos nabroji dobre poteze...a ja cu se potruditi da na svaki dam obrazlozenje i dokazem da je napravio vecu stetu srbiji od austrougarske monarhije...
 
stvarno ne uvidjam velicinu genijalnosti mladjana dinkica....bilo bi dobro da dragos nabroji dobre poteze...a ja cu se potruditi da na svaki dam obrazlozenje i dokazem da je napravio vecu stetu srbiji od austrougarske monarhije...

Бојим се да ћеш се начекати.............драг.. је индивидуа која ужива да само пљуне по нечему и онда побегне и сакрије се као последнји бескичмењак........Нема ни знања ни храбрости да се евентуално суочи и образложи и одбрани свој став....нешто слично као што су радили и ЈУЛовски полтрони. То је тај ментални склоп.
 
Е, тебе сам чекао,
када ћеш већ једном почети да се понашаш као човек са кичмом а не миш и коначно почети да одговараш на питања у вези твојих (углавном бесмислених) тврдњи и престати да бежиш од јесних, конкретних одговора?
Jest, pa da ga juri Dinkic.............misevi se najlakse sakriju:hahaha::hahaha:
 
'ај' НЕ ЛАЖИ - коме је и шта Веља украо??? Како те није срамота да овакву бљувотину напишеш.:rtfm:


Mito,Mito...Velja je devedesetih usao u politiku,i SPO,go k`o pistolj,vozio je belog razdrndanog yuga.Sada je tezak vise miliona omrznutih mu zapadnjackuh evrica.Sta da ti pricam kad tako startujes.On je tezak kriminalac i lopuza,a od Cacka je napravio Novi Pazar br2.I to nije tajna,ali se ne lupa u velika zvona,zato sto ne radi sa tekstilom nego sa mnogo profitabilnijim materijalima.Prati sada sta ce da se tek desava po srbiji u vezi krupnog kriminala.Otkrije se malo,ali Velju da promase nema sanse,zabrazdio je dubokoooo...
 
Слика и прилика локалног експерта за економску колонизацију кога су избациле демократска поплава и муљ. Тако треба да заврши, удављен у Сави или неком муљу.
 
Много више од некакве заплене имовине. Има осмех на лицу док му се везује камен око ноге и добру поруку следећим сличним њушкама.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top