Kakve ochi....?

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Kakve ochi volite,a kakve imate...??? Hehe... priznajem glupa tema,ali eto pala mi je na pamet... Ja inache strashno gotivim zelene ochi...jer ih i ja imam... :wink: ali mi je strashno slatko kad dechko ima plave ochi a crnu kosu...aaaaa :)
 
JaH_G|rL:
Kakve ochi volite,a kakve imate...??? Hehe... priznajem glupa tema,ali eto pala mi je na pamet... Ja inache strashno gotivim zelene ochi...jer ih i ja imam... :wink: ali mi je strashno slatko kad dechko ima plave ochi a crnu kosu...aaaaa :)
Mmmmm zelene :wink:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Najlepse su mi smedje i plave - smedje jer ih ja imam (vidim da su sad nesto moderne... :)), a plave... zato sto sam bila zaljubljena u decka s PRELEPIM plavim ocima, i zato sto sam sad zaljubljena u njegovog brata s JOS LEPSIM plavim ocima... to su definitivno jako lepe oci i obozavam da ih vidim. Ako bih se ikad odlucila na stavljanje ukrasnih kontaktnih sociva, to bi bila PLAVA :D
 
snake:
Kapljica:
snake:
JE$KA:
JA IMAM ZELENE OCI...ALI BAS BAS ZELENE MACIJE..ALI INACE OBOZAVAM CRNE MOMKE...CRNE OCI,KOSA,,TEN.......NJAMI!!!!!

Cigancici su najcesce takvi, pogotovo kad je TEN u pitanju :lol:
Ne mora da znaci da je rom :x ako ima taman ten i crnu kosu ja sam zaljubljena u decka sa takvim opisom ali nije rom

Dokazi da nije :lol:

hey kako si glup pa mozda da je lijepo osuncan da ima lijep ten na to sam mislila....uostalom znam dosta crnih momaka a nisu romi.....uf.......

A DJE JE ONAJ ???? FIZIO???DODJI DA TE GRICNEM!!!!!!!
 

Back
Top