Policajci su nas oteli i mene pokusali da siluju!
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Policajci su nas oteli i mene pokusali da siluju!

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Policajci su nas oteli i mene pokusali da siluju!

Vlasotince - Brankica Ivković (24) iz Vlasotinca podnela je krivičnu prijavu vlasotinačkoj policiji u kojoj je dvojicu tamošnjih inspektora za kriminal optužila da su je na prevaru strpali u automobil, odveli van varoši, te da ju je jedan od njih pod okriljem noći tukao i pokušao da je siluje.
    Slučaj je prijavljen i Odboru za ljudska prava u Leskovcu, koji će protiv inspektora podneti krivične prijave za kidnapovanje i pokušaj silovanja. Inspektori su negirali navode Brankice Ivković, a u sedištu PU u Leskovcu rečeno je „Blicu” da se slučaj ispituje.

Ovom incidentu prisustvovao je i bivši suprug Ivkovićeve, Stevan Nešić, koji tvrdi da je i sam istog dana i na istom mestu dobio batine od drugog inspektora.
    Inspektori su Ivkovićevu, priča, sačekali na izlazu iz kafića pre nekoliko dana i pozvali je da uđe u njihov automobil. Jedan od njih je bio njen komšija.
    - Nisam se uplašila jer sam pretpostavljala da žele, kao i više puta ranije, informacije o mom bivšem suprugu zbog sumnje da konzumira drogu - priča žena u pratnji roditelja, koji sve vreme brišu suze.

Na telefonski poziv inspektora, stigao je i njen bivši suprug. Rekli su im da žele da obave razgovor s njima i potom su se automobilom uputili ka Manastirištu na periferiji grada.
    - Bili su vidno pijani. Usput su kolima zakačili retrovizorom jednu stariju ženu i produžili dalje. Parkirali su se na Ravnodolskom mostu, okruženom šumom. Jedan je izveo Stevana, a drugi mene, i zatim mi je najpre udario nekoliko šamara, a potom na silu počeo da me ljubi i stiska po telu. Tražio je da se skinem i pretio mi pištoljem. Vrištala sam, ali niko mi nije pomogao. U mraku, na deset metara od mene, čula sam udarce i potmulo ječanje. Pretpostavila sam da onaj drugi tuče Stevana - priča Brankica.

U jednom trenutku verovatno je prevladao razum inspektora, pa su dvoje bivših supružnika vratili u automobil i izbacili ih u centar Vlasotinca. Brankica i njen otac su slučaj odmah prijavili policiji, ali tamo su ih posavetovali da ne dižu galamu jer na sudu neće moći da dokažu tvrdnje bez svedoka. Međutim, isto je ispričao „Blicu” i premlaćeni Brankičin bivši suprug.

- Sve je istina, ali ja od straha nisam smeo da prijavim slučaj jer su mi pretili da će me ponovo tući i da će mi podmetnutu drogu i uhapsiti me. Spreman sam da sve ovo potvrdim i policiji i na sudu i da idem na poligraf, ali da i siledžije prođu isti ispit - kaže ozlojeđeni Nešić.
    Prema saznanjima „Blica”, inspektori su sutradan ceo slučaj negirali, rekavši da Brankicu i Stevana nisu ni videli. U PU u Leskovcu nisu hteli da komentarišu ovaj nesvakidašnji događaj.
    - Primljena je prijava žene, slučaj se ispituje, ali, prema prvim informacijama, stvari ne stoje baš tako - kazao je jedan od policijskih šefova.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/181390/Policajci-su-nas-oteli-i-mene-pokusali-da-siluju

Inace policija je saopstila da nema nikakvih informacija o pokusaju otmice devojcice u autobusu gsb-a juce
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: U Srbiji policija tuce i siluje zene

em tuce, em siluje...
    Poslednji put ažurirao/la shojo maho : 19.03.2010. u 10:34

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    em tuce, em siluje...

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Re: Inspektori pretukli i pokusali da siluju zenu!

BRISITE TEMU POSTO MI JE PROMENJEN NASLOV
    Poslednji put ažurirao/la shojo maho : 19.03.2010. u 13:01
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: Policajci su nas oteli i mene pokusali da siluju!

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Vlasotince - Brankica Ivković (24) iz Vlasotinca podnela je krivičnu prijavu vlasotinačkoj policiji u kojoj je dvojicu tamošnjih inspektora za kriminal optužila da su je na prevaru strpali u automobil, odveli van varoši, te da ju je jedan od njih pod okriljem noći tukao i pokušao da je siluje.
    Slučaj je prijavljen i Odboru za ljudska prava u Leskovcu, koji će protiv inspektora podneti krivične prijave za kidnapovanje i pokušaj silovanja. Inspektori su negirali navode Brankice Ivković, a u sedištu PU u Leskovcu rečeno je „Blicu” da se slučaj ispituje.

Ovom incidentu prisustvovao je i bivši suprug Ivkovićeve, Stevan Nešić, koji tvrdi da je i sam istog dana i na istom mestu dobio batine od drugog inspektora.
    Inspektori su Ivkovićevu, priča, sačekali na izlazu iz kafića pre nekoliko dana i pozvali je da uđe u njihov automobil. Jedan od njih je bio njen komšija.
    - Nisam se uplašila jer sam pretpostavljala da žele, kao i više puta ranije, informacije o mom bivšem suprugu zbog sumnje da konzumira drogu - priča žena u pratnji roditelja, koji sve vreme brišu suze.

Na telefonski poziv inspektora, stigao je i njen bivši suprug. Rekli su im da žele da obave razgovor s njima i potom su se automobilom uputili ka Manastirištu na periferiji grada.
    - Bili su vidno pijani. Usput su kolima zakačili retrovizorom jednu stariju ženu i produžili dalje. Parkirali su se na Ravnodolskom mostu, okruženom šumom. Jedan je izveo Stevana, a drugi mene, i zatim mi je najpre udario nekoliko šamara, a potom na silu počeo da me ljubi i stiska po telu. Tražio je da se skinem i pretio mi pištoljem. Vrištala sam, ali niko mi nije pomogao. U mraku, na deset metara od mene, čula sam udarce i potmulo ječanje. Pretpostavila sam da onaj drugi tuče Stevana - priča Brankica.

U jednom trenutku verovatno je prevladao razum inspektora, pa su dvoje bivših supružnika vratili u automobil i izbacili ih u centar Vlasotinca. Brankica i njen otac su slučaj odmah prijavili policiji, ali tamo su ih posavetovali da ne dižu galamu jer na sudu neće moći da dokažu tvrdnje bez svedoka. Međutim, isto je ispričao „Blicu” i premlaćeni Brankičin bivši suprug.

- Sve je istina, ali ja od straha nisam smeo da prijavim slučaj jer su mi pretili da će me ponovo tući i da će mi podmetnutu drogu i uhapsiti me. Spreman sam da sve ovo potvrdim i policiji i na sudu i da idem na poligraf, ali da i siledžije prođu isti ispit - kaže ozlojeđeni Nešić.
    Prema saznanjima „Blica”, inspektori su sutradan ceo slučaj negirali, rekavši da Brankicu i Stevana nisu ni videli. U PU u Leskovcu nisu hteli da komentarišu ovaj nesvakidašnji događaj.
    - Primljena je prijava žene, slučaj se ispituje, ali, prema prvim informacijama, stvari ne stoje baš tako - kazao je jedan od policijskih šefova.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/181390/Policajci-su-nas-oteli-i-mene-pokusali-da-siluju

Inace policija je saopstila da nema nikakvih informacija o pokusaju otmice devojcice u autobusu gsb-a juce
    Када сваку болесну гамад примају у полицију!
    “Mors tua, vita mea”

Iskusan
    Učlanjen
    04.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Marty Misterija Pogledaj poruku
    GREŠKA.
    Policija se sastoji od bolesne gamadi.

Domaćin HappyFuneral (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Ma ajde bre... Neka narkomanka i njen taj neki bivsi muz, decko sta god, uglavnom narkoman, bili uhvaceni sa drogom ili tako nesto i da bi se izvukli, pustili ovakvu pricu... Ma daj bre....

borivoje nije na forumu
    mladji pripravnik do penzije, zbog onih koji su dosli sa strane
    Obećava
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    muški
    penzos sa svojim misljenjem i svojim stavom. eh, gde sam bio deset godina, na ulici, izmedju 1990 i
    Reputaciona moć
    54

Exclamation Re: Policajci su nas oteli i mene pokusali da siluju!

A sta ste vi mislili, da je policija dolaskom"demokrata" na vlast nesto bolja. To je ona ista gamad koja nas je tukla za vreme protesta u vreme Slobodana Milosevica.Jednom policajac, uvek policajac. Bas sramota. Mogu i da te ubiju i posle da kazu i dokazu da si ti njih prebio. Eto to je nasa policija, koja stiti gradjane i koju mi placamo.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Inspektori pretukli i pokusali da siluju zenu!

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    BRISITE TEMU POSTO MI JE PROMENJEN NASLOV
    naslov je promenjen jer insinuira da je cela policija sklona otmicama i silovanjima, radi se o dvojici inspektora i stavljen je naslov kao sto stoji i u linku koji si postavio.

Veoma poznat Rechke (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    291

Citat Original postavio Marty Misterija Pogledaj poruku
    I daju im ovlašćenja i daruju nedodirljivošću i nekažnjivošću
    Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων

Zatucani klerofašista!

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A tek mito i korupcija

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio tetragramaton Pogledaj poruku
    GREŠKA.
    Policija se sastoji od bolesne gamadi.
    Nemoj tako..Prejako je to
    " Only fools and horses"

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio Marga Rita Pogledaj poruku
    A tek mito i korupcija
    Ništa manja nego od lekara !
    Pri tome lekaru niko ne mlati pištoljem oko glave, a oko glave pandura mogu da lete mečići. Budimo realni i objektivni.

Zašto bi pandur morao biti moralniji od lekara? Svi znamo da lekari primaju mito i ćutimo. Kad pandur uzme mito onda svi grakćemo, a molimo boga, kad napravimo neki saob.prekršaj na ulici, da nam ne piše kaznu nego da primi neku kintu,jel tako il nije tako?
    Dogovorimo se jednom jel oćemo da kakimo il nećemo.
    " Only fools and horses"

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Danica Čvorović Pogledaj poruku
    osim "psovke", koju je mod izbrisao, sto mogu da shvatim, post je glasio ovako, da ga otprilike ponovim jer ovo sto je ostalo ne shvatam ni ja
    nikako ne razumem srbe, bilo bi red da se odluce, hoce li voditi rat ili ljubav

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ulovljeni

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Prisoner Pogledaj poruku
    Ništa manja nego od lekara !
    Pri tome lekaru niko ne mlati pištoljem oko glave, a oko glave pandura mogu da lete mečići. Budimo realni i objektivni.

Zašto bi pandur morao biti moralniji od lekara? Svi znamo da lekari primaju mito i ćutimo. Kad pandur uzme mito onda svi grakćemo, a molimo boga, kad napravimo neki saob.prekršaj na ulici, da nam ne piše kaznu nego da primi neku kintu,jel tako il nije tako?
    Dogovorimo se jednom jel oćemo da kakimo il nećemo.
    Mislila sam na mito od krimosa i to ne onih sitnih riba

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Bagra ! Stoka !

Slične teme

1. Policajci poliglote
    Autor jomini u forumu Politika
    Odgovora: 303
    Poslednja poruka: 04.06.2009., 13:39
  2. Heteroseksualci siluju devojčice po Srbiji
    Autor Gwydion u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.03.2009., 17:08
  3. Upomoć!!! Siluju me forumašice!
    Autor iluzionista u forumu Ljubav i seks